Close
 • Ana
 • /
 • Sağlık
 • /
 • Sealy şilteler iyi midir? Bu yatak titan hakkında bilmeniz gereken her şey

Sealy şilteler iyi midir? Bu yatak titan hakkında bilmeniz gereken her şey

Uyku kurulumunuzu yükseltmek istiyorsanız, Sealy'yi bir seçenek olarak görmüş olabilirsiniz. Hayatımızın yaklaşık üçte birini ya uyuyarak geçiriyoruz ve bunu sağlıklı ve rahat bir şekilde yapmak sağlığımız ve zihinsel sağlığımız için daha önemli olamazdı, bu yüzden gerçekten satın almak istiyorsunen iyi yatakmuhtemelen karşılayabilirsin. Bunu akılda tutarak, yüksek kaliteyle tanınan tanınmış bir markaya yönelmek doğaldır. Ve Sealy kesinlikle bu dirseğe uyuyor.


Dünyanın en büyük yatak markası Sealy, uzun ve şanlı bir geçmişe sahiptir. On dokuzuncu yüzyılın sonlarında Teksas, Sealy kasabasında pamuklu şilte üretmeye başladı. 2013 yılında, Avustralya, Brezilya, Kanada, Japonya, Güney Kore ve İngiltere dahil olmak üzere dünya çapında 50'den fazla ülkede faaliyet gösteren bir şirket oluşturmak için Tempur ile birleşti. Sealy, şiltelerin yanı sıra yatak ve yatak başlıklarını hem ayrı hem de setin parçası olarak satmaktadır.

Tam fiyat ödemek istemiyor musunuz? Göz atBlack Friday yatak fiyatlarıŞimdi canlı.

 • Hazır olunKara CumaveSiber Pazartesi 2020
 • Şunlardan biriyle doğal olarak ortaya çıkın:en iyi uyandırma ışıkları
 • En iyi uyku izleyicileri: Gerçekten ne kadar iyi uyuyorsun?

Silentnight, Rest Assured ve Stearns and Foster'ın sahibi olan aynı holdingin bir parçası olan Sealy, orta fiyatlı yatak pazarında büyük bir oyuncudur ve tescilli & lsquo; Posturepedic 'sistemi için cesur iddialarda bulunur. Bu özel üretim yöntemi, üstte ve altta köşeli olarak ayrılmış ve yatağın tüm uzunluğu boyunca uzanan bir bobin yoluyla bağlanan yaylara dayanmaktadır; her bir yayın uyuyanın vücuduna iyi uyum sağlayacak şekilde hareket etmesini sağlar.

Sealy, uyku araştırma ve ürün geliştirmeye dünyadaki diğer tüm yatak markalarından daha fazla harcama yaptığını iddia ediyor. Ve bu yatırım karşılığını veriyor gibi görünüyor, çünkü ürünleri genellikle hem yatak uzmanlarından hem de genel tüketicilerden yüksek kaliteleri ve genel değerleri nedeniyle olumlu eleştiriler alıyor.


Bugünün en iyi Sealy 1400 Nostromo fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Sealy ne tür şilteler üretiyor?

Son yıllarda, iç yaylı şilteler mirasına dayanan Sealy, hafızalı köpük ve cepli bobin sistemleri de dahil olmak üzere yatak yapımına başka yaklaşımlar uyguladığını gördü. Ancak bu, şu anda biraz karmaşık ve kafa karıştırıcı olabilen çok sayıda Sealy yatak türü olduğu anlamına gelir.

Bugün Sealy'nin dört geniş yatak serisi var:


 • TepkiSealy’nin yaylı iç yatakları ve genel olarak en ucuz ürün yelpazesidir.
 • UygunSealy’nin orta fiyatlı hafızalı köpük şilteler serisidir.
 • Hibritline destek için köpük katmanları cepli bobinlerle birleştirir. Bu en pahalı Sealy yatak türüdür.
 • Kutu içinde yatakürün serisi, Cocoon by Sealy serisi dahil olmak üzere hem yüzde 100 hafızalı köpük stillerini hem de hibrit yatak stillerini kapsar.

Her seri, üç koleksiyona ayrılabilir: Essential Collection ve Performance Collection ve Premium Collection. Kalite açısından, bu başlıklar temelde 'iyi', 'daha iyi' ve 'en iyi' anlamına gelir ve buna uygun fiyatlandırma ile.

Hangi Sealy yatak en iyisidir?

Resim 1/7


Sealy 1400 Nostromo
(Resim kredisi: Sealy)


Resim 2/7

Sealy Activ Latex 1400 Paket Yaylı Yatak

Sealy Activ Latex 1400 Paket Yaylı Yatak
(Resim kredisi: Sealy)
Resim 3/7

Sealy Pocket Prestige 2800 Yatak

Sealy Pocket Prestige 2800 Yatak
(Resim kredisi: Sealy)
Resim 4/7

Sealy Posturepedic 2000 Latex Tek Kişilik Yatak


Sealy Posturepedic 2000 Latex Tek Kişilik Yatak
(Resim kredisi: Sealy)
Resim 5/7

Sealy Activ Geltex 2200 Paket Yaylı Yatak

Sealy Activ Geltex 2200 Paket Yaylı Yatak
(Resim kredisi: Sealy)
Resim 6/7

Cocoon by Sealy Chill yatak

Cocoon by Sealy Chill yatak
(Resim kredisi: Cocoon by Sealy)
Resim 7/7

Sealy Conform Essentials 11,5 İnç Peluş Yatak, Kraliçe

Sealy Conform Essentials 11,5 İnç Peluş Yatak
(Resim kredisi: Sealy)


Genel olarak, bugün satın alabileceğiniz en iyi Sealy yatak, Sealy 1400 Nostromo'dur. Genel listemizde bunu 8 numara olarak listeledik.en iyi şiltelerlistemizdeki 4 numarasırt ağrısı için en iyi şilteler. Daha da önemlisi, bunun bugün satışta olan en iyi cep yaylı şiltelerden biri olduğuna inanıyoruz. Bunun nedeni, sağlam, yedi bölgeli yapısı, cömert düzeyde destek ve rahatlık sağlayan 1.400 cep yayı, sıcaklık düzenlemesine yardımcı olan tencel elyafları ve yandan uyuyanlar için basıncı rahatlatan bir lateks konfor katmanıdır.

Yatak ayrıca kendi kendini temizler ve hipoalerjeniktir. Ve 29 cm'lik cömert derinliği ve kapitone minderi ile bu, çok makul bir fiyata harika bir gece uykusu sağlayan yüksek kaliteli, orta boy bir yataktır.

Sealy şilteler kaliteli midir?

Sealy şilteler, hem müşteri hem de uzman incelemeleri iyi ile mükemmel arasında değişen genel olarak yüksek kaliteli olarak kabul edilir. Sealy çok çeşitli şilteler üretmesine rağmen, ne özel övgü ne de eleştiriyi çeken belirli bir ürün yelpazesi yoktur: kalite, her alanda oldukça tutarlı görünüyor.

Sealy yataklarına yönelik temel eleştiriler, birbiriyle bağlantılı iki alanda yatmaktadır: dayanıklılıkları ve garanti süreleri. Üreticinin Sealy ürünleriyle birlikte gelen garantisi yataktan şilteye ve ülkeden ülkeye değişiklik gösterse de, yaklaşık beş yıllık bir süre oldukça yaygındır. Ancak yazımızda açıkladığımız gibiYatağınızı ne sıklıkla değiştirmelisiniz?, Yatağın ne kadar dayanması gerektiğine dair iyi bir kural olarak yedi ila 10 yıl.

Bu kıkırdamanın yanı sıra, Sealy'nin bazı birinci sınıf yatakların arkasında bulunan güvenilir, çok yönlü bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, bir numaralı seçimimiz olan Sealy Posturepedic 2000 Latex Tek Kişilik Yatağı ele alalım.en iyi lateks şiltelergenel. Bu ürünün 2.000 ayrı cep yayı ve bir lateks köpük tabakasından oluşan kombinasyonu, vücut ağırlığınızı dağıtmada ve rahatlık ve destek için basınç noktalarınızı hafifletmede harika bir iş çıkarır.

Ayrıca Sealy Pocket Prestige 2800 Şilte de var. best-mattress-us-2020-for-side-sleepersbiliyoruz. Neredeyse 3.000 cep yayıyla bu yataklar, hareketlerinizin her birine en ince ayrıntısına kadar uyum sağlar, böylece kıpır kıpır bir uykucu olsanız bile, yine de düzgün bir gece uykusu alabileceksiniz. Veya arıyorsanızuyuyanlar için en iyi şiltelerŞeklinize göre şekillendirirken ağırlığınızı eşit olarak dağıtmak için 2.200 paket yayı ek mini cep yaylarıyla birleştiren Sealy Activ Geltex 2200 Paket Yaylı Yatağı öneririz.

Geceleri terliyor musunuz? O zaman kontrol etCocoon by Sealy’s Chill şilteler. Adından da anlaşılacağı gibi, bu yataklar, Sealy’nin ısıyı dağıtan tescilli 'Phase Change Material' sayesinde soğutma deneyimi sağlar; ve çeşitli stillerde gelir. Küçükler için satın alıyorsanız, Sealy Activ Latex 1400 Paket Yaylı Yatak listemizde bir numaradır.en iyi çocuk yatakları. Hem konfor hem de hava akışı sağlayan bir paket yay ve lateks kombinasyonu kullanarak, aynı zamanda hipoalerjenik ve çevre dostudur.

Devam edebiliriz, ama sen anladın. Sealy şilteler piyasadaki en ucuz ürünler olmasa da, genellikle yüksek kalitededir ve size iyi bir gece uykusu sağlama olasılığı yüksektir. Ve bu maliyeti, muhtemelen zaman içinde üzerinde uyuyacağınız gece sayısına böldüğünüzde, bu gerçekten çok iyi bir değer olarak ortaya çıkıyor.