Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Apple'ın AirTag'lerinin daha fazla aksesuara ihtiyacı var - işte birinin yapmasını istediğim şey

Apple'ın AirTag'lerinin daha fazla aksesuara ihtiyacı var - işte birinin yapmasını istediğim şey

Yıllarca süren dedikodulardan sonra,Apple Hava Etiketlerisonunda buradalar! Kaybolan şeyleri bulmanıza yardımcı olmayı amaçlarlar – Bluetooth bağlantılarını diğer kişilerin iPhone'larına bindirmek için kullanabilirler ve siz ve iPhone'unuz yakınınızda olmasa bile nerede algılandıklarını size bildirirler.


Ve eğer biriPhone 11veyaiPhone 12(veya onların profesyonel versiyonları), menzil içinde olduğunuzda, verilen mesafe ile ekrandaki bir oku gerçekten takip edebilir ve mutlak hassasiyetle yerlerinin bulunmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Onları alabilen bir milyar iOS cihazının ağı ve yakınınızdayken hassas avlanma, onları çoğu eşdeğer izleyicinin üzerinde bir kesim yapar. Ancak asıl aygıtlar yalnızca basit disklerdir – genellikle onları kaybetmemeye çalıştığınız bir şeye bağlamak için bir tür aksesuar isteyeceksiniz.

Apple birkaç tane yapıyor ve Belkin ve Hermès'i de askere aldı… ama hepsi temelde çantalara/bagajlara asmak için anahtarlıklar veya halkalar. Burada başka birçok olasılık var! İşte AirTag'ler için mevcut görmek istediğimiz şey… en azından daha fazlasını düşünene kadar.

AirTag evcil hayvan tasmaları

Büyük köpeklerle insanlar, sadece tasmaları takmak için anahtarlık eklerini kullanmayı zaten deniyorlar. Ancak daha küçük köpekler veya kediler için ideal olandan daha hantaldır. AirTag'ler için yaka halkasına entegre edilmiş, onu mümkün olduğunca ince tutan bir tutucu görmek istiyoruz - bu özellikle küçük boşluklar ve şeyler arasında kıvranan kediler için iyidir.


Bir AirTag'in GPS içermediği (ve Apple'ın özellikle evcil hayvan takibinin amaç olmadığını söylediği) göz önüne alındığında, bunu neden istiyoruz? Çünkü şehirlerdeki kayıp evcil hayvanlar için hala dönüştürücü olabilir. Evcil hayvanınız kırsalda dolaşırsa pek bir faydası olmaz, ancak meskun bir alanda iPhone'lar olacaktır. Kediniz bir garajda mahsur kalırsa veya köpeğiniz kaçar ve bir sonraki mahallede kaybolursa, onları yine de bulabilirsiniz.

Bisikletlerde AirTag

Apple'ın AirTag kurulum ekranı, bisikletinizi izlemenin yardımcı olabilecek bir şey olduğunu gösteriyor, ancak mevcut aksesuarların hiçbiri onu gerçekten bir bisiklete takmak için harika değil. Bununla ilgili iki fikrim var: 1) bir güvenlik vidası kullanarak çerçeveye vidalanan bir tutucu; 2) altında gizli bir oda bulunan bir zil.


Birincisi bariz olanıdır – birisi, AirTag'i tutacak bir alana sahip, bisikletinizin çerçevesine uyan iki parçalı bir montaj yapmalıdır. Ve standart olmayan bir vida tipiyle yerinde tutulur, tıpkı araba tekerleklerinin sahip olma eğiliminde olduğu gibi veyaHalka Görüntülü Kapı Zilleri.

İkincisi daha tuhaf, ancak bazı durumlarda daha uygun. Lastik bantlarla takılan bir bisiklet zili aldım ve oldukça kalın bir tabanı var. Bir AirTag'in gittiği çanın altında kolayca içi boş bir bölüm olabilir ve insanlar onu aramayı bilemezler. AirTag'ler hırsızlığı kurtarmak için tasarlanmamıştır, ancak hemen kaldırılmadıkları sürece potansiyel olarak bu konuda yardımcı olabilirler. Bu seçeneklerin her ikisi de bu konuda yardımcı olur ve sadece bisikletinizi nereye park ettiğinizi bulmanıza yardımcı olur.


elma hava etiketi

Apple'ın resmi aksesuarları çok sayıda güzel renk içerir, ancak formda yeterli çeşitlilik yoktur.

(Resim kredisi: Elma)

AirTag cüzdanlar ve cüzdanlar

Madeni para bölümü olan bir cüzdanınız veya çantanız varsa, AirTag'inizi biraz engel olsa da oraya koyabilirsiniz. Ve AirTag'in kalınlığı, özellikle minimum düzeyde tutmak istiyorsanız, birçok cüzdan için biraz fazla olabilir. Buna ben de dahilim – Cüzdanıma tam anlamıyla bir AirTag sığdıramıyorum ve yine de bu, en az kaybetmek istediğim şeylerden biri. İlk 5, kolayca!

Ancak AirTag düşünülerek tasarlanmış bir çanta veya cüzdan, böylece kalınlık uygun şekilde yerleştirilir ve yeni topaklar olmaz mı? Yarın onlardan bir tane alırdım ve bu aptal ince olanı bırakırdım.


AirTag çıkartmaları ve poşetleri

AirTag'ler yeterince güzel görünüyor ve gravür, lanet olası şeyleri ayırt edebilmeniz için kullanışlıdır, ancak genel olarak oldukça basittir. Üç şey görmek istiyorum ve ilki, herhangi bir yerde kullandığınız bir AirTag'i süslemek için kullanabileceğiniz çıkartmalar. Karakterler, desenler, özel baskılar… her neyse! Güzel ve kolay.

İkincisi, üzerinde güzel desenler ve şeyler bulunan lastikli AirTag koruyucu poşetler. Düşünün: Bir Babybel'in dışı. Ancak AirTag'i içeri ve dışarı kaydırabilirsiniz. Bunlar, AirTag'i sürtünebileceği bir çantada veya cepte tutarken çizilmelere karşı koruyucu olacaktır veya belki de AirTag için ucuz ve havalı bir görünüm olacağı için bir taneye sahip olabilirsiniz - ve küçük bir döngüsü olabilir. herhangi bir şeye takmayı kolaylaştıran bir zincir.

Ve son olarak, AirTag'ler için küçük yumuşak poşetler görmek istiyorum, gözlük çantanızda bir tane bulundurursanız metal tarafın herhangi bir zarar vermediğinden emin olmak için. iPod çoraplarını hatırlıyor musun? AirTag çorapların zamanı geldi…