Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Fortnite oyuncularının dikkatine! Bu ÖZEL fırsatla iki ay ücretsiz Disney Plus kazanın

Fortnite oyuncularının dikkatine! Bu ÖZEL fırsatla iki ay ücretsiz Disney Plus kazanın

Mandaloryalı şu anda kendiikinci sezonÜzerineDisney Plusve her şeyi ücretsiz olarak izleyebilirsiniz! Eğer bir Fornite oyuncusuysanız, yani.


Disney Plus İngiltere rehberi: ucuz fırsatlar, izlenecek en iyi 2020 filmleri ve şovları

Bu harika anlaşmaya ekli bazı uyarılar var, ancak ana fikir, yıl sonundan önce Fortnite'de gerçek parayla satın alırsanız ve daha önce hiç Disney Plus aboneliği almadıysanız, iki ay ücretsiz alacağınızdır. .

Hizmet eskiden ilk indiğinde yedi günlük bir deneme sunuyordu ve o zamandan beri hurdaya çıkarılıyordu, bu yüzden iki ayın tamamı hayallerin içindeydi - ve 18 Aralık'ta sona erecek olan The Mandalorian Season 2'nin sonuna kadar sizi kapsıyor. başınabölüm programı.

Herkesten önce en iyi PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.


Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Disney Plus'ta The Mandalorian 2. Sezonunu izleyin
The Mandalorian 2. sezonunu Disney Plus'ta ayda sadece 5,99 £ / 6,99 $ / 8,99 AU $ veya tüm yıl boyunca indirimli 59,99 £ / 69,99 / AU $ 89,99 karşılığında izlemek için kaydolabilirsiniz. Şovda zaten bir kült var ve tadını çıkarmak için bir Star Wars hayranı olmanıza gerek yok. Disney Plus, yedi günlük ücretsiz denemesini durdurdu, ancak bir aylık üyelik size yeni ve klasik filmlerden ve şovlardan oluşan büyük bir kütüphaneye erişim sağlayacaktır.Anlaşmayı Görüntüle


  • PS5 nereden alınır: PlayStation 5 stok yenileme ABD ve İngiltere kılavuzu (düzenli olarak güncellenir)
  • PS5 tükendi mi? Sony patronu, 2021'e kadar PlayStation 5 için GAME BİTTİ diyor
  • PS5 sorunları: PlayStation 5 çökmelerinden hatalara - bilinen tüm sorunları nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Bu teklif şüphesiz, Marvel kahramanlarının oynaması ücretsiz battle royale unvanına geri döndüğünü gören Epic Games ve Disney arasındaki mevcut ortaklık sayesinde.Nexus War sezonunun bir parçası.

Teklife hak kazanmak için, Fortnite'ta V-Bucks veya Street Serpent Pack gibi bir eşya paketi satın almayı içeren bir miktar gerçek para harcamalısınız. Bunu 31 Aralık 2020'den önce yaparsanız veya 06 Kasım 07:00 PT / 10:00 ET / 15:00 GMT'den beri gerçek parayla satın aldıysanız, iki aylık ücretsiz Disney Plus denemesi içinFortnite web sitesi.


Hesabınızda zaten V-Bucks varsa ve bunları harcarsanız, promosyon için uygun olmayacağınızı belirtmekte fayda var. Nitelikli olmak için uygunluk süresi boyunca oyuna gerçek para yatırmanız gerekir.

Maalesef, halihazırda aktif olan bir aboneliği uzatmak isteyenler için, teklif yalnızca 18 yaş ve üstü yeni Disney Plus abonelerine açıktır. Ayrıca Fransa, Japonya, Orta Doğu, Brezilya, Latin Amerika, Kore, Türkiye ve Rusya dahil bazı ülkelerde mevcut değildir, ancak Almanya'daki oyuncular Disney Plus'ın yalnızca bir aylık deneme hakkına sahiptir.

Tüm kriterleri karşılıyorsanız, anlaşmayı etkinleştirmek için Disney Plus'a kaydolmanız ve bunu yapmak için ödeme bilgilerini eklemeniz gerekir.

İki aylık deneme süreniz dolduğunda, iptal etmediğiniz sürece sizden aylık abonelik ücreti alınacaktır. İyi haber şu ki, aboneliğinizi hemen iptal edebilir ve yine de ücretlendirilmeden önce aboneliğinizi sonlandırmayı hatırlama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan ücretsiz iki aydan yararlanabilirsiniz.


6,49 / 7,99 ABD Doları / 11,95 ABD Doları karşılığında 100 V-Papel alabilirsiniz, bu nedenle Disney Plus aboneliğinizi başlatmak için ucuz bir yol arıyorsanız, hizmetin maliyeti 5,99 / 6,99 ABD doları / 8,99 ABD doları olduğundan kötü bir teklif değildir. ay, ve yine de Fortnite'a biraz para düşecekseniz, bu harika bir bonus.

Fortnite size göre değilse, ancak o parlak yenilerden birini aldıysanızXbox Series XXbox Game Pass Ultimate aboneleri de birücretsiz Disney Plus ayı.

Kaynak:Epik Oyunlar