Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Assassin's Creed IV: Black Flag artık sahip olmakta özgürdür, bu yüzden beni zuladan uzaklaştırın. Arrrrrrrrrrr!

Assassin's Creed IV: Black Flag artık sahip olmakta özgürdür, bu yüzden beni zuladan uzaklaştırın. Arrrrrrrrrrr!

Assassin's Creed IV: Kara Bayrak, evet, piyasaya sürüldüğünde hak ettiği aşka yaklaşamayan iyi olan,PC'de Ubisoft tarafından ücretsiz hale getiriliyor.


12 Aralık'tan (önümüzdeki Salı gününden) 18 Aralık'a (bir sonraki Pazartesi) kadar herkes Black Flag'i PC'ye ücretsiz olarak indirebilir; tek uyarı, kullanıcının bunu Ubisoft'un ücretsiz Steam tarzı Uplay istemcisi aracılığıyla yapmasıdır.

Yani tüm oyunu sonsuza kadar ücretsiz olarak puanlamak içinUplay'i indir, giriş yapın ve oyunu 12-18 Aralık 2017 arasında indirin. Assassin's Creed IV: Black Flag, istediğiniz zaman oynamanız için ücretsiz olarak hesabınıza eklenecektir.

Bu, Noel öncesi en büyük nimetPingtwitter.comBlack Flag sadece Assassin's Creed serisindeki en iyi girişlerden biri değil, aynı zamanda Steam'de 15.99 £ (ABD'de 19.99 $) fiyatla satılıyor, yani ücretsiz olarak alırken büyük tasarruf edersiniz, nada, zip, sıfır, zilch, büyük o, bupkiler.

Bedava iyiliğin tadına varmak ister misiniz? Black Flag'in sinematik fragmanına bir göz atın:


Tatil sezonu hızla yaklaşırken, içeride kalmak ve bir sürü kaliteli video oyunu oynamak için mükemmel bir zaman, bunun tropikal iklimler ve oyunda sunulan sıcak aksiyonla bunu yapmanın oldukça iyi bir yolu olduğunu düşünüyoruz. Oynamak için tek bir oyun bırakmadığınızı düşünürsek daha da tatlı.

Korsanlık veya PC oyunları gerçekten çantanız değilse, her zaman için en iyi oyunlara göz atabilirsiniz.bu Noel'de Nintendo Switch'te oynaveya Xbox One X'in gücünün nasıl olduğunu okuyunPingtwitter.com'un çoraplarını uçurdu.

  • Bond filmleri izlemek de mükemmel bir festival aktivitesidir. Onları en kötüden en iyiye doğru sıraladık