Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Apple Watch Series 5 fırsatı: Bir Apple Watch satın alın, Verizon'da saniyede% 50'ye varan indirim kazanın

Apple Watch Series 5 fırsatı: Bir Apple Watch satın alın, Verizon'da saniyede% 50'ye varan indirim kazanın

Bu ucuz Apple Watch Series 5 Fırsatını kaçırmayın -Sadece Verizon'da% 50'ye varan indirimle Bir Saniye Alın!


20 Nisan'a kadar devam edecek olan Verizon, bir katil çalıştırıyor, Seri 3, Seri 4 ve Seri 5 Apple Watch'larda bir teklif alıyor. Yeni bir Apple Watch akıllı saat için pazarda bulunanlar veya sadece yükseltme arayanlar, normal satış fiyatından 150 dolara varan bir fiyata seçtikleri ikinci bir Apple Watch alabilirler.

Anlaşma, satın alma işleminizi Verizon ile aylık ödemeler olarak ayarlamanızı gerektirir, ancak iyi haber ilk ayın ücretinden feragat edilmiştir.ve24 ay boyunca hesabınıza 150 $ 'a kadar kredi alacaksınız.

Hangi modeli seçtiğinize bağlı olarak, ikinci Apple Watch akıllı saatinizde% 50'ye varan bir tasarruf potansiyeli vardır.Bir Apple Watch Satın Alın ve Başka% 50'ye Varan İndirim
Akıllı saatler söz konusu olduğunda, hiçbir şey bir Apple Watch'tan daha iyi olamaz. Sağlık izleme, indirilebilir uygulamalar, Mac ve iPhone bağlantısı ve daha fazlasını içeren akıllı özelliklerle ağzına kadar yüklendiğinde, Apple Watch akıllı saatlerinin yapamayacaklarını listelemek daha kolay olacaktır.Teklif 20 Nisan'da sona eriyor!Anlaşmayı Görüntüle

Bir tane satın alın, bu ucuz Apple Watch Series 5 fırsatıyla bir saniye% 50'ye varan indirim kazanın.


Çoğu zaman Apple ürünleri satışa sunulmaz ve yaptıklarında hızlı hareket edeceklerini garanti edebilirsiniz. Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4 için geçerli olan bu anlaşma ileveApple Watch Series 5, Apple'ın en yeni iki akıllı saatini inanılmaz bir fiyata alabilirsiniz.

Tasarruflarınız, satın almayı seçtiğiniz modele göre değişiklik gösterecektir (fiyatlar, kasa malzemesi gibi hangi özellikleri seçtiğiniz ve hangi kablosuz kurulumu kullanacağınız dahil olmak üzere modeller arasında farklılık gösterir), böylece tasarrufunuz yeni bir Apple Watch'ta% 50'ye kadar çıkabilir. akıllı saat.


Tüm Apple Watch'lar aynı şekilde çalışsa da, her seri ve modelin farklı özellikleri ve dikkate alınması gereken fiyat noktaları olacaktır. Örneğin Apple Watch Series 5 akıllı saatler, Apple Watch Series 3'e göre daha yüksek depolama kapasitesine sahip olacak.

Hangi Apple Watch'un size uygun olduğunu görmek için Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4 ve Apple Watch Series 5 akıllı saatler arasındaki bazı farklılıkları görmek için aşağıdaki karşılaştırma tablosuna bir göz atın.

Verizon


(Resim kredisi: Apple)