Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Assault AirBike Elite hava bisikleti incelemesi: En sevilen CrossFit yarışması ama aynı zamanda mükemmel bir ev spor salonu eki

Assault AirBike Elite hava bisikleti incelemesi: En sevilen CrossFit yarışması ama aynı zamanda mükemmel bir ev spor salonu eki

Bir cümleyle Assault AirBike Elite incelemesi: hibrit bir bisiklet / eliptik hilekarlıktan çok daha fazlası olan yeni bir ev spor salonu makinesi türü.


Şu anda ev jimnastiği ekipmanı için çılgın bir telaş var ve bu da web'deki en büyük stokçuların bazılarının popüler kit parçalarından tükenmesine neden oluyor. Ancak formda kalmak, kasları sıkılaştırmak ve kardiyovasküler kondisyonu iyileştirmek isteyen herkes bir hava bisikletini düşünmelidir. Ve adından da anlaşılacağı gibi, Assault AirBike Elite bir hava bisikletidir.

Hava bisikletleri, teoride kalbi ve ciğerleri ayak uydurmak için iki kat daha fazla çalışmaya zorlayan - neredeyse benzersiz bir şekilde - üst ve alt gövdeyi birlikte çalışan yoğun mekanizmalardır. Assault AirBike Elite, sağlam ve zekice doğrusal bir sürüş deneyimi sunmak için profesyonel sporcu bilgilerine dayanan uzun yıllara dayanan deneyimin bir sonucudur.

Hava bisikleti bütçe ölçeğinin üst ucuna yakın bir yerde duruyor ancak istenen fiyatı sağlam istatistik takibi, zorlu bileşenler ve sonsuz direnç seviyeleri sayesinde destekliyor.büyüköne bağlı fan.

Assault AirBike Elite İnceleme


(Resim kredisi: Wolverson Fitness)

Assault AirBike Elite: fiyat ve bulunabilirlik

Wolverson FitnessBirleşik Krallık'taki Assault Fitness ürünlerinin en büyük İngiliz tedarikçilerinden biridir ve AirBike Elite'i 1.249,99 £ fiyatıyla satan tek çevrimiçi satış noktalarından biridir. Ancak, neredeyse günlük olarak stok seviyelerinin ve kullanılabilirlik değişikliklerinin farkında olun. Adı gibi: Wolverson, Elite Assault AirBike olarak listelendi. Pıhtılar!

Alternatif olarak, daha ucuz ve biraz daha basit Assault AirBike Classic de sitede mevcuttur.Powerhouse Fitnessayrıca bazı kullanılabilirlik vardır.

Ürün boyutları (cm cinsinden): 140L x 66,3W x 1148,8H cm


Kutulu ağırlık: 56,7 kg

Maksimum kullanıcı ağırlığı: 160 kg

Assault AirBike Elite İnceleme

(Resim kredisi: Wolverson Fitness)

Assault AirBike Elite: ergonomi

Birçok ev fitness ekipmanında olduğu gibi, oldukça uzun (ve terli) bir yapım süreci söz konusu olabilir. AssaultBike Elite demonte olarak teslim edilirse, biraz ağır kaldırmaya ve birkaç küfürden fazlasına hazırlıklı olun.


Bununla birlikte, tam olarak monte edildiğinde, bacaklar, koltuk direkleri çerçevesi ve kulplar için kalın çelik yapılar içeren, güçlü ve ince bir ekipman parçasıdır. Kullanılan metal, güzel bir dokuya sahip ve aksi takdirde garip görünen mekanizmanın akıllı bir oturma odasında evde hissetmesini sağlamak için düzgün kıvrımlara sahip.

Sağlanan koltuk biraz tartışmalı, çünkü yüzey oldukça kaygan ve düz yapısı önden kaymayı oldukça kolaylaştırıyor, ancak bunun dışında tam oturması için ayarlamak çok basit.

Assault Fitness genellikle düz, dağ bisikleti tarzı pedallar sağlar, ancak bunlar sağlamdır ve iyi bir tutuş elde etmek için küçük çivilere sahiptir. Diğer pedal markalarının çoğuyla aynı ipliği kullanarak kranklara takılırlar, bu yüzden onları değiştirmek çok kolaydır. Aynı eyer için de söylenebilir.

Düzgün bir şekilde kavisli tutamaklar da güzel bir şekilde inşa edilmiş hissediyor ve doğal olarak yükseklik veya yapıya rağmen çoğu kullanıcının elinde oturuyor. Bunlar daha da iyi bir uyum için ayarlanabilir olsa da.

Assault AirBike Elite İnceleme

(Resim kredisi: Wolverson Fitness)

Assault AirBike Elite: kullanım kolaylığı

Assault AirBike Elite'in atlaması ve kullanımı son derece kolay olmasına rağmen, kullanıcılar kendilerini doğru bir şekilde sınıra zorladıklarında gerçekten kendi başına gelir. Bir Air Bike ile ilgili benzersiz olan şey, pratik olarak sonsuz miktarda direnç gösterebilmesidir. Çubukları ne kadar çok çekerseniz ve pedallara basarsanız işler o kadar zorlaşır.

Bunu akılda tutarak, egzersiz deneyimi oldukça yoğun olabilir ve çok sayıda dahili aralıklı antrenman programından birini (bisikletin önündeki LCD bilgisayar aracılığıyla) kullanmak yalnızca bu noktayı kanıtlamaya gider. Kalp atışını hızlandırmak için sadece 20 saniyelik bir çaba yeterlidir.

Neredeyse 60 kg ağırlığından dolayı makineyi hareket ettirmek de oldukça yorucu bir iştir, ancak makinenin ön tarafında bisikleti eğmenize ve etrafında dönmenize izin veren küçük tekerlekler vardır.

Neyse ki, bilgisayar bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz, bunun yerine enerjisini güç aktarma sisteminden alır, yani bir fişi takip etmeye veya pil paketlerine yatırım yapmaya gerek yoktur.

Assault AirBike Elite İnceleme

(Resim kredisi: Getty Images)

Saldırı AirBike Elite: egzersiz yapmak

Sözü edilen bilgisayarla yaşamak son derece kolaydır ve basit basmalı düğmelerle çalıştırılır. Ayrıca, kullanıcıların Bluetooth ve ANT + ile bağlantı kurmasına olanak tanır, böylece kalp atış hızınızı izlemek kolaydır ve mobil cihazınızı veri izleme için hızlıca bağlayabilirsiniz. Klasik zaman, mesafe ve kalori hedef programlarını çağırmak da özel bir Hedef Programlar düğmesine basmak kadar kolaydır.

Uzun süre bisiklet üzerinde oturmak (bir saatten fazla düşünün) rahatsız olabilir ve makineden en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu bu değildir. Bunun yerine, kısa süreli yoğun egzersizi daha da kısa dinlenme süreleriyle karıştırmak, kalori yakmanın en iyi yoludur.Hızlı.

Aslında, birçok CrossFit öğrencisi, kalori yakma miktarını iyi bir egzersiz göstergesi olarak kullanacak, örneğin 10 burpe vurmak için atlamadan önce bisikletle 10 kalori yakmayı seçecek, ardından 10 şınav ve bisiklete geri dönecek.

Air bisiklet, bu tür bir devre eğitimi için mükemmeldir, çünkü tamamen durgun haldeyken watt çıkışında tam gaz gitmek mümkündür. Dişlilerle uğraşmanıza veya direnci manuel olarak ayarlamanıza gerek yok. Derinin canı cehenneme ve makine karşı koyacaktır.

Sinir bozucu bir şekilde, Assault Fitness henüz Elite makinesi için bir şişe veya bardak tutucu sunmuyor ve benim için bu çok büyük bir gözetim. Ayrıca, kullanıcının izleme için üçüncü taraf bir uygulama kullanmayı tercih etmesi durumunda, bir akıllı telefon yerleştirmek için belirgin bir alan eksikliği vardır.

Bunun da ötesinde, yeniden tasarlanan koltuk hala olabileceği kadar ekonomik olarak tasarlanmadı ve düzgün bir şekilde rahat etmenin zor olduğu kanıtlandı. Bunu daha geleneksel bir bisiklet koltuğuyla değiştirmek çoğu kişi için bir seçenek olabilir ve yapması yeterince kolaydır.

Assault AirBike Elite İnceleme

(Resim kredisi: Getty Images)

Assault AirBike Elite: Karar

Assault AirBike Elite, mükemmel bir yapı kalitesi ve son derece sağlam bir aktarma organı ile ticari spor salonu niteliklerini yansıtır, ancak evin içinde veya dışarıda özel bir egzersiz alanında sıkışmış görünmeyen bir pakete sarılmıştır.

Oldukça büyüktür, ancak çoğu fitness ekipmanı da öyle ve ünitenin ağırlığı onu biraz acı çekmesine neden olur, ancak biregzersiz bisikletive muhtemelen tıknazdan daha kolayEliptik makine.

Yerleşik bilgisayar oldukça basittir ancak en önemli istatistikler hakkında bilgi verir. Üçüncü taraf fitness uygulamalarını kullanarak yapacağı gibi, bir telefon sahibinin olmaması utanç verici.MyZone, çok daha kolay. Aynı şey şişe tutacağı için de geçerli - bir tanesine sahip olmamak can sıkıcı.

Her şeyden önce, en iyi Air Bike deneyimlerini sunarak, çok sayıda torkla başa çıkabildiğini ve karşılığında pürüzsüz bir sürüş sağladığını kanıtlıyor. Bir nedenden ötürü bütçe ölçeğinin en üstünde oturuyor.

Assault AirBike Elite İnceleme

(Resim kredisi: Wolverson Fitness)

Assault AirBike Elite: ayrıca düşünün

Muhtemelen test ettiğimiz en yakın rakip, benzer bir fiyat aralığında oturan ve aynı türden sürüş deneyimi sunan Schwinn Airdyne AD8 Air Bike'dır. AssaultBike, daha az ucuz plastik kullanılarak birbirine daha iyi bağlanmış hissederken, Schwinn'in bilgisayarı o kadar net veya öz değil.

Alternatif olarak, Raze açıkça erkeksi olanı sunarRenegade Hava Bisikletiçok benzer bir fiyata ve şasi için sertleştirilmiş 3 mm çelik, tüm ana bağlantıları korumak için tek kayış tahrikli şanzıman ve sızdırmaz rulmanlar kullanıyor.

Daha az harcama yapmak isteyenler Schwinn AD2 veya JTX Mission Air Bike'ı kontrol etmelidir, her ikisi de bu elit makinelerin yaklaşık yarı fiyatına sahiptir, ancak yine de sağlam bir HIIT seansı sunar.