Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Apple Watch 7 tamamen yeni bir görünüme sahip olacak ve zamanı geldi

Apple Watch 7 tamamen yeni bir görünüme sahip olacak ve zamanı geldi

Bu hafta, neler olduğuna iyi bir göz attık.Apple Watch Seri 7bu sonbaharda piyasaya çıktığında olduğu gibi görünecek. O zamandan beri değişmeden kalan yuvarlak kasadan büyük bir değişiklik.elma izle 42018'de, kendi içinde orijinalinden büyük bir ayrılma değildielma izle2015 tasarımı. Çerçeveler küçültüldü, ancak bunun dışında tasarım aynı kaldı. Güzel görünüyor ama devrim niteliğinde değil.

Apple Watch 7'nin gördüğümüz görüntüleri bunu değiştiriyor. Tasarım bunun yerineiPhone 12ve yeniiMac M1. Kenarlar kare şeklindedir ve üst kısım düzdür, sadece köşeler yuvarlak kalır.

Bu ince kasa tasarımı, Apple Watch'ın görünümü üzerinde büyük bir etki yaratıyor. Taze ve modern, aynı zamanda garip bir şekilde tıknaz. Gerçeğinin mevcut modelden daha ince olacağına eminim, ancak eğriler bu konuda belki de affedicidir.

Apple Watch Seri 7Kredi: Jon Prosser / @RendersbyIan

Sızdırılan görüntülerde bir başka ilginç değişiklik – tarafından oluşturulan renderlar@Rendersbylanve paylaşJon Prosser– renktir. Mevcut model gümüş, altın, siyah, kırmızı ve mavi renk seçenekleriyle gelirken, Apple Watch 7'yi iPhone 12'de kullanılana benzer bir mint yeşili de dahil olmak üzere çok daha yumuşak renklerde görüyoruz.


Tabii ki, bu görüntüler sadece işlenir. Bu nedenle, gerçek ürünlerle ne kadar doğru olduklarına güvenmemiz gerekiyor ve elbette bunların piyasaya sürülen son renkler olacağının garantisi yok. Ancak, Prosser'ın son Google tahminleri oldukça isabetli oldu, dolayısıyla bunların da her ihtimale karşı olması muhtemel.

Apple Watch Seri 7


Kredi: Jon Prosser / @RendersbyIan

Bu görüntülerle ilgili teknik bilgi de yok. Görüntülere dayalı tahminler dışında, cihazın gerçek boyutu veya herhangi bir yeni özellik net değil. Söylentilere göre yeni bir glikoz monitörü o zamana kadar görülmeyecek.Apple Watch Serisi 8, daha yakın bir zamanda bir dokunmatik kimliğin geleceği konuşuldu.

Daha fazla bilginin gelmesi için her şans var, özellikleWWDCiOS 15'in tam bir önizleme alması bekleniyor. Ancak, nihai tasarım hakkında kesin olarak bildiğimiz Eylül ayına kadar olmayacak.

Apple Watch Seri 7

Kredi: Jon Prosser / @RendersbyIan
Bugünün en iyi Apple Watch fırsatları 392 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz