Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Asus ROG Phone 3 kılavuzu: Bu en beğenilen oyun telefonunu satın almalı mısınız?

Asus ROG Phone 3 kılavuzu: Bu en beğenilen oyun telefonunu satın almalı mısınız?

En yeni nesil konsolların piyasaya çıkması ve AMD ile Nvidia'nın PC oyunlarının sınırlarını zorlamaya devam etmesiyle, bir oyuncu olmak için daha iyi bir zaman olmamıştı. Mobil oyun da gelişmeye devam ediyor ve üreticiler, hareket halindeyken oyun oynamaya mükemmel şekilde uyan oyun merkezli telefonlar yaratmaya giderek daha fazla bağlı kalıyor.

Elbette modern bir akıllı telefona yatırım yapmak maliyetli bir karardır, bu nedenle bir cihazın sizin için doğru olduğundan emin olmanız gerekir. Bu nedenle, bu kararı biraz daha kolaylaştırmak için en etkileyici cihazlardan birini aldık.en iyi oyun telefonlarısatın alma rehberi ve onu böylesine harika bir mobil oyun donanımı yapan tüm özellikleri ve özellikleri açıkladı. Ekran kalitesi ve yonga seti performansından yerleşik özelliklere ve yapı kalitesine kadar, Asus ROG Phone 3'ün sizin için doğru olup olmadığına karar vermeniz için ihtiyaç duyacağınız tek kılavuz bu.

Bugünün en iyi Asus ROG Phone 3 fırsatları Asus ROG Phone 3 ZS661KS /... Amazon Prime $899.99 Asus ROG Phone 3'ü Görüntüle 512GB 12GB... Amazon $963.99 ASUS ROG Gaming Phone 3'ü Görüntüle... Amazon 965 $ ASUS ROG Gaming Phone 3-6.59'u Görüntüle ”... Amazon $ 999,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Asus ROG Phone 3: Satın almalı mıyım?

Asus ROG Telefon 3

(Resim kredisi: Asus)

Kesinlikle, özellikle akıllı telefonunuzun normal uygulama kullanımının ve ara sıra fotoğrafın ötesinde belirli bir rol üstlenmesini istiyorsanız. Asus, özellikle birinci sınıf tüketici dizüstü bilgisayarlarıyla, PC oyunlarında önde gelen isimlerden biri olduğunu kanıtladı. Bu nedenle Asus, ROG Phone 3'ü yüksek kaliteli bileşenler ve oyun öncelikli bir cihaz olarak rolünü en üst düzeye çıkaran yerleşik özelliklerle doldurdu.


Snapdragon 865 Plus işlemci ve 16 GB LPDDR5 RAM, şu anda piyasadaki en iyi telefonlardan bazılarının yonga setleriyle birlikte oradadır, bu nedenle en zorlu mobil oyunları bile bir ritmi kaçırmadan çalıştıracak işlem gücüne sahip olursunuz. . Ve iki dev hoparlör (Dolby Atmos destekli) ve hareketle yönlendirilen Hava Tetikleyicileri gibi ek özellikler yalnızca anlaşmayı tatlandırmaya yarar.

Asus ROG Phone 3: teknik özellikler ve donanım

Asus ROG Telefon 3


(Resim kredisi: Asus)

Özellikler açısından, ROG Phone 3, bugün akıllı telefon pazarındaki en son modellerden bazılarıyla rekabet edebilecek bileşenlere sahip. Bu Snapdragon 865 Plus bir canavar, yani grafik açısından en yoğun oyunların bile bir yavaşlama veya gecikme belirtisi olmadan çalışacağı anlamına geliyor (PUBG Mobile veya Call of Duty: Mobile gibi rekabetçi çevrimiçi oyunları seviyorsanız gerçek bir nimet). Ayrıca, Android için Xbox Game Pass kullanmak gibi daha yoğun akış hizmetlerini işleyebileceği anlamına gelir.

Başka yerlerde, ROG Phone 3, 120-144Hz çok çekici bir yenileme hızına sahip çok etkileyici 6.59 inç Full HD OLED ekrana sahiptir. Böylece, yalnızca en sevdiğiniz mobil oyunların her rengini ve ayrıntısını hakkını verecek bir ekrana sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda aksiyonun her anını sorunsuz ve gecikmesiz tutan yüksek yenileme hızından da yararlanırsınız. HD10+ desteğini hesaba kattığınızda, bu cihaz aracılığıyla izlediğiniz her uygulamanın, filmin ve TV şovunun aynı derecede harika görünmesini sağlayacak bir cihaz aldığınızı fark ediyorsunuz.


Asus ROG Phone 3: özellikler

Asus ROG Telefon 3

(Resim kredisi: Asus)

Son teknoloji dizüstü bilgisayarlar geliştiren uzun geçmişi sayesinde Asus, oyun alanında büyük bir uzmanlık getiriyor. Sonuç olarak, ROG Phone 3, ahizenin oyun odağına gerçekten dokunan ekstra özelliklerle dolu. İlk olarak, özel bir 3D buhar odası ve bir grafit film tabakası içerir ve cihazınızdaki bileşenlerin uzun süreli kullanımlarda aşırı ısınmasını önleyen PC benzeri bir soğutma sistemi sunar.

ROG Phone 3 ayrıca, telefon ayarlarınızı performansı onaylayacak şekilde ayarlamak için Armory Crate'in mobil olarak optimize edilmiş bir sürümü, benzersiz bir yandan şarjlı tasarım (uzun süreli oturumlar için büyük bir 6000 mAh pil ile) ve 5G desteği ile birlikte gelir. Sonuç olarak, mobil oyun güç merkezi olarak olduğu kadar normal bir akıllı telefon kadar iyi performans gösteren oldukça stoklu bir paket.

Asus ROG Phone 3: Bilmem gereken başka bir şey var mı?

Asus ROG Telefon 3


(Resim kredisi: Asus)

ROG Phone 3 hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki tek bir makaleye sığdırmak zor. İlk olarak, cihazınızın performansını oyun istismarlarınıza uyacak şekilde ayarlayan benzersiz bir 'X Modu'na erişirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi oynarken düşman oyuncuların sesini seçmek için ideal olan özel bir 'Oyun Modu'na ve net parti sohbeti için arka planı filtreleyen dörtlü bir mikrofona sahip olursunuz.

ROG Phone 3 sonuçta bir akıllı telefon, bu yüzden üçlü kamera yardımı ile geliyor. Sony'nin amiral gemisi IMX686 64MP ana geniş açılı kamera, ultra geniş 13MP ikincil kamera ve ekstra makro kamera var. Ahize, Pro Video Modu ve Serbest Yakınlaştırma dahil olmak üzere gelişmiş bir yazılıma sahiptir ve Samsung ve Apple'ın en son modellerinin kalitesine tam olarak bağlı olmasa da, yine de, işinizi yapmaktan daha fazlasını yapacak çok iyi bir kamera üçlüsüdür. oyun değil.

Asus ROG Phone 3: dikkate alınması gereken alternatif telefonlar

Asus ROG Telefon 3

(Resim kredisi: Asus)

Alternatifler açısından, orada iyi bir seçim var. Razer Phone 2, PC oyun alanındaki hatırı sayılır deneyimini çok daha küçük bir biçimde ortaya koymasıyla Razor ile kolayca en güçlü rakip. Daha yoğun bir ses deneyimi için iki büyük hoparlöre, 5,7 inç 1440 x 2560 QHD ekrana ve eşit derecede yüksek performanslı mobil oyun için güçlü bir Snapdragon 845 işlemciye sahiptir.

Ayrıca 6.65 inç 1080 x 2340 AMOLED ekrana, Snapdragon 865 CPU'ya, optimize edilmiş ve bildirimsiz oyun oturumları için Shark Space moduna ve tam olarak çalışmayan 4.720mAh pile sahip çok etkileyici Xiaomi Black Shark 3 de var. ROG Phone 3'teki devasa pile dayanın, ancak yine de gün boyunca size yeterli sayıda oturum sağlayacaktır.

Bugünün en iyi Asus ROG Phone 3 fırsatları Asus ROG Phone 3 ZS661KS /... Amazon Prime $899.99 Asus ROG Phone 3'ü Görüntüle 512GB 12GB... Amazon $963.99 ASUS ROG Gaming Phone 3'ü Görüntüle... Amazon 965 $ ASUS ROG Gaming Phone 3-6.59'u Görüntüle ”... Amazon $ 999,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz