Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Apple Watch Series 5: Yeni akıllı saatin çıkış tarihinin yakın olduğuna dair şimdiye kadarki en büyük ipucu

Apple Watch Series 5: Yeni akıllı saatin çıkış tarihinin yakın olduğuna dair şimdiye kadarki en büyük ipucu

10 Eylül 2019 Salı günü yapılması planlanan bir sonraki medya etkinliğinde yükseltilmiş bir Apple Watch görmeyi umanlar şanslı. Apple, henüz en büyük ipucunu bıraktı, henüz yeni bir versiyonunu hazırlıyor.ödüllüakıllı saat.

  • Apple, 10 Eylül'de yeni iPhone, yeni Apple Watch ve daha fazlasını tanıtacak
  • Apple Watch Series 5sızıntılar ve söylentiler: Çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri

Kartal gözlü hayranlar, Apple'ın çevrimiçi mağazasında bir dizi önemli Apple Watch kayışını satmaya başladığını fark ettiler ve bu da stoklarının tükendiğini gösteriyor.çokdüşük ve daha fazlasını yapmıyor. Şirketin talebi karşılamak için yeni gruplar üretmemesinin tek nedeni, ufukta bir yenileme olması.

Apple, genellikle Apple Watch donanımının her yeni nesliyle ve yıl boyunca mevsimsel olarak kordon yelpazesini yeniler. Bu yıl açıklanan grupların önemli bir kısmı artık stokta yok. Ve 10 Eylül 2019 Salı için planlanan bir Apple etkinliğiyle, şimdi büyük olasılıkla yepyeni bir Apple Watch lansmanı göreceğiz.

Bu, Apple Watch'un yükseltildiği iddia edilen önceki raporlarla örtüşüyor.ikiyeni premium kaplamalarişlerde. Apple Watch Series 5, Seramik ve Titanyum modellerle gelecek. Apple, Seramik kullandı, ancak en son Apple Watch Series 4'ün pahalı kaplamasını içermedi. Bunun nedeni, Apple'ın 1.200 sterlinlik kasayı malzemeden nasıl üreteceğini bulmasının biraz daha uzun sürmesi olabilir. birlikte çalışmak.


Bununla birlikte, Titanyum'un yanı sıra Seramik'in geri dönüşüne ilişkin haberler, watchOS 6 geliştiricilerinin beta sürümünde ortaya çıkarıldı.iHelp BR. Yeni modeller, kullanıcıların yeni Apple Watch'larını bir iPhone'a bağladıklarında gördükleri eşleştirme animasyonlarında listelendi.

Apple Watch S5'in tansiyon ölçümünü destekleyeceğini düşünüyorum. pic.twitter.com/xE1wVJfA7R27 Ağustos 2019


Diğer fısıltılar, Apple'ın tansiyon takibi içerebileceğini öne sürüyor. Bu, Apple Watch Series 4'ün iki noktalı bir EKG sunmasından sonra doğal bir kurulum olacaktır.

Bir rapora göreBloombergYeni Apple Watch, radikal bir kozmetik yeniden tasarım olmayacak, bunun yerine iyileştirmelere ve WatchOS 6'nın bir parçası olarak gelen ve kutudan çıkacak olan ana özelliklere odaklanacak.


Apple, yeni bir Apple Watch'un yanı sıra,üçyeni akıllı telefon modelleri -iPhone 11,iPhone 11 Prove iPhone 11R. Yeni vakalar ve Watch bantları da güçlü bir olasılıktır.AirPods 3ve uzun süredir söylentilere konu olan diğer ürünlerFace ID özellikli 16 inç MacBook Prove tamamen yeni bir klavye tasarımı.

Bugünün en iyi Apple MacBook Pro, Apple MacBook Air (2019), Apple iPhone XS ve Apple iPhone XS Max anlaşmaları Planlar Kilitli iPhone XS 64GBApple iPhone XSKriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilir399,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz