Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK: koşucular için daha iyi yüz maskesi hangisi?

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK: koşucular için daha iyi yüz maskesi hangisi?

BundaZırh UA SPORTSMASK AltındavsASICS Runners Yüz KapağıMakalede, birçoğumuzun şu anda sahip olduğu yanan soruya bir cevap bulmaya çalışıyoruz: koşucular için en iyi yüz maskesi hangisidir? Yüz maskeleri çalıştırmak karşılaştırılabilir mi? Burada, biri diğerini açıkça geride bırakan mutlak bir kazanan var mı?


Kendi performans maskesi versiyonuyla çıkan ilk büyük üreticilerden biri Under Armour oldu. UA SPORTSMASK, gerçekten de günlük yüz kapaklarından bir adım ötede ve standart yüz maskelerinden biraz daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlıyor.

• Under Armour UA SPORTSMASK'ı doğrudan Under Armour'dan satın alın

• ASICS Runners yüz maskenizi doğrudan ASICS'ten ön sipariş edin

Kısa süre önce ASICS, konuyla ilgili tavrını da duyurdu: ASICS Runners Face Cover. Bu akan yüz maskesi, henüz satın alınamamasına rağmen pek çok ilgi uyandırdı (ASICS Runners Face Cover, Eylül 2020 ortasında piyasaya sürülecek).


Her ikisinin de inceleme örneklerine el atmayı başardık ve en iyi performans yüz maskesi unvanı için savaşta hangisinin en üst sırada yer aldığını görmek için onları birbirimizle karşılaştırmanın iyi olacağını düşündük.

Günün en iyi Fitbit Versa 2 fırsatları Fitbit Versa 2 Sağlık ve ... Amazon 159,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Fitbit Versa 2 Smartwatch Walmart199,95 ABD doları 178,95 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Gerçekten satın alabileceğiniz koşucular için yüz maskeleri

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK


(Resim kredisi: Under Armour)

ASICS Runners Face Cover yerine UA SPORTSMASK'ı seçmeniz için 3 neden

Under Armour UA SPORTSMASK incelememizde 'Egzersiz yaparken maske takmanız gerekiyorsa, UA SPORTSMASK'ı en azından biraz daha yorucu faaliyetler için uygun olduğu için giyin. Normal yüz maskeleri yüze çok yakın oturur ve aynı zamanda nefes alabilir değildir, ancak UA SPORTSMASK, yüz maskesinde çalışmayı daha katlanılabilir hale getirmek için birkaç özelliğe sahiptir. '

Bunun yanı sıra, egzersiz yapmak için UA SPORTSMASK'ı seçmeniz için üç neden daha var.


ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: Under Armour)

# 1: UA SPORTSMASK, birden fazla boyutta gelir

Mevcut olduğunda, UA SPORTSMASK üç farklı boyutta gelir, yani egzersiz yaparken uygun şekilde burnunuzu ve ağzınızı kapatacak birini seçebilirsiniz. Öte yandan, ASICS Runners Yüz Örtüsü yalnızca tek bir boyutta gelir ve yüzünüzde doğru yeri bulmanızı zorlaştırır.

Günün en iyi Fitbit Aria Air fiyatları 389 Amazon müşteri yorumu Fitbit Aria Air Bluetooth ... Amazon Prime $ 47.99 View Fitbit Aria Air Smart -... Lenovo USA49,95 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: Under Armour)

# 2: UA SPORTSMASK daha yumuşaktır ve daha uzun süre takılması daha rahattır

Üç katmanlı yapıya rağmen, UA SPORTSMASK ciltte iyi hissediyor ve eskisinde kullanılan ISO-CHILL teknolojisi sayesinde ASICS Runners Yüz Kapağına göre dokunması daha yumuşak. UA SPORTSMASK ayrıca, maskenin üstünden burun köprüsünün hemen üzerinden geçen bir tele sahiptir, böylece egzersiz yaparken yerinde kalmasını sağlayabilirsiniz.


Bugünün en iyi UA HOVR Machina fiyatları Erkekler UA HOVR Machina Koşuyor ... Zırh Altında 112,50 US $ Kadın UA HOVR Machina ... Zırhın Altında 150 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: Under Armour)

# 3: Güneş gözlükleri UA SPORTSMASK ile daha az buğulanacak

UA SPORTSMASK'ın üçüncü avantajı, güneş gözlüğü takarken görüşünüzü net tutma yeteneğidir. Güneş gözlükleri yüzünüzden daha uzağa oturmaya eğilimlidir, böylece onları burnunuzdaki maskenin aksine maskenin üzerine oturtarak buğulanma olasılığını azaltır.

  • Uber-cool Rapha bisiklet güneş gözlüğü serisine göz atın

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: ASICS)

UA SPORTSMASK yerine ASICS Runners Face Cover'ı seçmeniz için 3 neden

ASICS Runners Yüz kapağı koşmaya vurgu yapar; maskenin adı bir eşantiyondur. Bu maske, UA SPORTSMASK'a tamamen farklı bir yaklaşım kullanır ve üstte anti bakteriyel, çabuk kuruyan bir kumaşla daha sert bir yapıya sahiptir. Bu sistem burnunuzun ve ağzınızın önünde daha fazla yer bırakarak maskeyle nefes almayı biraz kolaylaştırır.

Bunun yanı sıra, ASICS Runners Face Cover'ın aşağıdaki avantajları da vardır.

  • Koşu eğitimi: Nasıl motive olacağınıza dair 10 ipucuyarışınız iptal edilirse (ve olacak)

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: ASICS)

# 1: ASICS Runners Yüz Kapağını hızla çıkarmak / takmak daha kolay

Arkaya bağlanan ayarlanabilir elastik bantlar sayesinde, ASICS Runners Yüz Kapağını kullanılmadığında boynun etrafına düşürmek ve gerektiğinde tekrar yukarı çekmek çok kolaydır. UA SPORTSMASK kulak halkaları kullanır, bu nedenle kullanılmadığında ya tekrar kılıfına ya da cebinize koymanız gerekir, bu da kirlenme / kirlenme olasılığını artırır.

Bugünün en iyi Theragun fırsatları Theragun Mini - All-New 4th ... Therabody Theragun Mini Amazon $ 339.95 GörüntüleTüm fiyatları görünTheragun Elite Terapi CihazıTheragun EliteRock Bottom Golf399 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünTheragun - PRO Elde Taşınabilir ... Theragun PRO (4. nesil) En İyi Fiyat: 599 $ İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: ASICS)

# 2: ASICS Runners Yüz Kapağının daha sağlam bir tasarımı var

Kulak halkalarının yumuşaklığını ve UA SPORTSMASK'ın ISO-CHILL iç katmanını sevdiğimiz kadar, ASICS Runners Yüz Kapağının tasarımı daha dayanıklı ve sağlamdır. Ve en pahalı günlük yüz maskelerinden iki kat daha pahalı olduğu için sağlam olsa iyi olur. Bununla birlikte, ASICS Runners Yüz Örtüsü performans bir yüz maskesidir, bu nedenle tüm gelişmiş özellikler için prim ödersiniz.

Günün en iyi Garmin Forerunner 945 fırsatı 13 Amazon müşteri yorumu Garmin - Forerunner 945 GPS ... Dell599,99 GörünümGarmin Forerunner 945 HR Rekabetçi Bisikletçi599,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

ASICS Runners Face Cover vs Under Armour UA SPORTSMASK

(Resim kredisi: ASICS)

# 3: Maskeyi çıkarmadan içebilirsiniz

Evet, bu durum birçok koşucu için en önemli özellik gibi göründüğü için belirtilmelidir: ASICS Runners Yüz Kapağını çıkarmadan, maskeden bir şişeden su dökerek içebilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi, maskeyle içerken tüm tozu / kiri ağzınıza yıkayacağınız için bunu sık sık yapmanızı önermiyoruz, ancak gerçekten maskeyi içmek için çıkarmak istemiyorsanız, Gerekirse ASICS Runners Yüz Kapağında bir yudum su içebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Gerçekten satın alabileceğiniz koşucular için yüz maskeleri

Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Roller for Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Marcy Yaslanmış Egzersiz Bisikleti ... Marcy Yaslanmış ME-709 Amazon $ 199.99 $ 163.87 GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersizi Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti Macy'nin Dikey Katlama Egzersiz Bisikleti $ 319.99 $ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünExerpeutic ExerWorK 1000 ... Exerpeutic ExerWorK 1000 Amazon $ 470 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz