Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Apple Watch 7 GİZLİ SİLAH, Samsung Galaxy Watch sızıntılarını ortadan kaldıracak

Apple Watch 7 GİZLİ SİLAH, Samsung Galaxy Watch sızıntılarını ortadan kaldıracak

2020'nin Apple Watch için güçlü bir yıl olduğu, her iki modelin de başarılı lansmanlarıylaApple Watch Serisi 6veApple Watch SE. Bununla birlikte, ürün yelpazesi, özellikle Samsung'dan her zamankinden daha fazla rekabetle karşı karşıya. Belki de buna yanıt olarak, yakın tarihli bir sızıntı, Apple'ın 2021'de piyasaya sürülmesi nedeniyle Apple Watch Series 7 için büyük bir yeniden tasarım planladığını gösteriyor.


Sızıntı, şirket hakkında bu tür öngörücü ifadeler söz konusu olduğunda başarılı bir sicile sahip olan analist Ming-Chi Kuo'dan geliyor. Kuo'nun tahminleri de Apple Watch'la sınırlı değil - aynı zamanda son zamanlardaiPhone 13özellik olacakyeni pil teknolojisi.

Kuo'nun tüketicilere gönderdiği en son notunda analist, Apple'ın 2021'de piyasaya sürmesini beklediği birkaç önemli ürünün altını çizdi. Bu yılki MacBook'un ardından yeni MacBook'ların yanı sıraAir M1 ve Pro M1, üçüncü nesil AirPod'larla birlikte, listesi bir sonraki Apple Watch'tan bahsetmek için devam ediyor.

Bu son sızıntı doğruysa, yaklaşan Apple Watch Series 7, öncekilerden çok daha önemli bir adım olabilir. Kuo, sağlık yönetimi işlevlerinin 2021'de Apple Watch'ların ivmesi için anahtar olacağını açıkladı, ancak aynı zamanda 'geliştirilmiş form faktörü tasarımının' yolda olduğunu belirtiyor.

Apple Watch'un yeniden tasarımı, ürünün hem öncekilerden hem de rakiplerinden öne çıkmasına yardımcı olacaktı; bu yılki incelemelerde mantıklı bir hareket.


Elbette, Apple henüz Apple Watch Series 7 hakkında herhangi bir resmi ayrıntı yayınlamadı. Söylentilere konu cihazın aktif olarak geliştirilip geliştirilmediği şu anda tamamen spekülatif. Ancak, markanın son zamanlardaki başarısı göz önüne alındığında, şirketin gerçekten de bir sonraki büyük saat tasarımı üzerinde çalıştığı kesin bir bahis.

Günün en iyi apple watch serisi 6 fırsatları İndirimli Fiyat Yeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 399 $ 379 $ Apple Watch Series 6'yı Görüntüle (GPS, ... BHPhoto379 ABD doları GörünümApple Watch Series 6 Apple399 ABD doları GörünümApple Watch Series 6 GPS, ... Adorama399 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:BGR