Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Aukey KM-G12 incelemesi: Bütçede harika bir oyun klavyesi

Aukey KM-G12 incelemesi: Bütçede harika bir oyun klavyesi

Aukey KM-G12 fırsatları Aukey KM-G12 Amazon £ 59,99 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Aukey KM-G12 incelemesi

Pingtwitter'ün Aukey KM-G12 mekanik klavye incelemesine hoş geldiniz. Aukey, en çok güç bankaları ve şarj cihazlarıyla tanınır, ancak oyun çevre birimlerinden web kameralarına kadar her şeyi kapsayan bir dizi uygun fiyatlı teknoloji ürünü üretirler. Peki mekanik klavyeler söz konusu olduğunda nasıl bir ücret alıyorlar?

Çoğu 100$ veya daha fazla fiyatlardan başlayan tonlarca oyun klavyesi var ve en yüksek olanlar 200$'ın üzerine çıkıyor. Aukey KM-G12 mekanik klavye, bazı üstün özellikleri korurken daha ucuz bir alternatif sunar. Onun beğenileri kadar iyi performans göstermesini beklemiyoruz.Logitech G915 TKLveya Corsair K100 RGB. Ama fiyatın bir kısmında, dikkate değer mi?

Aukey KM-G12, size gerçekten çok pahalıya mal olmayacak mekanik bir oyun klavyesidir. olduğunu düşünüyoruzen iyi oyun klavyesiküçük bir bütçeyle bulabilirsin.

Aukey KM-G12 incelemesi: fiyat

Yazma sırasında Aukey KM-G12 mekanik klavyeyi doğrudan şu adresten satın alabilirsiniz:Aukey79,99 ABD Doları veya Amazon'dan ABD'de 54,99 ABD Doları ve İngiltere'de 59,99 Sterlin. En son fiyatlar için widget'lara göz atın.


Aukey KM-G12 incelemesi: tasarım ve kurulum

Aukey KM-G12 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Aukey KM-G12 mekanik klavye, yanlarda bir RGB aydınlatma şeridi bulunan siyah bir alüminyum üst plakaya ve plastik bir tabana sahiptir. 1 kg ağırlığında ve 43,3 x 12,6 x 3,7 cm ölçülerinde sağlam ve sağlam bir his verir.


Bu, işleri basit tutan, eksantrik, gösterişli tasarım özelliklerine sahip olmanın cazibesine direnen bir klavyedir. 105 çift vuruşlu ABS tuşları, sağ üst köşede göze çarpmayan siyah bir logo ile klavyenin uçtan uca yerleştirilmiştir. Parlak plastik tuş kapaklarında hafif kavisli üst kısımlara sahip olmak, oyun sırasında parmaklarınızı dinlendirmek için onları uygun şekilde şekillendirdi. Bunları değiştirmek isterseniz, dahil edilmiş bir tuş çekicisi de vardır.

Aukey KM-G12 incelemesi


(İmaj kredisi: Aukey)

Alt tarafta, dışa doğru açılan iki kauçuk kaplı plastik ayak vardır, bu nedenle bu klavye yalnızca düz veya hafif bir açıyla durabilir. Bazıları rahatça kullanmak için bu iki seçenekten daha fazlasını isteyebilir, ayrıca bir bilek desteği de yoktur.

Kurulum daha kolay olamazdı, plastik 1,6 m USB kablosunu kullanarak takıyorsunuz. Ayrılamaz ve klavyenin arkasındaki merkezden çıkar. Aukey KM-G12, Windows, Mac OS ve Linux ile uyumludur. Kablosuz bağlantı seçeneği yoktur, ancak artı tarafta, bu daha hızlı yanıt süreleri anlamına gelmelidir.

Aukey KM-G12 incelemesi: özellikler ve performans

Aukey KM-G12 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Aukey KM-G12, daha pahalı klavyelerde bulunan Cherry MX Blue anahtarlarının hafif kalitesini taklit eden Aukey Blue anahtarlarını kullanır. Aukey anahtarları belirgin şekilde daha yüksek, hatta neredeyse çok yüksekti. Bu klavyeyi sessiz bir ofis ortamında kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.


Biraz plastik tuş kapakları ile ucuz hissetmesine rağmen, anahtarlar 4 mm hareket mesafesine ve hızlı çalıştırmaya sahiptir, ayrıca 50 milyon basışa dayanacak şekilde üretilmiştir. İster oyun ister evde çalışın, Aukey KM-G12'de yazmak tatmin edici ve hızlı hissettirdi.

RGB fanatikleri, klavyeyi çevreleyen ışık şeridinin yanı sıra, aralarından seçim yapabilecekleri 7 renk ön ayarı ve 12 farklı aydınlatma konfigürasyonu yelpazesine bayılacaklar. Tuşların kendileri karakterler aracılığıyla aydınlanır. Hem tuşlar hem de çevredeki ışık için belirli tuş vuruşlarını kullanarak ışık efektlerini düzenleyebilir ve bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Dalga ve reaktif aydınlatma gibi standart aydınlatma efektlerinin yanı sıra türe özel oyun ön ayarları da vardır. Unutulmaması gereken bir şey, diğer daha pahalı oyun klavyeleriyle karşılaştırıldığında, renklerin o kadar canlı veya parlak olmadığıdır.

Aukey KM-G12 mekanik klavye incelemesi: karar

(İmaj kredisi: Gelecek)

Oyun için mekanik klavye kullanmaya yeni başlayanlar için Aukey KM-G12 harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Kolay kurulumu ve basit tasarımı, bir membran klavyeden çok daha hızlı hissettiren bir oyun deneyimi yaşamanızı kolaylaştıracak, asla geriye bakmayacaksınız.

Dürüst olmak gerekirse, bizim beğenimiz için biraz fazla yüksek olan plastik Aukey Blue anahtarları ve biraz donuk RGB aydınlatması gibi kesinlikle birkaç kusuru var. Ancak buna rağmen, aydınlatma efektleri seçimini ve bunun yazmak için hoş, duyarlı bir klavye olduğu gerçeğini beğendik.

Sonuç olarak, Aukey KM-G12 mekanik klavye, bu kadar düşük bir fiyata bulabileceğiniz en iyi oyun klavyesidir.

Fiyatlar - Aukey KM-G12:▼