Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Astro Gaming A50 Kablosuz + Baz İstasyonu incelemesi

Astro Gaming A50 Kablosuz + Baz İstasyonu incelemesi

Hızlı bir paket servisi için buradalar, o zaman işte bu. Astro A50 Kablosuz + Baz İstasyonunu karşılayabiliyorsanız ve kablosuz bir oyun kulaklığı arıyorsanız, bunlar mükemmel, sınıfının en iyisi bir seçimdir. Hemen şimdi bunu okumayı güvenle bırakabilir, seçtiğiniz perakendecinize gidip Astro A50 Kablosuz + Baz İstasyonunu alabilirsiniz ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


Günümüzün en iyi astro Gaming a50 fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Daha fazla nüans ve detay isteyenler için okumaya devam edin. Ya öyle ya da Pingtwitter'ün süper best-gaming-headsets-2020-for-pc-ps4-and-xbox-onebugün piyasadaki en iyi kablosuz oyun kulaklıklarını incelemek.

Doğru, incelemeye geçmeden önce, neden Astro'nun dubstep dolu A50 tanıtım fragmanını izlemiyoruz?

Sağa düşüyorlar!

Cidden, video Astro A50 Kablosuz + Baz İstasyonunu satın alırsanız ne elde edeceğinize dair oldukça iyi bir giriş niteliğinde.


Dahili MixAmp teknolojisine sahip Dolby Headphone 7.1 surround ses, 30 fit üzerinde 5 GHz düşük gecikmeli kablosuz bağlantı, tek bir şarjla 15 saat Lityum-İyon pil ömrü, açılır kapanır özellikli profesyonel sınıf mikrofon ve Astro'nun birlikte gelen yazılımına eklenebilen veya bu yazılımla ayarlanabilen üç farklı EQ profili.

  • best-gaming-headsets-2020-for-pc-ps4-and-xbox-one


Evet, istediğiniz para için (RRP £ 250) kesinlikle yapmanız gereken Astro A50 Kablosuz + Baz İstasyonu kutusunda çok sayıda zil ve ıslık var.

PS4 uyumluluğu için bu siyah ve mavi renk düzeninde veya Xbox One uyumluluğu için gri ve yeşil renk düzeninde (her iki set de PC ve Mac ile çalışır) gelen A50'ler, büyük bir dikdörtgen siyah kutu içinde gelir.


Yan tarafa kayan kutunun dış kılıfını çıkarın ve karşınıza başka bir kara kutu çıkıyor (evet, tahmin ettiniz), ancak bu, merkezden aşağı doğru açılıyor ve havalı görünen bir robotla süsleniyor.

İç kutunun açılmasıyla birlikte, kalıplanmış plastik bir iç kısma güvenli bir şekilde yerleştirilmiş A50 kulaklıklar size sunulur. Ayrıca, konsolunuzdan veya bilgisayarınızdan Baz İstasyonuna ses verilerini ve gücü aktarmak için gerekli olan dijital ses ve USB'den mikro USB kablolarına dahili olarak gömülüdür.


Plastik iç kısmın altında, kulaklıkları kullanılmadıklarında yerleştirmek için bir girinti ile üstte girintili serin, siyah bir şey olan Baz İstasyonunun kendisi bulunur.

Bu girintinin içinde, kulaklıklar yerleştirildiğinde, kulaklığın kulak kaplarından birinin altındaki küçük alıcı güç plakalarıyla temas eden ve böylece kablosuz çalışma için onları şarj eden küçük ölçekli güç çatallarından oluşan bir destek bulunur.

Baz İstasyonuna yapışan, ön tarafında güç ve şarj seviyesi gibi şeyleri vurgulayan bir dizi gösterge ışığı yer alırken, arkasında bir dijital optik bağlantı noktası (biri giriş için diğeri dışarı için), bir mikro USB bağlantı noktası ve bir AUX çıkışı.

Bu nedenle, Baz İstasyonunu yalnızca konsolunuza veya tercih ettiğiniz bilgisayara bağlamakla kalmaz, aynı zamanda örneğin oyun oynarken bir telefondan müzik üst üste koyarak başka yerlerden de kaynaklar getirebilirsiniz. Ayrıca, ses dahil olmak üzere oyun sesini, yakalama için başka bir sisteme besleyebilirsiniz.

  • En iyi Bluetooth kulaklıklar: En büyük 11 Bluetooth kulak üstü, kulak içi ve kulak üstü kulaklık

Kulaklığın kendisi, endüstriyel, fütürist güzelliğe sahip kulak üstü bir şeydir. Krom, delikli, içi boş tüpler, tıknaz, kauçuk kaplı kulaklıklardan sağlam, yastıklı bir koltuk başlığına kadar uzanır ve bunları geniş bir profilde bir araya getirir.

Kulaklıkların üzerinde, güç, profiller ve ses seviyesi gibi şeyleri idare eden az miktarda düğme, anahtar ve kadranın yanı sıra, kulaklığın sol kapağın dışına yerleştirilmiş olan sesi kapatmak için kaldırılan mikrofonu bulunur. Hoş bir dokunuşla, tüm anahtarlar sağ taraftaki kupanın arkasına yerleştirildi ve onları görüntüden gizlerken, aynı zamanda oyun oynarken kolayca erişilebilir hale getiriyor.

Baz İstasyonu istediğiniz sisteme bağlandıktan sonra, kullanım, A50'yi yuvadan kaldırmak, güç anahtarına hafifçe vurmak ve kutuları kulaklarınızın üzerine koymak kadar kolaydır. Ardından, bir anahtarı üç farklı konumdan birine kaydırarak bir EQ profili seçmenin yanı sıra, gitmeniz iyi olur.

Ses kalitesi, bir oyun kulaklığından beklediğiniz gibi, düşük seviyeye doğru hafifçe eğimlidir, kesinlikle çatlamayan distorsiyonsuz bas ile, Titanfall 2 veya Dishonored 2'deki bireysel düşmanların konumlarında sürükleyici surround ses kesinlikle mükemmeldir, örneğin, yalnızca ses yoluyla fark edilebilir. Ek olarak, kulaklık, PlayStation VR kullanıyorsanız, tam olarak oturur.

Ses aralığı da mükemmel.

Baz İstasyonu ile aranıza kalın taş duvarlar koymamanızı sağlayan bağlantı aralığı, aynı zamanda hoş bir şekilde geniş ve güvenlidir. Baz İstasyonu çevresinde dolaşabilir, oturabilir, tüneyebilir, gezebilir, dengede durabilir, koşabilir veya başka ne istersen yapabilirsin ve en azından bizim testlerimizden herhangi bir bozulma veya düşme yaşamazsın. Astro A50'lerin 5GHz'in kuzeyinde bir frekansta çalışmasının avantajları olduğu açıktır.

Pil ömrü de, orada durma saati ile oturmamamıza rağmen, 15 saat civarında paranın üzerinde de görünüyor. A50'leri tam güce şarj edin - Baz İstasyonunun önündeki 4 güç çubuğu ile gösterilir - ve gerçekten onları uzun bir süre şarj etmek zorunda kalmayı unutabilirsiniz, bu bizim durumumuzda bazen bir haftadan fazla uzadı (peki, biz Pingtwitter.com'un ilerlemesini sağlamalıyız, değil mi!).

Düşük pil uyarısı bip sesleriyle sık sık karşılaşmadan sadece açma ve oynatma yeteneği en çok hoş karşılanan şeydi.

Karar

Genel olarak, Astro A50 Wireless + Baz İstasyonu ile harika bir deneyim yaşadık. Bu oyun ses sistemi hakkındaki her şey sadece birinci sınıf çığlık atıyor - evet, kumaş kulak yastıkları ve kafa bandı yastığı (ekstra bir ücret karşılığında sentetik deriye yükseltilebilir) hariç her şey - ve pano genelinde uzlaşmayı ortadan kaldırma kararlılığından gerçekten etkilendik.

Ve, kumaş kulak yastıkları gibi küçük şeyler ve fiyat gibi büyük şeyler, mükemmel bir 5 puan almasına engel olurken, eğer piyasadaysanız Astro A50 Kablosuz + Baz İstasyonunu tavsiye etmekte kesinlikle sıfır sorunumuz var. birinci sınıf bir oyun kulaklığı.

  • PS4 Pro incelemesi: Pingtwitter, Sony'nin piksel zorlayan güç merkezini dünyanın en iyi 4K, HDR TV'si ile ortak oldu