Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Arlo Pro 2 vs Nest Cam IQ Outdoor: Daha iyi güvenlik kamerası hangisi?

Arlo Pro 2 vs Nest Cam IQ Outdoor: Daha iyi güvenlik kamerası hangisi?

Sizin için önemli olan her şeyi korumak artık çok daha kolay.akıllı ev güvenlik kameralarışimdi piyasada ve burada en iyilerden ikisini karşı karşıya getireceğiz: Arlo 2 Pro ve Nest Cam IQ Outdoor.


Paranın karşılığını en iyi şekilde sunan hangisi? Arka planda çalışan en iyi yazılım hangisi? Sağanak bir sağanakta bile çalışmaya devam etmesi için hangisine güvenilebilir? Tüm bu sorular ve daha fazlası aşağıda kapsanan kategorilerde yanıtlanmaktadır.

Her iki kameranın da Nest ve Arlo'dan daha geniş bir cihaz yelpazesinin parçası olduğunu belirtmekte fayda var - Arlo Pro 2 veya Nest Cam IQ Outdoor ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyorsa, aynı seride bile alternatifler var. Aşağıda kısaca tartışacağım.

Arlo Pro 2 vs Nest Cam IQ Outdoor: tasarım ve kurulum

Arlo Pro 2 ve Nest Cam IQ Outdoor

Arlo Pro 2


Tıknaz Arlo Pro 2, yağmur, güneş, sıcaklık veya soğuğa dayanıklı IP65 dereceli hava koşullarına karşı koruma ile gerçekte olduğu kadar dayanıklı görünüyor. Şebekeye takılı olarak çalışabilir veya pilleri bitebilir ve konumlandırma söz konusu olduğunda size çok fazla esneklik sağlar.

Nest kamerasından farklı olarak Arlo Pro 2, yönlendiricinize ayrı bir hub eklenmesini gerektirir - bu hub daha sonra eklemek istediğiniz kadar Arlo kamerayı yönetebilir, ancak akılda tutulması gereken başka bir cihazdır (ve başka bir maliyet). Aksi takdirde kurulum ve uygulama çalışması çok basittir.

Paramız için Nest Cam IQ Outdoor biraz daha iyi estetik sunar - kesinlikle Arlo rakibinden daha kompakttır. Aynı zamanda biraz daha üstün IP66 dereceli bir kasaya sahiptir, bu nedenle elemanların atabileceği her şeyi kaldırabilmelidir. Nest kamerası yalnızca bir ana şebeke bağlantısını çalıştırabilir, bu da kurulumu daha zor hale getirebilir.


Nest uygulamasına girdiğinizde, kameranın çalıştırılması ve kullanılması (ve diğer Nest donanımınıza bağlanması) çok kolaydır. Evin herhangi bir yerinden pilleri çalıştırabilen bir kamera mı (Arlo) yoksa hub gerektirmeden doğrudan yönlendiricinize bağlanan bir kamerayı mı tercih edeceğiniz sorusu (Nest).

Bugünün en iyi Netgear Arlo Pro 2 fırsatları 252 Amazon müşteri yorumu Arlo Pro3 Wire Ücretsiz 2 Kamera ... Crutchfield.com474,99 GörünümArlo Pro3 Kablolu 2 Kamera ... Crutchfield.com499,99 GörünümNETGEAR Arlo Video ... Amazon 1.063 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Arlo Pro 2 vs Nest Cam IQ Outdoor: özellikler ve özellikler

Arlo Pro 2 ve Nest Cam IQ Outdoor

Nest Cam IQ Outdoor

Bu güvenlik kameralarının her ikisi de çok benzer özellikler sunar, ancak bazıları aylık abonelik için kaydolan kullanıcılar için ayrılmıştır (daha fazlası aşağıdadır). Telefonunuzu kullanarak herhangi bir yerden canlı video beslemesini açabilirsiniz ve kameralar lensin önünde hareket algıladığında veya beklenmedik sesler duyduğunda uyarılar alırsınız.


Hem Arlo Pro 2 hem de Nest Cam IQ Outdoor 1080p çözünürlükte video kaydedebilir, ancak Nest kamerada 4K sensör bulunur (bu, görünüşe göre daha iyi yakınlaştırma ve daha fazla doğruluk anlamına gelir). Her iki kameranın da çok kaliteli görüntüler ürettiğini ve her ikisinin de karanlıkta görebildiğini söyleyebiliriz.

Potansiyel bir hırsızla bir görüşme başlatmak istiyorsanız, her iki kamera da iki yönlü sese sahiptir, ancak yalnızca Arlo Pro 2'de 100 desibele kadar yerleşik bir siren bulunur. Nest Cam IQ Outdoor'ı kullanarak birini korkutmak istiyorsanız, bunun yerine çok yüksek sesle bağırmanız gerekecek.

Her iki kamera da arka bahçenizi aydınlatarak aydınlatabilecek bir güvenlik ışığına sahip değildir, ancak Nest Cam IQ Outdoor'da bir ışık halkası vardır - temelde dikkatleri kendine çeken düşük ışık halkası. İnsanları mülkünüze baskın yapmaktan caydırabilir, ancak garaj yolunuzu veya benzeri bir şeyi aydınlatmaz.

Arlo Pro 2 vs Nest Cam IQ Outdoor: ekstralar ve alternatifler

Arlo Pro 2 ve Nest Cam IQ Outdoor

Arlo Pro 2

Gerçek zamanlı olarak video beslemesine bakmanın yanı sıra ne yapabileceğinize gelince işler karmaşıklaşmaya başlar. Ücretsiz olarak, Nest Cam IQ Outdoor 24 saatlik bir çekimin tamamını geri almanıza izin verirken, Arlo Pro 2 bir haftalık çekimi saklar - ancak yalnızca hareket veya sesli uyarılarla bağlantılı video parçacıkları.

Aylık bir abonelik için giriş yapın (Nest ile 4 £ / 5 $ ve Netgear ile 6.49 £ / 2.99 $ 'dan itibaren) ve ekstralar kazanın. Nest size daha fazla günlük video geçmişi, izlemek için belirli bölgeleri ayarlama yeteneği ve yüzleri tanıyabilen daha akıllı uyarılar sunar; Arlo ile daha fazla bulut depolama alanı, etkinlik bölgesi ayarı ve daha fazla kamera desteği elde edersiniz.

Serideki diğer kameralardan da bahsettik: Orijinal Arlo Pro ve Arlo, daha düşük çözünürlüklü çekimler ve daha az özellik ile hala satışta ve ayrıca hücresel ağlara bağlanabilen ve pil gücüyle çalışabilen Arlo Go, böylece bahçenizin dibine tamamen sahip olabilirsiniz.

Nest, tüm iç mekan güvenlik kamerası ihtiyaçlarınız için Nest Cam IQ Indoor'un yanı sıra, biraz para kazanmak istiyorsanız ve en yüksek çözünürlüklü görüntüleri veya en akıllı özellikleri istemiyorsanız, çeşitli eski versiyonlara sahiptir. Arlo ve Nest serilerinin başka neler sunabileceğini görmek için bir dakikanızı ayırmaya değer olabilir.

Günümüzün en iyi Nest Cam IQ Outdoor Güvenlik Kamerası fırsatları462 Walmart müşteri yorumlarıTavsiye Edilen Perakendeci Nest Nest Cam IQ 8 Megapiksel ... HP (ABD) $ 379,05 Nest Cam IQ Outdoor Google Store'u Görüntüleyin399 ABD doları GörünümGoogle Nest Cam IQ Outdoor ... BHPhoto399 ABD doları GörünümGoogle Nest Cam IQ Outdoor ... Walmart643,39 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Arlo Pro 2 vs Nest Cam IQ Outdoor: fiyat ve karar

Arlo Pro 2 ve Nest Cam IQ Outdoor

Nest Cam IQ Outdoor

Bu sayfadaki anlaşmalar widget'larından da görebileceğiniz gibi, Arlo ile başlamak için daha fazla ödeyeceksiniz, çünkü aynı anda hub ve birkaç kamera satın almanız gerekiyor - ancak bir kez çalıştıktan sonra maliyet genellikle kamera başına daha ucuza geliyor . Fiyatta çok büyük bir fark yok: bu iki kamera, piyasanın birinci sınıf ucunda.

İster Arlo Pro 2 ister Nest Cam IQ Outdoor'u tercih edin, nerede olursanız olun evde neler olup bittiğini yakından takip edebileceksiniz. Her iki kamera da bir sorun olduğunda akıllı uyarılarla telefonunuza ping atabilir.

Pille çalışan ve ana güç bağlantısına ihtiyaç duymayan bir şey istiyorsanız, Arlo Pro 2 bariz bir seçimdir. Buna karşı dengeli bir şekilde, onunla gitmek için bir hub'a ihtiyacınız var - sadece tek bir kamera istiyorsanız, minimum telaşla kurabilirsiniz, belki Nest Cam IQ Outdoor sizin için daha iyi bir seçenektir.

Gerçekten de bu kameraların hiçbiri, donanım kalitesinden uygulamaların içindeki sezgisel arayüze kadar sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Sahip olduğunuz veya satın almak isteyebileceğiniz diğer akıllı ev aletlerini de aklınızda bulundurun - gözünüz bir Nest Termostat'a sahipse, aynı üreticinin ekipmanlarına bağlı kalmak mantıklıdır.