Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Apple Watch ve Garmin, Sense ve Versa 3'teki yeni Fitbit özellikleriyle kıçlarını onlara teslim etti.

Apple Watch ve Garmin, Sense ve Versa 3'teki yeni Fitbit özellikleriyle kıçlarını onlara teslim etti.

Fitbit'in en son akıllı saat teklifleri,Fitbit Versa 3veFitbit Sense, olmuşturen iyi FitbitlerZaten ancak en son yazılım güncellemesiyle, her iki saat de daha da büyük bir rekabet haline geldi.Apple İzle. Yeni Fitbit OS 5.1 güncellemesi, bu saatlere gelişmiş SpO2 ölçümleri, ekstra ses asistanları ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ve güncelleme getiriyor.


Fitbit Black Friday indirimi: en iyi fırsatlar

Sadece hızlı bir özet, arasındaki fark nedir?Fitbit Sense ve Fitbit Versa 3: Fiziksel tasarım açısından neredeyse aynıdırlar ve Sense için tamamen yeniden tasarlanan ve aynı zamanda Versa 3 için kullanılan yeni, daha şık, yuvarlak Fitbit görünümüne sahiptirler.

Aynısı yeni kullanıcı arayüzü için de geçerli. Temel fark, Sense'in EKG'yi ölçebilmesi ve ayrıca cildinin ter seviyesindeki küçük elektriksel değişiklikleri tespit etmek için avucunuzu Sense'in yüzüne yerleştirdiğiniz stres izleme özelliğinin olmasıdır, bu da vücudun tepkisini gösterebilir. strese. Aksi takdirde her iki saat de hemen hemen aynıdır.

Fitbit Sense yazılım güncellemesi


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit os 5.1 güncellemesi, her iki saate daha fazla işlevsellik getirerek, saatlerin birbirinden ayırt edilmesini daha da zorlaştırır. Klasik 'standart / özel sürüm' kurulumunun Fitbit'ten kafa karıştırıcı olduğunu düşünüyorsanız, Versa 3 / Sense ikilisi ile bir dönüş yaptılar.

Her neyse, yeni güncelleme, Fitbit'in dediği gibi 'SpO2 deneyimini geliştirdi', bu da umarız kandaki oksijen izleme özelliğinin eskisinden biraz daha az tahmin edilemez olacağı anlamına gelir. Fitbit'in uyurken SpO2 seviyelerini takip etmesi ve seviyelerindeki değişiklikler, artan stres veya yorgunluk gibi zindelik ve sağlığınızdaki değişiklikleri veya irtifa veya hava kalitesi gibi çevrenizdeki solunum sorunları veya değişiklikleri belirtebilir. Halihazırda bir SpO2 saat yüzü mevcuttu, ancak listeye yedi tane daha eklenecek.


Fitbit Versa 3 incelemesi

(Resim kredisi: Fitbit)

Akıllı asistanlar da güncellenecek. Amazon Alexa'yı kullanarak, cihazdaki sesli asistandan sesli yanıtlar alma özelliğine sahipsiniz. Daha da iyisi, Google Asistan nihayet önce ABD'de, ardından 2020'nin sonlarında İngilizce olarak İngiltere, Avustralya, Kanada, Hindistan, İrlanda, Yeni Zelanda ve Singapur dahil olmak üzere dünya çapında kullanıma sunulacak.


• En iyi Fitbit Black Friday fırsatlarını Fitbit'te (ABD) satın alın

• Fitbit'te (İngiltere) en iyi Fitbit Black Friday fırsatlarını satın alın

Son olarak, hem Sense hem de Versa 3 ile, cihazdaki mikrofon ve hoparlörlerle eller serbest Bluetooth çağrıları alabilir, gelen çağrıları sesli postaya gönderebilir ve bir telefona ulaşmadan ses seviyesini kontrol edebilirsiniz. Android kullanıcıları ayrıca hareket halindeyken sesten metne komutları ile metin mesajlarına yanıt verebilir.

Fitbit Versa 2 ve Fitbit Premium


(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit yazılım güncellemesi: eski modeller

Yalnızca daha eski bir Fitbit Versa modeliniz - veya bu konuda daha eski bir Fitbit Charge modeliniz olsa bile - bu, kullanışlı yazılım güncellemelerini kaçıracağınız anlamına gelmez.Yeni bir Fitbit yazılım güncellemesi sayesinde, Aktif Bölge Dakikaları ve gelişmiş Sağlık Ölçümleri Gösterge Tablosu özellikleri, eski Versa ve Şarj fitness izleyicilerine eklendi.

Fitbit, yıllarca piyasaya sürüldükten sonra bile saatlerinde uykuda olan işlevlerin kilidini açmasıyla da ünlüdür.Ionic modellerinde SpO2 sensörlerini bu yılın başlarında etkinleştirdikleri zamanki gibi, yıllardır kullanılan bir koşu saati. Fitbit'inizin açıkta başka hangi özellikleri sakladığını kim bilebilir?

En iyi Fitbit Black Friday fırsatları

smartwatchEn iyi anlaşma

Fitbit Sense | smartwatch
Bu Kara Cuma satışından sadece birkaç ay sonra bir Fitbit Sense anlaşması görseydi kimin aklına gelirdi? Daha da iyisi, yeni Fitbit OS 5.1 sayesinde Sense artık daha da hassas SpO2 ölçümleri yapabiliyor. Google Asistan da nihayet kullanıma hazır, böylece Amazon Alexa ile bunun arasında seçim yapabilirsiniz. Bir sesli asistan seçeneğinin sizin için yeterli olmaması durumunda.

smartwatch

Fitbit Versa 3 | smartwatch
Versa 3, fiziksel olarak Sense ile neredeyse aynıdır (birkaç sensör dışında) ve neredeyse aynı kullanıcı deneyimini sağlar. Versa 3 alarak kaçırdığınız şey stres takibi ve EKG'dir, ancak bunlar olmadan yaşayabilirseniz, yaklaşık 100 $ tasarruf edebilirsiniz. Şimdi daha da fazlası.

smartwatchŞimdiye kadarki en ucuzu

Fitbit Versa 2 | smartwatch
Fitbit Versa 2, Sense / Versa 3'ün gelişinden bu yana gözden düşmüş olabilir, ancak bu fiyat için Versa 2 almak birçalmak. Versa 2 yalnızca GPS işlevini bağladı, ancak Amazon Alexa akıllı asistanı, SpO2 sensörü ve bu kalitede başka bir yerde bulamayacağınız bir dizi başka özelliği bu fiyata sunuyor.

Günün en iyi Fitbit fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit SenseFitbit SenseREI.com329,95 ABD doları 279,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 3 Health & ... Fitbit Versa 3 Amazon $ 229.95 $ 198.95 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Versa 2 Sağlık ve ...Fitbit Versa 2BHPhoto139,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa 2 Special ... Fitbit Versa 2 Special Edition Amazon $ 199.95 $ 169.95 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit Versa Black Band ... Fitbit Versa Macy's $ 161,78 $ 64,63 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Fitbit İyonik Spor ...Fitbit İyonikAdorama149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Charge 4 Fitness ve ... Fitbit Charge 4 Amazon $ 149.95 $ 118.95 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Ace 2 Activity Tracker ... Fitbit Ace 2 Amazon $ 69.95 $ 49.95 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz