Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Apple 'Spring Loaded' etkinliği 20 Nisan için resmi - yeni iPad'ler, MacBook'lar, AirTag'ler ve daha fazlasını bekleyin

Apple 'Spring Loaded' etkinliği 20 Nisan için resmi - yeni iPad'ler, MacBook'lar, AirTag'ler ve daha fazlasını bekleyin

Bir sonraki büyük Apple Etkinliği, şirket tarafından bugün gönderilen davetiyelere göre 20 Nisan 2021'de yapılacak. 'Bahar Yüklendi' etkinliğine adını verin, saat 10:00 PDT/1pm EDT/6pm BST'de başlıyor.

Bu çok büyük bir sürpriz değildi, çünkü Siri günün erken saatlerinde, bir sonraki Apple Etkinliği'nin ne zaman olacağı sorulduğunda insanlara bu tarihi söyleyerek, bunu ağzından kaçırmıştı. Sahte AI hakkında endişelendiğimizde, dürüst olmak gerekirse, daha uğursuz bir şey bekliyorduk.

Apple etkinliklerinin adları ve çizimleri genellikle bir anlam taşır, ancak öyle değildir.fazlaDürüst olmak gerekirse, burada ne gördüğümüze dair gizem. Yukarıdaki simge, Apple'ın iPad'lere (ve Apple Pencil'a) ilişkin olarak sıklıkla kullandığı çizilmiş bir stile sahiptir, bu nedenle bu tamamen beklentilerle bağlantılıdır.iPad Pro 2021mini LED ekran ve büyük işlemci desteği ile duyurulmaktadır.

'Bahar Yüklendi' muhtemelen bu bahar etkinliğinde konuşulacak çok sayıda yeni yayın olduğunu ima ediyor - yeni M1 destekli MacBook Pro'ları ve iMac'leri, AirTags izleme cihazlarını ve hatta muhtemelenAirPod'lar 3, Nihayet.


Adın, yeni bir tasarımdaki akıllı yeni MacBook Pro menteşesine veya buna benzer bir şeye özel bir referans olması mümkündür, ancak bunu tam olarak bahis mağazasına götürmeyiz.

Ayrıca olacağını unutmayın7 Haziran Apple Etkinliği, her zaman bir açılış konuşmasıyla başlayan yıllık WWDC konferansına başlar. Bu esas olarak yeni yazılımı duyurmak içindir – iOS 15, watchOS 8, macOS 12 ve daha fazlasını bekleyin – ancak bazı donanımlar da sık sık atılır. Belki bu olay bu kadar yaklaşırken durum böyle olmayacak ve Apple sadece yeni yazılım ve hizmetlere odaklanacak. Ya da belki Apple'ın 2021'i gerçekten de sessizden çok meşgule geçmek üzere.