Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Assassin'in Creed Revelations incelemesi

Assassin'in Creed Revelations incelemesi

Assassin's Creed Revelations, Assassin's Creed Revelations'ı ele alıyor ... Walmart14,99 GörünümAssassin's Creed: Revelations ... Amazon $ 21,49 Görüntüle Görüntü 1/5 tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Assasins inanç vahiy


Assassin'in Creed: Revelations: İşler onun için daha kolay hale gelmiyor gibi görünmüyor
Resim 2/5

Sony

Assassin'in Creed: Revelations: Oyunda duygusal bir hikaye dizisi var
Resim 3/5

Oyun istasyonu

Assassin'in Creed: Revelations: Bombardıman şeklinde bir uber-saldırı.
Resim 4/5

ps3

Assassin'in Creed: Revelations: Ezio, Altair'in hareketlerine dair ipuçları arıyor
Resim 5/5

oyunlar


Assasins Creed: Revelations: Ezio Auditore'u öne çıkaran son macera olabilir

Assassin's Creed Revelations'da kendinizi tamamen kaybetmemek zor. Keşfedilecek, tırmanılacak yükler ve tekmelenecek çok şey var

Assassin's Creed: Revelations'ı incelerken, yardım edemiyoruz ama bunun kukuletalı arkadaşımızın son macerası olma ihtimali hakkında biraz göz yaşlarım çatıyor.


Ezio Auditore da Firenze için uzun ve zorlu bir yol oldu. 50 yıldır ailesini ondan koparttı, evini yaktı, sayısız yaralar ve zorluklar yaşadı ve kendisini bir iç savaşın ortasında buldu. toplumun gölgesinde.

Peki bu yıl nasıl idare edecek?


Assassin's Creed Revelations İncelemesi: Oynanış

Assassin's Creed: Revelations, her şeyden önce, oyuncunun boş zamanlarında eğlenebileceği dev, güzel bir kum havuzudur. Düşman kalelerini ortadan kaldırabilir ve harabeler üzerine yeni karargah inşa edebilirler.

Suikastçıları loncalarına katabilir ve onları Avrupa, Afrika ve Orta Doğu üzerinden gizli görevlere gönderebilirler. Onlar ıvır zıvır veya yoldan geçenlerin ceplerinin içindekilere yardım ederken, gardiyanların dikkatini dağıtmaları için haydutlara veya Roman kadınlarına rüşvet verebilirler.

Çatı çıkıntılarını tutmak veya rakiplerinin boğazlarını sökmek için bir Kanca Bıçak kullanabilirler. Çok çeşitli bomba üretebilirler. Bir kule savunma oyununda loncalarını saldırgan ordularına karşı savunabilirler.

Ekipman satın alabilir, gelir toplayabilir ve binaları yenileyebilirler. Ama hepsinden önemlisi, oyunun geniş genişliğinde parkur yapabilirler, kuleleri yukarı kaldırabilir, binadan binaya sıçrayabilirler ve çok sayıda kılıçla meşgul olabilirler.


Aksiyon dolu çılgınlık kesinlikle heyecan verici hale getirecekAssassin's Creed: Revelations filmi.

Assassin's Creed Revelations İncelemesi: Özellikler

Ayrıca bir tür olay örgüsü var ve bu, yürekten bir tavsiyenin haklı çıkarılmasının biraz zor olduğu yer. Bunun nedeni, hiçbir şekilde kötü olmayan oyunun, yeni gelenlerin neler olup bittiğini takip etmek için savaşacakları kadar barmen ve kıvrımlı hale gelen bir komplonun en son bölümü olmasıdır.

Assassin's Creed: Revelations'ı seriye giriş noktası olarak oynamak, ikinci sezonun sekizinci bölümü ile The Wire'ı izlemeye başlamak gibidir.

Arka plan böyle çalışır; Desmond adlı bir barmen, kendilerine Tapınakçılar diyen gizli bir topluluk tarafından kaçırıldı.

Görünüşe göre o bir dizi suikastçının soyundan geliyor ve Tapınakçılar, insanlığın gidişatını (veya başka bir şeyi) değiştirebilecek bazı eserleri bulmak için atalarının anılarına erişmeyi umuyor.

Bu amaçla, kullanıcının kendi DNA'sını paylaşan herkesin yaşamlarının bazı kısımlarını deneyimlemesini sağlayan bir makine olan Desmond'u Animus'a yapıştırırlar.

Desmond Animus ile birlikte, bir Orta Çağ suikastçısı olan ilk Altair'in ve ardından Rönesans sırasında suikastçıya dönüşen İtalyan asil Ezio Auditore'un anılarını yeniden yaşıyor ve ...

… Hala bunlardan herhangi birini takip ediyor musunuz? Hayır? Güzel, sadece ben olduğumu düşünmüştüm. Gerçekten bilmeniz gereken tek şey, Assassin's Creed: Revelations'da zamanınızın aslan payının, Osmanlı İmparatorluğu döneminde, Animus ve Orta Çağ Orta Doğu'suna ara sıra ziyaretlerle, Konstantinopolis'te Ezio olarak harcanacağıdır.

Assassin's Creed Revelations İncelemesi: Karar

Ezio ve Altair'in yer aldığı oyunun büyük kısmı kesinlikle as; ikincisini içeren bölümler biraz kısa ve biraz fazla yazılıdır, ancak genel olarak işi yaparlar.

Gelecekte, Desmond'un bir tür birinci şahıs platform oyununda Animus'un içinde gezinmek zorunda olduğu parçalar kötü yapılmış, ancak neyse ki minimumda tutulmuşlar.

Gerçek çekiliş ise Ezio'dur ve Konstantinopolis'in içinden geçen sürükleyici travmaları. Karmaşık hikayeyi unutun - bombalarınız ve bir Kanca Bıçağınız varken mantığa ihtiyacınız yok.

Assassin's Creed Revelations kullanılabilirliği: Şimdi çıktı

Assassin's Creed Revelations fiyatı: 37,89 £

Assassin's Creed Revelations fragmanını izleyin (aşağıda)

Bu Assassin's Creed Revelations incelemesini beğendin mi? Kendini itiraf eden bir oyun manyağıysanız, ayrıca bizimFIFA 12 incelemesive bizimBatman Arkham City incelemesi.