Close

Apple Watch Series 6, iPhone 12 ile piyasaya çıkmayacak - ancak bu iyi bir haber

Apple Watch Serisi 6hala büyük ölçüde gizli. Yeni hakkında brifing aldıkwatchOS 7-deApple'ın WWDC açılış konuşması, ancak giyilebilir cihazın kendisini henüz görmedik. Burada ve orada kulağa çok ilgi çekici gelen birkaç başlık duyduk.iPhone bağlarından kurtarın- ama fiyat ve çıkış tarihi açısından, hala karanlıktayız.


Ancak, Apple Watch 6 ile ilgili beklenmedik ve heyecan verici bir güncellemeyle bir ışık daha yeni ortaya çıktı.

Bu ışık eski güzel Twitter sızıntısı,Jon Prosser. Prosser, takipçilerine gönderdiği bir tweet'te, Apple'ın yaklaşan 2020 cihaz serisinin çıkış tarihlerini ve bunların ne zaman açıklanacağını paylaştı.

İPhone 12'nin ortaya çıkışıEylül'den geri itildiyeni bir Ekim penceresine - büyük ihtimalle etkinlik ile ön siparişlerin açılması arasında birkaç haftalık bir boşluk bırakmamak için.

İlginç bir şekilde, akıllı telefonun yaşadığı gecikme Apple Watch 6'yı hiç etkilemeyecek.


Yeni, düzeltilmiş Apple tarihleri! Apple Watch ve iPad - Basın bülteni yoluyla - Hafta 37 w / c Eylül 7iPhone 12 etkinliği - Hafta 42 w / c Ekim 12iPhone 12 cihazlar - Hafta 42 w / c Ekim - Nakliye haftası 43 w / c Ekim 19iPhone 12 Pro cihazları - Ön sipariş ve Kasım ayında gönderim (henüz kesin tarih yok)12 Ağustos 2020

  • PS5 ön siparişleri: THESE mağazalarında bir PlayStation 5 rezerve edebilirsiniz

Prosser'a göre, Apple Watch Series 6,iPad 2020bir basın bülteni aracılığıyla ve her iki cihaz da 7'den itibaren Eylül'ün ikinci haftasında piyasaya sürülecek.

Akıllı saat, geçen yıla göre tonlarca yükseltme ve iyileştirme için hazır.Apple Watch 5, ilegelişmiş sağlık ve zindelik işlevselliğiyanı sıra bazışık yoga özellikleri. Kontrol edebilirsinApple Watch'un hangi modeli sizin için en iyisi burada.


Bugünün en iyi Apple Watch 5 fırsatları Apple Watch Series 5 GPS + ... John Lewis & Partners£ 429 GörünümDüşük Stok Apple Watch Series 5 GPS, ... İzle Dükkanı 429 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple Watch'ta% 40'a Varan İndirim ... Amazon £ 699 £ 458.99 Apple Watch Series 5 44mm, GPS Sadece £ 489 Olun Daha Fazla Fırsat Göster Biz En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol edin