Close
 • Ana
 • /
 • Koşma
 • /
 • Asics Gel Nimbus 21 incelemesi: Nike ZoomX Next %'den daha ağır, ancak neredeyse aynı hızda

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi: Nike ZoomX Next %'den daha ağır, ancak neredeyse aynı hızda

Bir üretici bir koşu ayakkabısının hızlı olduğunu iddia ettiğinde, söz konusu ayakkabılara dikkatle yaklaşırım. Demek istediğim, koşu ayakkabısı nasıl hızlı olabilir? Onların içinde koşan sensin, o yüzden kesinlikle hızlı koşuyorsun, ayakkabı değil, değil mi? ASICS Gel Nimbus 21 farklı olmak için yalvaracaktır.


Tarafsız bir koşucuysanız - yani dış tabana iniyorsanız - Asics Gel Nimbus 21 sizi büyük olasılıkla daha hızlı bir koşucu yapacaktır. Bunu başka bir koşu ayakkabısıyla karşılaştıracak olursak, akla gelen aptalca hızlı Nike ZoomX Vaporfly Next%. ZoomX, Gel Nimbus 21'den çok daha hafiftir (sırasıyla 6.6 oz ve 10.9 oz), ancak neredeyse aynı derecede hızlıdır.

Gel Nimbus 21, koşarken sizi bir çita gibi ileri doğru itecek mükemmel enerji geri dönüşüne sahiptir. Göründüğü kadar çılgınca, onu geri tutmakta zorlanacaksın.

Ayrıca bu hızı ödün vermeden sunar. Bir 10k koşmak bir esinti gibi hissettiriyor ve hiçbir noktada ayakkabının ayaklarınıza çok fazla baskı yaptığı gibi hissettirmiyor. Gel Nimbus 21 ambarları doğru; ne çok geniş ne de çok dar.

Asics Gel Nimbus 21'in ürünümüzde ikinci sırada olmasına şaşmamalı.en iyi koşu ayakkabılarıliste. Biraz daha tarzı olsaydı muhtemelen ilk etapta olurdu.


Gel Nimbus 21, her zamanki ciddi koşu ayakkabısı stil kılavuzunu (Brooks ve Saucony'nin beğenileriyle birlikte) takip eder ve piyasadaki diğer koşu ayakkabısı gibi görünür. Maalesef kimse ona iki kez bakmayacak, çünkü baksalar mükemmel yastıklamaya sahip parlak bir koşu ayakkabısı göreceklerdi.

Günümüzün en iyi Asics Gel Nimbus 21 fırsatları ASICS Womens ASICS ... Foot Locker150 $ GörünümASICS Womens ASICS ... Ayak Dolabı150 $ GörünümASICS Womens ASICS ... Ayak Dolabı150 $ GörünümASICS Womens ASICS ... Ayak Dolabı150 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi


Asics Gel Nimbus 21: Uzun mesafe koşucuları için yüksek teknoloji ürünü ayakkabılar

(İmaj kredisi: Gelecek)

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi: Teknoloji

Gel Nimbus 21'e giren tüm teknolojiyi detaylandırmak için burada yeterli yerimiz yok. Koşularınızı daha hızlı ve rahat hale getiren roket teknolojisi ile DOLANDIRILMIŞTIR.


Darbe Yönlendirme Sistemi (I.G.S) topuktan ayağa geçişinize yardımcı olur ve çarpma kuvvetinizi ileri itiş gücüne dönüştürür. I.G.S yürüyüş döngüsünü üç aşamaya ayırır: temas, orta duruş ve itme ve aşamalar arasındaki dönüşümün pürüzsüz olması ve enerjinin buna göre iletilmesi için teknolojiyi hızlandırır.

Ayakkabının arkasındaki ve önündeki ünlü JEL yastıklama darbe şokunu azaltır ve ilerledikçe zeminden zıplamanızı sağlar.

Orta taban, Asics'in kendi Flytefoam teknolojisi ile donatıldı. Bu hafif köpük formülasyonu, adımınıza bir yay koymanıza yardımcı olan özel bir yüksek enerjili geri dönüş elastomeri içerir.

İç taban bile daha iyi bir sıçrama için tasarlandı: SpEVA teknolojisi adımınıza biraz daha fazla güç katıyor. Tüm zıplamayı dengelemek için ayağın tam ortasında bulunan Trussic sistemi bükülmeyi önleyerek daha fazla denge sağlar.


 • En iyi çalışan kulaklıklar: spor salonu, koşu ve spor için en iyi egzersiz tomurcukları
 • En iyi koşu saati: koşucular, spor salonu, bisiklet ve egzersizler için saatler ve giyilebilir cihazlar

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi

Gel Nimbus 21 ergonomik ve iyi tamponlanmış bir his verir

(İmaj kredisi: Gelecek)

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi: Ergonomi

Şüphesiz ki Gel Nimbus 21, ayaklarınızın her tarafındaki yüksek teknoloji ürünü yastıklama sayesinde rahat bir koşu deneyimi sunar. Jakarlı file üst kısım son derece nefes alabilirdir ve çizginin birkaç kilometre aşağısında bile sürtünme hissetmezsiniz (aksi taktirde koşmanın aksineNike Joyride Flyknit), ne de ağdan uzaklaşan çok fazla nem olmayacak.

Ayakkabıların içine girdikten sonra, JEL bölgelerini tabandaki anında hissedeceksin ve kötü bir şekilde değil. Gerçekten rahatsız edici ayakkabılara yerleştirdiğiniz retrofit jel tabanlıklar gibi hissediyorlar, ancak Gel Nimbus 21'de daha fazla rahatlık katıyorlar.

Gel Nimbus 21 hala 19 öncesi Nimbus dönemi ayakkabıları kadar yumuşak ve esnek değil, ancak karşılığında kesinlikle daha duyarlı. Taban kesinlikle o kadar sert değilCloudswift'teHelion.

Kutu kutusu yeterince geniştir, böylece ayaklarınız ezilmiş hissetmez (bu, Gel Nimbus'ın son birkaç yinelemesinde bir sorun olmuştur). Ayakkabılar ayaklarınızın etrafında kıvrılır ve sert dönüşlerde tutar, pürüzlü yüzeylerde koşsanız bile güvenli bir his sağlar.

Bağcık, orta ayağı sıkıca tutar ancak köprünüzü hiç boğmaz.

 • En iyi koşu bantları: böylece yeni Gel Nimbus 21'inizi hemen çamurlu hale getirmeyeceksiniz
 • En iyi eliptik eğitmenler: eklemleriniz için beton üzerinde çalışmaktan daha iyidir
 • Asics Metaride incelemesi: Özel taban teknolojisine sahip Nike Vaporfly Next% rakibi

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi

Tamamen siyah renk grubu, Jel Nimbus'ı daha da özelliksiz kılar

(İmaj kredisi: Gelecek)

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi: Estetik

Asics Gel Nimbus 21'in en çok eksik olduğu yer görseller. Pek bir karakteri yok. Beni yanlış anlamayın: bu bir moda ayakkabısı değil. Tüm ayakkabıların patlaması ve onlar için en göz alıcı estetiğe sahip olması gerekmez.

Bununla birlikte, koşu ayakkabısı gibi doymuş bir pazarda, sadece geleneklere ve koşu dinamiklerine güvenemezsiniz, şiddetli rekabet nedeniyle, öne çıkmak için her segmentte hizmet vermelisiniz. En güzel ayakkabıyı tasarlamak zorunda değilsiniz ama en azından ayakkabıyı biraz daha akılda kalıcı kılacak bazı detaylar eklemeniz gerekiyor.

Test edilen Siyah / Koyu gri renk grubu, isimsiz herhangi bir Çin markasının görünümünden bir adım ötede, tam anlamıyla aldığı kadar sade vanilyadır. Asics logosu koşucular arasında çok iyi tanınmaktadır, başka herhangi biri bunun sadece komik görünümlü bir hashtag olduğunu düşünecektir. Logoyu kaldırın ve ayakkabılara bakacak başka bir şey kalmıyor.

Ben şahsen Jakarlı file saya konturunun yukarıdan aşağıya bakan daha geniş, açık renkli tabana zıt olmasını seviyorum, ancak bu, ayakkabıları giyen insanlar dışında pek çok insanın beğenmeyeceği bir manzara.

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi

Koşmaya uygulanan Japon hassasiyeti

(İmaj kredisi: Gelecek)
 • Erkekler için en iyi kompresyon taytları: tüm fitness tutkunları için sadece en iyi koşu taytları ve spor taytları
 • En iyi koşu çoraplarıYol ve patika yollarında konfor, destek ve enerji geri dönüşü için

Asics Gel Nimbus 21 incelemesi: Karar

Asics Gel Nimbus 21, rahat ve hızlı bir koşu ayakkabısıdır.

Nike ZoomX Vaporfly Next% ile karşılaştırıldığında, daha ağırdır ve kuşkusuz daha az çekici görünümlüdür, ancak üstte, Gel Nimbus 21, ZoomX ile aynı hızdaçokdaha düşük fiyat etiketi.

I.P.S sistemi, yumuşak bir şekilde inmenizi ve patlayıcı bir şekilde yerden ayrılmanızı sağlayacaktır. Testler sırasında ayakkabılarla ilgili en büyük sorun onları yavaşlatmaktı; hız üzerinde kontrol eksikliği, daha yüksek kalp atış hızlarına neden olabilir ve bu nedenle sizi daha çabuk yorabilir. Gel Nimbus 21'e alıştığınız anda, jog'dan koşmaya geçmek pasta kadar kolay olacaktır.

Stratejik olarak konumlandırılmış GEL alanları, tüm doğru alanlarda yastıklama sağlarken Flytefoam orta taban, ayakkabılara sağlamlık ve tepki verir.

Jakarlı üst ağ nefes alabilir ve kutuda bol miktarda yer bırakır, bu da Jel Nimbus'ın son yinelemesinden bu yana kesin bir gelişme. Jel Nimbus 21 ayaklarınızı tutmaz,çevreleyentüm açılardan onu destekler ve tüm kilit alanlarda destekler.

Kesinlikle eksik olan bir alan estetiktir; görsel olarak pek bir şey yok ve çoğu insan Gel Nimbus 21'e iki kez bakmayacak.

Tüm söylenenler, yastıklı, sert ancak rahatsız olmayan ve - hepsinden önemlisi - hızlı koşu ayakkabısı istiyorsanız, Asics Gel Nimbus 21 sizin için doğru seçimdir. Sadece mükemmel bir koşu deneyimi için bir koşu ayakkabısına ihtiyacınız varsa, bu koşu ayakkabılarıyla hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Aksine.

Günümüzün en iyi Asics Gel Nimbus 21 fırsatları ASICS Womens ASICS ... Foot Locker150 $ GörünümASICS Womens ASICS ... Ayak Dolabı150 $ GörünümASICS Womens ASICS ... Ayak Dolabı150 $ GörünümASICS Womens ASICS ... Ayak Dolabı150 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

• Cloudflow incelemesinde