Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Apple Watch hakimiyeti yakında yeni OnePlus Watch tarafından tehdit ediliyor

Apple Watch hakimiyeti yakında yeni OnePlus Watch tarafından tehdit ediliyor

OnePlus hayranları, şirketin ilk akıllı saatinin Mart ayında piyasaya sürüleceği haberiyle rahat bir nefes alabilir.

OnePlus'ın yayın öncesi spekülasyonlarında genellikle çok bilgili olan güvenilir bahşişçi Max Jambor'dan geliyor. Jambor'un gizemli tweetinin doğru olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek, ancak OnePlus Watch ve OnePlus 9 serisini ima ediyor gibi görünüyor.

Teknoloji dünyasında işler hızla ilerliyor ve OnePlus Watch, OnePlus 9 serisinin yanında piyasaya sürülecek gibi görünüyor. OnePlus 9 serisi Mart ayında piyasaya sürülecek, bu nedenle saati muhtemelen Mart ayında da bekleyebiliriz. OnePlus, yoğun bir pazarda kutup pozisyonu için savaşıyor.Samsung Galaxy İzleveApple Watch Serisi 6kritik beğeni almak.

  • Şimdi bunu okuyun -OnePlus Watch artık resmi!

Jambor'uncıvıldamakOnePlus Series 9'daki kameranın keskin olacağını ima ediyor; şüphesiz, ulusun oluşturduğu güçlü mirasın üzerine inşa edilmesi gerekmektedir.OnePlus 8 ProPingtwitter tarafından gözden geçirildiğinde nefes kesici bir hız ve şaşırtıcı bir ekran sunan.


OnePlus Watch hakkında henüz sağlam bir fiyatlandırma bilgisi yok; ancak, OnePlus'ın ana şirketi Oppo, Oppo Watch'ı 41 mm varyant için 300 $ / 229 £ / 420 AU $ civarında piyasaya sürdü. OnePlus'ın akıllı saat arenasına ilk girişi bu fiyata düşebilir ve bildirildiğine göre iki versiyonda düşüyor. Mukul Sharma aka,malzeme listeleri, Hintli düzenleyici BIS'de iki varyantın tespit edildiğini tweetledi. Bu yalnızca Hindistan için geçerli olsa da, saatin dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve İngiltere ve ABD gibi diğer düzenleyici kararlar bekleniyor.

Elbette teknoloji topluluğu, OnePlus'ın bir akıllı saat piyasaya sürdüğünü bir süredir biliyor; PingtwitterkapalıOnePlus'ın CEO'su Pete Lau'dan Aralık ayında bir saatin geliştirildiğini doğrulayan bir tweet. Markadan gelen ana sinyallerden biri, ürünler arasında tam bir uyum ihtiyacı olmuştur: bunu ekosistemiyle daha geniş entegrasyon yoluyla ele almak ve farklı ürün türlerinin birbirleriyle etkileşime girmesine izin vermek. Apple bunu Apple akıllı saatleri aracılığıyla yapmaya çalıştı: çok sayıda seçenek var, Pingtwitter'leri kullanabilirsiniz.en iyi elma izlemükemmel kol saati arkadaşını bulma rehberi.


Spekülasyonlar, OnePlus Watch'ın iç kısımlarında yavaş yavaş köpürüyor. Wear OS kullanımı - OnePlus'ın akıllı saati veya genel bir entegrasyon için özel olarak özelleştirilmiş olsun - ve olası bir kalp atış hızı monitörü, uyku takibi ve hatta kan şekeri ölçümünün eklenmesi.

Apple'ın, Pingtwitter olarak non-invaziv bir optik sensör kullanarak bu kan şekeri izlemesini yeni Apple Watch Series 7'ye dahil etmek istediği söyleniyor.rapor edildiGeçenlerde. Bunun uzun vadeli sağlık koşullarına sahip insanlara muazzam faydalar sağlayacağına dair çok az şüphe var. Oppo'nun akıllı saati ele geçirmesini bekleyemiyorsanız, Pingtwitter'leren iyi akıllı saatrehber, paranız için en iyi saati seçmenize yardımcı olmak için gürültüyü kesecektir.


Baş döndürücü akıllı saatler dizisi, giyilebilir teknolojinin artık toplumda nasıl benimsendiğinin bir hatırlatıcısıdır; ancak, sağlam donanım sürümlerinin mirasına dayanan mükemmel ürünler sunma eğiliminde olan OnePlus gibi Pingtwitter'ün favori markaları hakkında haberler duymak her zaman iyidir.

Bugünün en iyi OnePlus 8 Pro fırsatları İndirimli FiyatOnePlus 8 Pro Çift Sim 5G... Dick Smith 950 ABD Doları 826 ABD Doları Görünümİndirimli fiyatOnePlus 8 Pro 5G 128GB 8GB... Kogan.com 1,150 ABD Doları 898 ABD Doları Görünüm Oneplus 8 Pro 5g Çift Sim... ebay 1,034,77 ABD Doları GörünümOnePlus 8 Pro 5G iN2020 256GB... Amazon 1,043,89 AU$ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Android Başlıkları