Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Auto-vox CS-2, satın alabileceğiniz en iyi geri görüş kamerası kitlerinden biridir

Auto-vox CS-2, satın alabileceğiniz en iyi geri görüş kamerası kitlerinden biridir

Yeni arabaların çoğu bir tür park yardımı ile birlikte gelir. İster geri vites sensörleri isterse bir park kamerası olsun, geri manevraları inanılmaz derecede basit hale getirerek, aracınızın etrafındaki her türlü engelin net bir görünümünü sunar.


Arabanızda fabrikada takılan bir geri vites kamerası yoksa size iyi haberlerimiz var: Bu kullanışlı teknolojiyi güçlendirmenin uygun maliyetli bir yolu var.

Çoğu teknolojide olduğu gibi, kaliteli bir ürün elde etmek için biraz daha fazla para harcamaya değer, çünkü sonuçta tamponunuz ile çelik lamba direği arasında duran tek şey bir geri görüş kamerasıdır.

Ayrıca satış sonrası park sensörleri de alabilirsiniz, ancak bunlar daha karmaşık kurulum gerektirir.

Auto-vox CS-2, arka plakanıza klipslenen kompakt bir kameradır ve daha sonra videoyu arabanızdaki 4,3 inçlik bir ekrana kablosuz olarak aktarır ve geri vites seçtiğinizde otomatik olarak açılır.


CS-2, ayrı bir verici kullanan diğer sistemlere kıyasla kameraya yerleşik bir vericiyle kendisini farklılaştırır. Bu, kurulumu daha kolay ve daha rahat hale getirir.

Biraz daha yardıma ihtiyacınız varsa, görüntünün üzerine dijital bir park kılavuzu eklenebilir, böylece geri gitmeyi tam olarak ne zaman durduracağınızı bilirsiniz.

Kamera ayrıca geceleri net bir görüntü yakalayacak ve sert sıcaklıklara ve hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.


Arabanıza geri görüş kamerası takma fikri gibi mi? Auto-vox CS-2 için en iyi fiyatları aşağıda bulun:

Günümüzün en iyi AUTO-VOX CS-2 fırsatları AUTO VOX Dijital Kablosuz ... Walmart115,99 GörünümAUTO-VOX CS-2 Kablosuz Yedekleme ... Amazon Prime 119,99 ABD Doları Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz