Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Avustralyalı perakendeciler, Bose'un en iyi gürültü önleyici kulaklıkları için fiyat savaşında

Avustralyalı perakendeciler, Bose'un en iyi gürültü önleyici kulaklıkları için fiyat savaşında

Avustralyalı perakendeciler, Bose'un en iyi (ve en yeni) gürültü önleyici kulaklıklarının stoklarını boşaltmak için fiyat savaşındalar. Birkaç çevrimiçi pazar yeri şu anda cazip fırsatlar sunarak - 356 AU $ kadar düşük fiyatlarla - oldukça yüksek fiyatlarda mücadele ediyor.Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700.

Arasında2021'de piyasadaki en iyi kulak üstü gürültü önleyici kulaklıklar, Bose NC 700'ler için en düşük fiyat şu anda Tüm Telefonlar eBay mağazasında mevcuttur.

Kodu girerekPTECH10kasada, sadece 377 AU$'a siyah bir çift alabilirsiniz – RRP'den 253 AU$ gibi büyük bir indirim. Bir eBay Plus üyesiyseniz, %5 indirimle daha da ucuza alacaksınız ve sadece 356 AU$'a ineceksiniz. Cuma gününe kadar ücretsiz teslimat ile şimdi sipariş verirseniz, harika bir fırsat elde etmek için en iyi seçeneğinizdir.


Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700|356 ABD Doları (RRP AU $ 630,274 ABD Doları tasarruf edin

Bose NC 700 kulaklıklar sadece harika bir sese ve kulaklarınızda mükemmel bir görünüm ve hisse sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda hareket halindeyken sesli aramalar için mükemmeldir. Perakendecilerin stoklarında fiyat etiketlerini düşürmesiyle, eBay Plus üyeleri kodu girerek en iyi teklifi alabilirler.PLUSTC15kasada zaten çok indirimli fiyattan %15 indirim. Plus üyesi değilseniz, giriş yaparak yine de çok şey kazanabilirsiniz.PTECH10kasada ve sadece 377 AU$'a siyah bir çift alın.


Farklı bir rengin peşindeyseniz, Amazon her üç seçeneği de 399 AU$'a satıyor.Fırsatı Görüntüle

Benzer şekilde harika fırsatlar sunan birçok perakendeci olduğu için eBay'de stoklar tükenirse endişelenmeyin.


Her ikisi deKoganveDick Smithsiyah seti ücretsiz kargo ile 392,99 AU$'a satarken, bir çifti bir dolara daha ucuza (398 AU$) satın alabilirsiniz.Yakalamak.

Amazon, Prime'ın çalışma haftasının sonuna kadar hızlı teslimat vaadi ile üç rengi (siyah, gümüş veya sabuntaşı) 399 AU$'a satıyor.

Pingtwitter'ün 2021 için en iyi gürültü önleyici kulaklıklar listesinde dördüncü sırada yer alan Bose NC 700'ler, konu telefon görüşmeleri yapmak ve sesli asistanları kullanmak olduğunda en uygun olduğunu kanıtladı. Diğer uçtan gelen gürültüyü iptal ederken, sesli aramalar sırasında sesinizin boğulmaması için bulunduğunuz yerdeki arka plan gürültüsünü sınırlama konusunda da harika bir iş çıkarırlar.

Saatlerce kolay müzik dinleme için mükemmel ses kalitesi ve kulaklarınızda mükemmel görünüm ve his ile bu fiyata karşı konulmaz bir seçenektir ve rakiplerinin en iyileriyle rekabet edebilir.


Bugünün en iyi Bose NC 700 fırsatları İndirimli Fiyat Bose HDPHS 700 BK Noise... Sonic Direct 349 £249 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Bose Noise Cancelling... Amazon Prime £349,95 £273.62 GörüntüleBose 700 Gürültü Engelleme... John Lewis 299 £ GörünümBose Wireless Bluetooth Noise... very.co.uk £349 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.