Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Ausounds'un uygun fiyatlı gürültü önleyici kulaklıkları, Sony ve Bose'u alt etmeyi hedefliyor

Ausounds'un uygun fiyatlı gürültü önleyici kulaklıkları, Sony ve Bose'u alt etmeyi hedefliyor

Sadece birkaç yıl önce, herhangi bir gürültü önleyici kulaklık satın almak, 300 sterlin/300 doların üzerinde ödeme yapmak anlamına geliyordu, ancak son zamanlarda giriş fiyatı önemli ölçüde düştü ve hiçbir şey bunu, ABD'li Ausounds'un ANC'li ilk kulak üstü kulaklıklarından daha iyi gösteremez. tabanlı kulaklık üreticisi.


Ausounds AU-XT ANC, 199£/199$'dan piyasaya çıkıyor ve şu anda mevcut. listemize uzun süre hakim olduen iyi gürültü önleyici kulaklıklar.

Örneğin, bu 'birinci sınıf ses' iddiası, 40 mm'lik bir sürücü vaadinden geliyor (aynı boyutta).Sony WH-1000XM3veSony WH-1000XM4) grafenden yapılmıştır. Grafen hem hafif hem de serttir, bu nedenle Ausounds, mükemmel tepki ve düşük bozulma sağlayacağını söylüyor.

Bu, Bluetooth 5.0 ve aptX HD desteği ile birleştirildi; ikincisi, Sony'nin her iki modeli de dahil olmak üzere bu cihazların çoğunda eksik olan bir şey.Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700 ve Apple AirPods Maks. Bu, soldan, sağdan ve merkezden CD kalitesinde destek sağlayan müzik akışı hizmetleriyle, Ausounds AU-XT ANC'nin rakiplerinin çoğundan daha fazla avantaj elde etmenin burada daha kolay olduğu anlamına gelir.

Ausounds AU-XT ANC


(İmaj kredisi: Ausounds)

30 saatlik pil ömrü, Sony kulaklıklarla paylaşılan başka bir istatistiktir… ancak ANC'nin açık olduğu Sony kutularında, Ausound'larda ANC'nin etkinleştirilmesi sizi 14 saate düşürür.

Bose ve Sony'nin 245g'lik kulaklıklarından biraz daha hafifler ve rakipleri için oldukça tipik olan protein bazlı sentetik deri kullanıyorlar.


Ayrıca bir taşıma çantasıyla birlikte gelirler ve 3,5 mm kablo artı bir uçak adaptörü içerirler - yine Sony kulaklıklarla aynı kutuları işaretlerler.

Temel olarak, bunlar, Sony'nin WH-1000XM4 amiral gemisinin yaptığı pek çok şeyi sunarak, özellikle Sony'yi gasp etme girişimi gibi geliyor, ancak resmi bir fiyatla çok daha düşük. O zaman onların büyük sorunu, şimdi Ausounds AU-XT ANC ile aynı fiyata satın alınabilen WH-1000XM3'ün varlığıdır. Mevcut gürültü engelleme imparatorunu kendi oyununda yenebileceklerini öğrenmek için onları incelemeyi dört gözle bekliyorum.


Günümüzün en iyi Ausounds AU-XT ANC, Sony WH-1000XM3 ve Sony WH-1000XM4 fiyatları İndirimli Fiyat AUSOUNDS AU-XT ANC Kablosuz... Ausounds AU-XT ANC Currys PC World £199,95 £161,25 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Sony WH-1000XM3 Gürültü... Sony WH-1000XM3 Amazon £330 £217.41 GörüntüleTüm fiyatları görSony WH-1000XM4 Gürültü... Sony WH-1000XM4 Amazon £243,05 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz