Close

Argos PS5 stok yenilemesi şimdi yayında

Eylem istasyonları! NSPS5şu anda İngiltere perakendecisi Argos'ta tekrar stokta. Bağımsız olarak sunulan hem standart hem de Digital Edition ile, sonunda bir tane alma şansınız olabilir.


PS5'i 449,99 £'a veya biraz daha ince olan Yalnızca Dijital konsolu 359,99 £'a almak için şimdi Argos PS5 açılış sayfasına gidin. Argos, Birleşik Krallık'ta PS5 stokları açısından izlenmesi gereken bir avuç perakendeciden biridir.

Konsol hızla tükeniyor, bu yüzden biraz kıpırdamanızı tavsiye ederiz. Sony, Microsoft'a ve ona ayak uydurmayı başaramadı.Xbox Serisi Xher iki şirket için de şüphesiz üretimi etkileyen küresel çip ile onları raflara almak söz konusu olduğunda. Bu nedenle, PS5 stokları çok azdı ve Argos, PS5 sayfası genellikle etkin olmadığı için neredeyse vazgeçtiğimiz perakendeciler arasında yer aldı.

Bir tane almayı başarırsanız, kontrol cihazınız için PS5 DualSense şarj beşiğini düşünebilirsiniz; konsolun piyasaya sürülmesinden bu yana aksesuarı elde etmek çok zordu. Sadece birkaç ay önce kendim bir tane seçmeyi başardım ve lansmanından beri arıyordum. Ayrıca yakın zamanda ortaya çıkan ‘gece yarısı siyahı’ ve ‘kozmik kırmızı’yeni DualSense renkleriseni cezbetmek için, ama kendimizi aşmayalım. Önce konsola ihtiyacınız olacak.

güncelleyeceğizPS5 stok takipçisiher iki konsol için de daha fazla satıcı güncellemesi olduğundan, bunları yer imlerine eklediğinizden emin olun. Tabii ki, her zaman yeniNintendo Anahtarı OLEDBotlarla çevrimiçi savaşmayı tercih edip etmeyeceğinizi düşünmek için. kontrol edebilirsinizOLED ön siparişlerini değiştirseçeneklerinizi açık tutmak istiyorsanız.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Amazon İngiltere Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 DualSense Şarj İstasyonu fırsatları pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Sony DualSense Şarj... Spor Doğrudan 24,99 £ Görünüm Sony PlayStation 5 DualSense... Maplin İngiltere 26,99 £ GörünümPlayStation 5 DualSense... Selfridges £34,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz