Close

Apple Watch Series 2 incelemesi: daha zinde, daha mutlu, daha üretken

Apple Watch Series 2 fiyatları 366 Amazon müşteri yorumu Apple Watch Series 2, 42mm ... Walmart329,99 Görünüm

orijinal Apple Watch2015 Pingtwitter Ödüllerinde Yılın Gadget'ı gong kazanan muhteşem bir cihazdı. Ama aynı zamanda birçok yönden ilk nesil bir cihazdı. Günlük şarj gerekiyordu. O kadar hızlı değildi. Su geçirmez değildi. GPS yoktu.


Apple Watch Series 2'ye girin. Kızarmış Kahve / Karamel Dokuma Naylon kayışlı 399 £ Altın Alüminyum Kasa giyiyoruz. Altın bir iPhone 7 Plus'ımız var, bu yüzden mantıklı.

Daha fazlasını okuyun: Apple Watch Series 4 incelemesi: En iyi akıllı saat bir adım ileri gidiyor

Alüminyum versiyonlar paslanmaz çelikten çok daha değerli olmaya devam ediyor ve güzel 1.249 sterlinlik Ceramic Series 2 Edition'ı elimizde tutmamıza rağmen, yardım edemiyoruz ama bu Apple'ın kaçının değişeceğini merak ediyoruz.

Güncelleme:Apple Watch Series 4 piyasaya sürüldü ve yeni bir tasarım ve daha gelişmiş sağlık ve fitness özellikleri getiren bir yenilik. OkuyunApple Watch Series 4 incelemesihangi akıllı saatin size uygun olduğunu görmek için.


Apple Watch Series 2 Özellikleri

En önemlisi, Apple Watch Series 2, 50 m su geçirmezlik (bir yüzme saati, bir dalış saati değil) ve - övün - GPS ile orijinal kusurlardan ikisini hemen düzeltir, böylece iPhone'unuz olmadan koşabilirsiniz.

Ayrıca Kasım ayının başlarında Apple Watch Nike + satışa sunulacak. Bu versiyon, özel bir spor kordonu, Nike + saat kadranı ve arkasına kazınmış swoosh ile çok farklı değil.


Düzenli olarak suya daldıracaksanız, Spor bandını tavsiye ederiz (artık Sport Edition yok). Naylon bantlar suda gayet iyi (şimdi onlarca kez bizimkini batırdık) ancak uzun süre yıkama ve kurutmadan sonra muhtemelen aşınacağını düşünüyoruz.


Apple, Series 2'yi uygun bir spor saati yapmak için özel bir spor laboratuarında çalışan bir grup insana sahipti ve artık hem iç mekan (havuzunuzun ne kadar olduğunu söyleyin) hem de açık suda yüzme için bir yüzme izleyici var. Bu, dokunmatik ekranı devre dışı bırakan (aksi takdirde H20'nin iletkenliği nedeniyle suda titreyen) gerçekten akıllı bir modla eşleştirilmiştir.

Kilit açma şekli, Seri 2'nin en iyi şeylerinden biridir. O kadar çok Apple: Digital Crown'u döndürürsünüz ve hoparlör, içinde kalan suyu dışarı atmak için bir darbe sesi çıkarır. Bu mod, yüzme takibini açtığınızda otomatik olarak etkinleşir, ancak tatil yüzme veya benzeri işlemler için manuel olarak da kolayca açabilirsiniz.

Yüzme izleme, ne tür kulaç yaptığınızı ve uzunluğu ne zaman değiştirdiğinizi algılar, böylece bunu bir mesafe, uzunluk ve kalori monitörü olarak kullanabilirsiniz. Devrim niteliğinde bir şey değil, ancak tüm Aktivite ve Egzersiz öğeleri çok iyi paketlenmiş ve kullanımı çok basit. Ayrıca yürüyüşleri, kapalı alan koşularını, kürek çekmeyi, cy'yi ve daha fazlasını takip edebilirsiniz.


Başka yeni ne var? Açık uygulamaları barındırmak için dock, çift çekirdekli işlemci (hala mevcut olan Apple Watch Series 1'e geliyor) ve daha iyi okuma için daha parlak bir ekran (görünüşe göre 1000 nit) dahil olmak üzere yeni ve çok geliştirilmiş watchOS 3 var. güneş ışığında.

Sana izin vereceğizdiğer watchOS 3 kapsamımızı okuyun, ancak WhatsApp'ın hızlı yanıtları için Karalama özelliğini sevdiğimizi söyleyeceğiz! Arayüz bir bütün olarak en sezgisel değil, ancak buna alışacaksınız ve Apple bu konuda birkaç geliştirme yaptı.

Apple Watch Series 2 Performansı

İşlemci, yeni Apple Watch zip'i orijinalinden çok daha iyi hale getiriyor, ancak yine de umduğunuz kadar hızlı olmayan bazı işlemler var; uygulamaları açmak gibi.

Bazı incelemeler, uygulamaların yavaş senkronizasyonuyla ilgili sorunlar önerdi, ancak bunun bir sorun olduğunu görmedik ve Series 2 ile herhangi bir kararlılık sorunu yaşamadık.

Saatin (42mm versiyonu) yaklaşık iki gün çıkması mümkün olsa da, normal kullanımımızın ondan yaklaşık 1.5 gün aldığımız anlamına geldiğini görüyoruz. İçinde Seri 1'de olduğundan daha büyük bir pil var, ancak elbette daha fazla güç kullanan başka geliştirmeler de var.

Apple Watch Series 2 Aktivite ve Antrenmanlar

Bu geliştirmelerden biri de Series 2'nin en önemli yükseltmesidir, şüphesiz iPhone'suz çalışma için GPS'in eklenmesidir. İlham veren müzik için bir çalma listesini de saate senkronize edebilirsiniz. Şimdi Seri 2 ile birkaç deneme yaptık. Mesafe verileri oldukça doğrudur - güvenilir Garmin Forerunner 610'a kıyasla oldukça benzerdi, ancak Apple Watch birkaç kez biraz daha az mesafeyi takip etti. Bu biraz tuhaf.

GPS, gelişmiş bir Antrenman uygulamasına bağlanır:

Apple Watch Series 2'nin yapmadığı bir şey de sizi GPS kilidi için bekletmektir. Apple, bunun iyi bir kullanıcı deneyimi olmadığını açıkça belirledi ve GPS'e sahip olmayan ilk iPhone'a benzer şekilde, bir düzeltme hemen mevcut değilse konumu belirlemeye yardımcı olmak için yerel Wi-Fi ağlarının konumunu kullanıyor.

Çok uzun koşulardaysanız pil ömrü bir sorun olabilir - görünüşe göre GPS açıkken yaklaşık beş saatiniz var. Özür dileriz, ancak öğrenmek için beş saatlik bir çalışma yapmadık, ancak diğerleri müzikle 3,5 saatlik bir çalışmanın sizi yüzde 50 oranında etkileyici bir güçle bırakacağını öne sürüyor. Apple Watch'ta Aktivite izlemenin nasıl çalıştığına dair sorularınız varsa okumaya değerApple kılavuzu- yine de en iyi şekilde yararlanabilmeniz için yapmanız gerekeceğini düşünüyoruz.

Apple Watch'un kalp atış hızı monitöründen hala etkilenmedik, ancak o zaman neredeyse her bilek İK monitöründe durum aynı; sadece kayış kadar iyi değiller. Çoğumuzun bu düzeyde bir takibe ihtiyacı yok, ancak bunu yaparsanız Apple Watch'unuzdan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez - bunun yerine bir Bluetooth kalp atış hızı kayışı eşleştirmeniz yeterli.

Aktivite izleme, daha önce olduğu gibi hala mevcuttur ve daha önce olduğu gibi Antrenman verilerini içerir. WatchOS 3'teki yenilik, sizi bir dakika (veya daha fazla) boyunca duraklatıp derin nefes almaya teşvik etmek için tasarlanmış bir uygulama olan Breathe'tir.

Pingtwitter Kararı

Apple Watch Series 2'yi satın almalısınız? Saatin yeni yetenekleri, bunu eskisinden daha karmaşık bir soru haline getiriyor, çünkü birdenbire çok daha kullanışlı hale geldi.

Ve şimdi duşta alabilirsin. Seri 2, Seri 1'in başlangıçta olması gereken şeydi - ve bu onu oldukça çekici bir paket haline getiriyor.

Kullanılabilirlik bazı uygulamalarda hala en iyisi değil, ancak meşgul bir günlüğü izleme, mesajları hızlı bir şekilde yanıtlama ve e-postaları önceliklendirme konusundaki gücü artırıldı. Egzersiz ve Aktivite izleme, bazı kusurları olsa da, çok güzel bir şekilde paketlenmiştir.

Önümüzdeki haftalarda Samsung'un yeni Gear S3'ünü incelemeyi dört gözle bekliyoruz. Ancak Apple Watch'un sahip olabileceğiniz en güzel görünümlü cihazlardan biri olduğu gerçeğini değiştirmeyecek. WatchOS 3 ve ekstra özelliklerle, artık gün boyunca da uygun şekilde kullanışlıdır.

Bunu beğendin mi?Göz atıniPhone 7 incelemesi