Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Avantek'in seyahat boyutundaki Beyaz Gürültü Makinesi, nerede olursanız olun, keyifli bir uykuya giden biletinizdir

Avantek'in seyahat boyutundaki Beyaz Gürültü Makinesi, nerede olursanız olun, keyifli bir uykuya giden biletinizdir

Avantek uyku yardımını bir 'beyaz gürültü makinesi' olarak tanımlıyor. Ve bu doğru - aslında, bizim seçimimizin hemen üstüne yakınen iyi beyaz gürültü makinelerietrafında. Bilmiyorsanız, beyaz bir gürültü makinesi, arka plandaki rahatsız edici gürültüleri engellemek ve size yardımcı olmak için tasarlanmış geniş sesler üretir.geceleri daha iyi uyu.


Ancak bu Avantek ürününü beyaz gürültü makinesi olarak adlandırmak, dünyanın birçok dikkat dağıtıcı unsurunu bastırmanıza yardımcı olmak için paketlediği çeşitli ses efektlerini gerçekten özetlemiyor. Gördüğünüz gibi, genellikle bu şekilde pazarlansa da, 'beyaz gürültü' ortam gürültüsü için her şeyi kapsayan bir terim değildir. Bunun yerine, ışık gibi ses bir spektrumda mevcuttur. Beyaz gürültü, insan kulağının duyabileceği her frekansı birleştiren çok özel bir ses tonudur. Radyo statikini düşünün. Avantek'in beş farklı beyaz gürültü seçeneği vardır. Ayrıca çok benzer altı fan sesi daha.

Bugünün en iyi AVANTEK Uyku Beyaz Gürültü Makinesi fiyatları 875 Amazon müşteri yorumu AVANTEK Gürültü Ses Makinesi ... Amazon Prime $ 38.99 Beyaz Gürültü Makinesi, AVANTEK ... Amazon Prime $ 38.99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ayrıca bir adet pembe gürültü kaydı vardır. Bu aynı zamanda beyaz gürültü gibi düşük ve yüksek frekansları birleştirir, ancak düşük notalarında daha fazla güce sahiptir ve ona daha fazla bas gürültüsü verir. Araştırma bu sesi ile ilişkilendirdidaha iyi derin uyku ve gelişmiş hafıza.

Sonra kahverengi bir gürültü var. Bu kulağa daha derin geliyor ama daha fazla enerjiyle. Gök gürültüsü veya fışkıran bir şelale düşünün. Avantek'in kahverengi gürültü olarak adlandırılabilecek sekiz sesi vardır: Okyanus Dalgaları, Yağmur, Rüzgar, Akıntı, Kuşlar, Kamp Ateşi, Kriket ve Saat. Bu geniş ses kitaplığı da döngü yapmaz. Bu nedenle, sizi uykunuzdan uyandıracak veya konsantrasyonunuzu bozacak sarsıcı düzenlemeler yoktur.

Avantek beyaz gürültü makinesi


(Resim kredisi: Avantek)

Ayrıca onu nasıl kullanacağınız konusunda daha fazla kontrole sahip olursunuz. Cihazın sürekli olarak oynamasına izin verebilir veya zamanlayıcıyı bir ila yedi saat arasında herhangi bir zamanda kapanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ve tam olarak ne kadar yüksek olmasını istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Böylece 115 dB'ye kadar yükseltebilirsiniz, aynı biryaprak üfleyici veya rock konseri. Veya bebeği uyutmaya yardımcı olması için aşağı doğru çevirin. Yağmur seslerine düşmeyi seviyorsanız, ancak ranza arkadaşınız değilse (bunlardan biriyle eşleştirin) bir kulaklık jakı da vardır.en iyi uyku kulaklıkları).

Bu 30 £ / 30 $ 'lık cihaz aynı zamanda seyahat boyutunda. Böylece nereye giderseniz gidin iyi bir gece uykusu çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Daha fazla rahatlık sağlamak için, bir USB kablosu (dahil) veya bir güç adaptörü (dahil değildir) kullanarak şarj edebilirsiniz.

Bugünün en iyi AVANTEK Uyku Beyaz Gürültü Makinesi fiyatları 875 Amazon müşteri yorumu AVANTEK Gürültü Ses Makinesi ... Amazon Prime $ 38.99 Beyaz Gürültü Makinesi, AVANTEK ... Amazon Prime $ 38.99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz