Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Apple Watch 7, Facebook'un radikal yeni akıllı saat sızıntısı planları olarak hedeflendi

Apple Watch 7, Facebook'un radikal yeni akıllı saat sızıntısı planları olarak hedeflendi

Tam göründüğü gibiykenelma izle 7ile kaçacaktı smartwatchpiyasaya, gelen yeni giyilebilir cihazların teslim edileceği bildirildigelişmiş kan şekeri izleme işlevi, Facebook'un kendi başına radikal bir Apple Watch rakibi hazırladığı haberi geliyor.


The Information tarafından bildirildiği üzere, Facebook şu anda Apple Watch 7 için endişe verici bir şekilde 'mesajlaşma, sağlık odaklı' ve 'kullanıcıların Facebook hizmetlerini kullanarak mesaj göndermesine ve ayrıca sağlık ve fitness özellikleri sunmasına izin verecek' yeni bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. .

Sızan bilgiler, 'cihaz hakkında doğrudan bilgisi olan kişilerden' geliyor, bu nedenle rapor hala söylenti bölgesinde. Ancak Facebook'tan bir Apple Watch rakibiyapmakfirmanın Oculus sanal gerçeklik kulaklıkları gibi akıllı telefon olmayan cihazlara genişlemesi ışığında mantıklı geliyor.

Gerçekten de, raporun belirttiği gibi, Facebook akıllı saatinin tüm amacı, geleneksel olarak bir akıllı telefonda ele alınacak olan insanlarla hızlı dijital etkileşimler sağlamaktır. Apple Watch gibi Facebook akıllı saati, bu etkileşimleri hücresel ağ bağlantısı üzerinden sağlayacaktır.

Burada, Pingtwitter'te, sosyal medya platformunun işlevselliğinin çoğunun böyle bir cihaz aracılığıyla kullanılabileceğine şüphe olmadığı için kağıt üzerinde Facebook için giyilebilir bir cihazın mükemmel bir anlam ifade ettiğini düşünüyoruz.Giyilebilir pazar büyümeye devam ediyor. Ancak, gördüğümüz gibi,KocamanApple Watch'ın diğer tüm markalardan önemli ölçüde daha fazla satmasıyla, insanların bir Facebook donanımına çekilip çekilemeyeceği belirsizliğini koruyor.


Belki de Facebook akıllı saati Apple Watch'a göre çok daha düşük bir fiyatla satılsa ve aynı mesajlaşma/sosyal medya/sağlık izleme özelliklerini sunmaya devam etseydi, giyilebilir bir cihaza yüzlerce dolar harcayamayan genç sahipleri cezbedebilirdi. Ne yazık ki, bunun gerçekleşip gerçekleşmediğini öğrenmek için 2022'ye kadar beklememiz gerekecek, çünkü o zaman Facebook akıllı saatinin piyasaya çıktığı bildiriliyor.

Facebook akıllı saatinin nasıl görüneceği konusunda şu anda hiçbir şey bilinmiyor, ancak burada Pingtwitter'te Apple Watch'ı göz önünde bulundurarak şunu düşünüyoruz.bugüne kadargezegendeki en popüler akıllı saat, ona benzeyecek. Apple Watch Series 7'ye gelince, nasıl görünebileceğine dair en iyi bakışımız, yakın zamanda yayınlanan bu konsept tasarım videosundan geliyor.