Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi: modern bir alan için çok odalı ses

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi: modern bir alan için çok odalı ses

Bu Audio Pro Addon C10 MKII incelemesini özetlemek gerekirse: Bu, çok odalı ciddi Hi-Fi performansına sahip bir hoparlör ve ona bağlanmanın birçok yolu var.

Pingtwitter'ün en üst düzey ses cihazları listelerine yabancı olmayan Audio Pro, yeni ve geliştirilmiş çok odalı bir hoparlör olan Audio Pro Addon C10 MKII ile geri döndü. NSen iyi çok odalı hoparlörlersize güçlü ses ve müziğinizi çalmak için birçok yol sunar; her ikisi de bu hoparlörün başarılı olduğu alanlardır. Biraz daha basit bir şey için, şuna bir göz atın:en iyi Bluetooth hoparlörler.

Herhangi bir modern yaşam estetiğine çok uygun, biraz pahalı olabilir, ancak AirPlay 2, Google Cast ve Audio Pro çoklu oda uyumluluğu ile kesinlikle bir şampiyon olacak. İşte tam Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi.

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi: fiyat ve yenilikler

Şu andan itibaren satın alınabilir fan.go2jump.org/aff_cİngiltere'de Audio Pro Addon C10 MKII size 359 £ geri getirecek. Henüz ABD'de mevcut değil, ancak Haziran ayında raflara çıkmasını bekleyebilirsiniz.


Yenilenen tasarımı ve müzik çalmanın daha fazla yolu ile Audio Pro Addon C10 MKII, Audio Pro Addon C10'da bazı büyük değişiklikler yaptı.

Audio Pro, tutamağı çıkardı ve daha sofistike bir görünüm ve his veren manyetik bir kumaş örgü ızgara ekledi. Ayrıca, önceki yinelemede dört olan altı ön ayar düğmesi var.


En büyük değişiklik, bağlantı özelliğidir - artık AirPlay 2 veya Google Cast aracılığıyla ve Audio Pro'nun kendi uygulaması aracılığıyla müzik çalabilirsiniz. Bu nedenle, artık WiFi üzerinden müzik çalmanın üç yolu var ve daha geniş bir çoklu oda uyumluluğu kapsamı sunuyor. Selefi gibi, Bluetooth ve arkadaki bir RCA girişi üzerinden de müzik çalabilirsiniz. Ses söz konusu olduğunda, Audio Pro hoparlörün elektroniğini geliştirdi ve bas bağlantı noktası tasarımını revize etti.

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi: tasarım ve kurulum

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Audio Pro Addon C10 MKII, 165 x 320 x 185 mm ölçülerinde nispeten büyük bir hoparlördür, bu nedenle büyük olasılıkla bir oturma odasında olmasını isteyeceksiniz. Altta ön tarafı yukarı doğru desteklemek için iki lastik ayak vardır ve manyetik kumaş örgü hoparlör ızgarasına sahiptir, bunu çıkarın ve klasik Audio Pro görünümünü ortaya çıkaracaksınız. İki estetik seçeneğine sahip olmak harika ve onu üç şık renk grubundan birinde satın almayı seçebilirsiniz: Arctic White, Storm Grey veya Coal Black. Siyah versiyonun hemen hemen her yere sığması daha olası olsa da, oturma odamda harika görünen griyi gördüm. Genel tasarım, köşeli kenarlar ve mat bir kaplama ile çok akıllı ve sofistike bir his veriyor, modern bir alana çok uygun olacak.

Hoparlörün üst kısmında, beyaz ışıkla çerçevelenmiş altı önceden ayarlanmış düğmeli altın rengi fırçalanmış metal bir panel bulunur. Çalma listesi veya istasyon çalarken bunlardan birine basarak favori çalma listelerinizi veya internet radyo istasyonlarını bunlara atayabilirsiniz. Bunları Audio Pro uygulamasında da ayarlayabilirsiniz.

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Panelin sol tarafında güç düğmesi, kaynak düğmesi ve Bluetooth'u etkinleştirme anahtarı bulunur. Bunların altında, müziği duraklatmak veya çalmak ve ayrıca parçalar arasında ileri ve geri atlamak için müzik kontrolleri bulunur. Ortada ses seviyesini ayarlamak için büyük bir yuvarlak düğme var. Tüm düğmelerin güzel bir sağlam tıklaması vardı, sağlam ve kullanıma duyarlıydılar. Üç küçük LED ışığı, şu anda hangi müzik modunu kullanmakta olduğunuzu gösterir.


Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Hoparlörü kurmak kolaydı. Google Cast çok odalı sistemimde kurdum, bu yüzden sadece uygulamayı açmak, yeni bir cihaz eklemek ve onu ev internet bağlantıma bağlamaktı. Audio Pro ile kurmak için uygulamayı indirmeniz ve Hoparlör Ekle'yi seçmeniz yeterlidir. Her iki durumda da, kalkıp koşmak birkaç dakika sürdü. WiFi çalmanın yanı sıra Bluetooth veya arkadaki RCA girişi aracılığıyla müzik çalabileceksiniz. Hoparlör, birlikte verilen bir RCA kablosuyla gelmiyor.

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi: ses ve performans

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kaputun altında, Audio Pro Addon C10 MKII, 20W ve 40W amplifikatör, çift tweeter ve 5,25 inç uzun mesafeli woofer'dan oluşur. Sadece bir odayı değil, bütün bir evi dolduracak kadar güçlü olduğunu söylemek güvenli.

Sunduğu şey, ister davul ve bas melodilerindeki derin alçak sesler, isterse power balladlardaki soyulmuş geri vokaller veya akustik rock şarkılarındaki her bir enstrüman olsun, parçanın her ayrıntısını gösteren enerjik üç boyutlu sese sahip geniş bir ses sahnesidir. En yüksek seviyelerde bile herhangi bir bozulma fark etmedim ve kesinlikle tüm yolu çevirdiğinizde mobilyalarınızı titretecek kadar güçlüydü.

Spotify üzerinden neredeyse anında çalan parçalar ile WiFi üzerinden müzik dinlemek inanılmaz derecede kolaydı. Audio Pro Addon C10 MKII, ön ayarlardan birini seçtiğinizde tepki vermek için biraz daha yavaştı, ancak favori çalma listelerinize erişmek için telefonunuzla oyalanmanıza gerek olmadığı için, birkaç saniye beklemek son değil dünyanın.

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi: karar

Audio Pro Addon C10 MKII incelemesi

(Resim kredisi: Audio Pro)

Audio Pro, Apple AirPlay 2 veya Google Cast çok odalı sistemleriyle kullanmak üzere modern tarza sahip güçlü ses isteyenler için Audio Pro Addon C10 MKII'den daha iyi olamazsınız.

Yerleşik bir akıllı asistanı yok, oldukça pahalı ve arkadaki kullanışlı 3,5 mm ses girişini kaldırmışlar, ancak buna rağmen, bu çok yönlü, doğru sesli bir hoparlördür ve birçok bağlantı yolu vardır. Ve kumaş ızgaralı veya ızgarasız kullanma seçeneğine sahip olmak harika. Audio Pro'dan etkileyici bir teklif daha!

Audio Pro C10 MKII incelemesi: ayrıca düşünün

Bu Audio Pro Addon C10 MKII incelemesini okuyorsanız, çok odalı bir hoparlör arıyorsunuz demektir. Daha ucuz bir şey için, daha iyi olamazsınız.Sonos Bir. 200 £ altındaki bir hoparlörde paranızın karşılığını en iyi şekilde verir ve yerleşik Amazon Alexa veya Google Asistan'a sahiptir.

Ancak para sorun değilse ve mümkün olan en iyi ses kalitesini istiyorsanız,Naim Mu-So 2Pingtwitter'ün en iyi seçimi. Göz kamaştıracak kadar pahalıdır ve komşuları kızdırmak kesin değildir, ancak alacağınız duvar sallama sesi için buna değecektir.