Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Avustralya vs Batı Hint Adaları T20 serisi: kriket nasıl her yerden canlı ve ücretsiz izlenir

Avustralya vs Batı Hint Adaları T20 serisi: kriket nasıl her yerden canlı ve ücretsiz izlenir

Avustralya, Batı Hint Adaları'na karşı oynadığı beş maçın ilk üçünde başarısız olarak Karayipler'deki T20 serisine en iyi başlangıcı yapmadı.


Serinin başlamasından önce, Uluslararası Kriket Konseyi T20 sıralamasında Batı Hintliler dokuzuncu sırada yer alırken, Avustralya dördüncü sıradaydı. Yazma sırasında, sırasıyla sekiz ve beşinci sırada oturuyorlar. Ancak bu serinin sonunda bu sıralamaların değiştiğini görürseniz şaşırmayın.

En son 2016'da olmak üzere iki kez T20 Dünya Kupası'nı kazanan Batı Kızılderililerinin Avustralyalılar için zorlu bir rakip olacağını zaten biliyorduk - Avustralya'nın henüz başaramadığı bir şey. Bordo giyen erkeklerin sert ve hızlı bowling stili, Avustralya'nın vurucu oyuncularının şimdiye kadar her üç maçta da mücadele ettiğini gördükten sonra kendi sahalarına çok uygun oldu.

Maç 1 ve 2'de ilk önce kırığı alan Batı Hint Adaları, her iki durumda da hedefin gerisinde kalan Avustralyalılar tarafından eşleştirilemeyen skorlar kaydetti. Sonuç Salı günü Avustralya'nın sopayı ilk aldığında farklı değildi, sadece Batı Kızılderililerinin 15 fazladan utangaç bir şekilde eşleştiği vuruşlarda sadece 141'i yönetti.

Ama hala oynanacak kriket var. Avustralyalıların son iki maçta hala gurur için yarıştığını görmek isteyen inatçı hayranlar için, dünyanın neresinde olursanız olun aksiyonun geri kalanını nasıl yakalayabileceğinizi görmek için okumaya devam edin.


Avustralya v Batı Hint Adaları T20 serisi: fikstürler ve başlama saatleri

Tüm maçlar St Lucia'daki Daren Sammy Stadı'nda oynanacak:

İlk T20- 10 Temmuz 2021 Cumartesi.Batı Hint Adaları 18 koşuyla kazandı


İkinci T20- Pazar, 11 Temmuz 2021.Batı Hint Adaları 56 koşuyla kazandı

Üçüncü T20- Salı, 13 Temmuz 2021.Batı Hint Adaları 6 kaleyle kazandı


Dördüncü T20– 15 Temmuz 2021 Perşembe. Başlangıç ​​saati: 09:30 AEST (14 Temmuz, yerel saat 19:30)

Beşinci T20- Cumartesi, 17 Temmuz 2021. Başlangıç ​​saati: 9.30 AEST (16 Temmuz, 19.30 yerel)

Avustralya v Batı Hint Adaları T20 serisi: Down Under'ı canlı izleyin

Kayo Sports'a tam abone olarak kaydolarak beş T20 fikstürünün her birini izleyebilirsiniz. Neyse ki Kayo Sports, kilitlenmeyen bir sözleşme sunar ve tüm müşterilere14 günlük ÜCRETSİZ DENEMEböylece ilk maçtan önce kaydolabilir ve tam olarak taahhütte bulunmak isteyip istemediğinize karar vermeden önce tüm seriyi ücretsiz olarak yakalayabilirsiniz.

Kayo, iki ekranda aynı anda akışları içeren temel paket için size ayda sadece 25 AU$ geri verecek. Daha fazla cihazda akış yapmak istiyorsanız, premium paket size ayda yalnızca 35 AU$'a üç ekran verecektir.


Kayo'yu Android ve iOS cep telefonları, Mac'ler, PC, Chromecast, belirli akıllı TV'ler, Android TV'ler ve Telstra TV kutuları dahil çoğu cihazda izleyebilirsiniz.

Foxtel aboneleri ayrıca her maçı Fox Sports veya Foxtel Now'da canlı olarak izleyebilir.

Kayo Spor | Tüm yeni müşteriler için 14 günlük ücretsiz deneme

Spor izlemenizi artırmak istiyorsanız, Kayo'ya temel bir paket aboneliği, iki ekran dahil olmak üzere yalnızca 25p/m/m'ye canlı akışa veya isteğe bağlı izlemeye hazır 50'den fazla spora erişmenizi sağlar. Planınızda üçüncü bir ekran istiyorsanız, bu size gecelik 35 AU$'a mal olacak. Kayo Sports, kilitlenmeyen bir sözleşme sunar ve tüm müşterilere14 günlük ÜCRETSİZ DENEME böylece tam olarak taahhütte bulunmadan önce kontrol edebilirsiniz.Fırsatı Görüntüle

Avustralya v Batı Hint Adaları T20 serisi: Maçlar başladığında yurt dışındaysam ne olur?

Kayo gibi yayın hizmetlerine abone olan Avustralyalılar için, tatil için denizaşırı ülkelere giderseniz bunların işe yaramadığını göreceksiniz (şu anda kimsenin bunu gerçekten yapabileceğinden değil).

Ancak kendinizi yurtdışında bulursanız ve akış hesabınıza erişemezseniz, en iyi seçeneğiniz IP adresinizi farklı bir konuma değiştirmek için bir VPN hizmeti kullanmaktır. Bu, eve döndüğünüz gibi yerel kapsama alanınıza erişmenize izin vermelidir.

Pingtwitter'ün teknoloji uzmanları sıraladıgünlük kullanıcı için en iyi VPN'ler, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanızı kolaylaştırır.

ExpressVPN - Paranın satın alabileceği en iyi VPN ile 3 ay ÜCRETSİZ kazanın
Paranın satın alabileceği en iyi VPN'in peşindeyseniz, her seferinde ExpressVPN'i öneririz. Yeni başlayanlar için kullanımı inanılmaz derecede basit olmakla kalmaz, aynı zamanda sınıfında lider hızlar sunar, hemen hemen her cihazda çalışır ve çok sağlam şifreleme ve güvenlik sunar. 94 ülkede 3.000'den fazla sunucuya sahiptir, bu da IP adresinizi dünya çapında 160 konuma çevirebileceğiniz anlamına gelir. Windows, Mac, Linux, iOS ve Android için özel uygulamaların yanı sıra bazı Akıllı TV'ler, Amazon Fire TV Çubukları, Apple TV, PS4 ve Xbox ve hatta yönlendiriciniz ile yazılımına da çaba sarf etti.

Ve şimdi, Pingtwitter okuyucuları talep edebilirüç ay ücretsiz12 aylık bir plana kaydolduğunuzda. Veya 30 gün deneyin ve memnun kalmazsanız paranızı geri alabilirsiniz.


Fırsatı Görüntüle