Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Avokado Lateks Yatak incelemesi: Uyurken gezegeni kurtarın

Avokado Lateks Yatak incelemesi: Uyurken gezegeni kurtarın

Bugünün en iyi Avokado Lateks Yatak fırsatlarıAvokado Yeşil Yatak -... Avokado Yatak 1.499 $ Görünüm Avokado Yeşil Yatak - Kraliçe - 11...Avokado Yeşil Yatak - Kraliçe - 11 inç - Doğal ve Organik Lateks Hibrit Yatak Avokado Yeşil Lateks Yatak... Avokado Yatak 1.499 $ Görünüm Avokado Yeşil Lateks Yatak - İki Yataklı Avokado Yeşil Lateks Yatak... Avokado Yatak 1.799 $ Görünüm Avokado Yeşil Lateks Yatak - Full Avokado Yeşil Lateks Yatak... Avokado Yatak 2.099 $ Görünüm Avokado Yeşil Lateks Yatak - KraliçeDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter'ün Avokado Yeşil Lateks yatak incelemesine hoş geldiniz. Sorumlu, çevre dostu bir seçenek arıyorsanız, Avokado Yeşili pekala olabilir.en iyi yataksenin için. Giderek daha fazla yatak üreticisi, ürünlerini daha sürdürülebilir ve çevre dostu hale getirmek için farklı yollar uyguluyor; bazıları sadece toksik olmayan malzemeler ve tedaviler kullanarak minimum düzeyde kullanırken, bir avuç diğerleri ise her şeyin ötesine geçiyor. Avokado ikinci kampa aittir. Bu (sürpriz, sürpriz) California merkezli yeşil şirketin zaten normalden daha düşük karbon ayak izi, karbon dengeleme projelerini destekleyerek dengeleniyor ve bu da onu gerçekten karbon negatif olan çok az sayıda üretici arasında yapıyor.


Ve en son – daha doğrusu lateks – ürünü olan Avokado Lateks Yatak ağaçtan uzağa düşmez. Bu tamamen biyolojik olarak parçalanabilen, toksik içermeyen şilte, GOTS Organik ve GREENGUARD Gold sertifikalı olmaktan, Standard 100 by OEKO-TEX sertifikasına sahip olmaya kadar uzun bir ödül listesiyle birlikte geliyor. Bu nedenle, bir tane satın almak karbon ayak izinizi azaltır, bu da çevreye bireysel etkileri konusunda endişe duyan tüketiciler için çekicidir (hepimizin olması gerektiği gibi).

Avokado Lateks Şilte uyumak için rahat değilse, tüm bu sertifikalar fazla bir şey ifade etmez. Hepimizin ihtiyacı olan o rahat, rüya gibi uykuyu sağlıyor mu? Bu, ne tür uyuyan olduğunuza bağlı. Tam Avokado Lateks Yatak incelememiz için okumaya devam edin.

Avokado Lateks Yatak incelemesi: tasarım

Kutuda Yataklarİnanılmaz derecede ucuzdan birinci sınıf fiyatlara kadar çeşitlilik gösterir ve Avokado Lateks şilte bu ölçekte üst sıralarda yer alır. Neyse ki, tüm bu parayı boşuna ödemiyorsunuz, çünkü yalnızca yüksek kaliteli malzemelerden değil, aynı zamanda bu malzemeler sürdürülebilir kaynaklı ve organik.

Aslında, bu şiltenin rakiplerinden biraz daha pahalı olduğu anlamına gelen Avokado'nun yeşil referanslarıdır. Sonuçta bu, düşük genel giderler ve ucuz malzemelerle seri üretilen bir ürün türü değil. Kaynak ve malzemeden işçiliğe kadar bu yatakların üretimi tamamen daha düşünceli. Ve organik malzemelerin kullanımının ve etik emek uygulamalarının norm haline geldiği o zamana kadar, bu daha yüksek maliyetlere dönüşecek.


Avokado Lateks şilte üzerindeki daha fazla emek girdisinin ilk kanıtı, üstüne eşit olarak yayılmış iğne püsküllü rozetlere sahip pamuklu kılıfıdır. Bu rozetler sadece dekoratif değildir: her biri katmanları birbirine bağlamak için tam şilteden geçer, bu da elle yapılması kolay bir işlem olmadığı anlamına gelir.

İçeride, Avokado tarafından yönetilen lateks çiftliklerinden hasat edilen ve şirketin ortak sahibi olduğu bir organik lateks işleme tesisinde işlenen saf kauçuk özsuyundan yapılmış üç kat ağaç uçlu lateks vardır. İlk katman, konfor, ortada üç inçlik ve tabanda dört inçlik bir katman sunmakla görevli iki inçlik konturlu bir latekstir.


Üst katmanın kendi alt tarafında, hareket aktarımı engelleyicileri olarak işlev gören lazerle kesilmiş içbükey tepe noktaları vardır; bu, bunların hareketi emmesi ve hareket aktarımını en aza indirmesi gerektiği anlamına gelir. Buna ek olarak, bu zikzaklar size daha fazla sırt desteği sağlamak ve omuzlar ve kalçalar gibi ana sorun alanlarındaki baskıyı azaltmak için tasarlanmıştır. Üst katman bunu, ortada daha sıkı paketlenmiş dalgalar ve uçlara doğru daha uzun dalgalar oluşturarak yapar.

Yatağı yuvarlayan, her ikisi de %100 GOTS organik sertifikalı ve STANDARD 100 by OEKO-TEX: Sınıf 1 sertifikasına sahip pamuk ve yün destek katmanlarıdır.


Avokado Lateks Yatak incelemesi

(İmaj kredisi: Avokado)

Bu şilte 185 pound'a kadar çıkabildiğinden, her iki yan panelinde de iki döşemeli kulp bulunur. Önceden uyarılmış olun; Bu, tek başınıza halletmek isteyeceğiniz bir yatak değil. Sadece ağır değil, aynı zamanda desteksiz yan tarafında durmasını sağlayacak sert destek yapıları da yok. Bunu kendi başıma yapmak gibi talihsiz bir karar vermiştim ve kolay olmayacağını anladığımda çoktan karar vermiştim. Uzun lafın kısası, bu şilteyi karyolama sürüklemek yaklaşık 30 dakika sürdü. Ortalama bir insandan daha güçlü değilseniz veya ağırlık kaldırma yeteneğiniz yoksa, yardımcı olacak bir ortak bulurum.

Bu yatağı yapmak için kullanılan sürdürülebilir kaynaklı ve toksik olmayan malzemelerin uzun bir listesini istiyorsanız, şu adresi ziyaret etmelisiniz:avukat sitesi. Bununla birlikte, uzun ve kısa, bu yatağın tamamen biyolojik olarak parçalanabilir olması, tamamen toksik kimyasallardan arınmış olması ve tamamen doğal, organik malzemelerden yapılmış olmasıdır. Ah, tamamen yenilenebilir enerjiyle çalışan ve Sıfır Atık sertifikasına doğru giden bir fabrikada bir araya getirildiğinden bahsetmiş miydik?

Avokado Lateks Yatak incelemesi: sıkılık ve rahatlık

Satın al düğmesine basmadan önce, Avokado Lateks şiltenin herkes için olmayacağını bilmelisiniz. Sertlik ölçeğinde 7,5 olarak derecelendirilir, bu da kesinlikle bazı insanlar için yeterince sıkı, diğerleri için fazla sıkı olabileceği sınırda olduğu anlamına gelir. Ve sizin için olup olmadığı, büyük ölçüde bedeninize ve kilonuza ve tercih ettiğiniz uyku pozisyonuna bağlıdır.


Büyük ölçüde yan yatarken, bazen sırt üstü uyumayı seviyorum, bu da beni bu yatağı test etmek için mükemmel bir konuma getiriyor. Ve bulduğum şey şu ki, yan uyuyanlar için gerçekten en iyisi değil. Daha sıkı tarafta olduğu için, yan uyuyanlar omuzlarında kesinlikle çok fazla baskı hissedecek ve bu da sabahları omuz ağrısına ve boyunda gerginliğe neden olabilir.

Bu kesinlikle benim deneyimim oldu. Ayrıca yan yatmaya çalışırken bu yatakta rahat etmem biraz zaman alıyor. Aslında orta sertlikte yatakları yumuşak olanlara tercih ederim, ancak Avokado Lateks yatak, yan yattığımda benim için biraz fazla sert oluyor.

Avokado Lateks Yatak incelemesi

(İmaj kredisi: Michelle Rae Oops)

Bununla birlikte, kredi vermek için kesinlikle sırt üstü uyuyanlar için mükemmel bir yatak. Sırt üstü yattığımda oldukça rahat. Her zamanki baskı noktalarından hiçbirini hissetmiyorum ve vücudumun alt yarısından üst yarısından daha fazla batması nedeniyle sırtımda rahatsız edici bir kavis hissetmiyorum. Aslında vücudum doğru miktarda lavabo ve doğru miktarda destekle düz bir şekilde konumlandırılmış gibi geliyor.

Doğal olarak, bu konfor seviyesi vücut ağırlığınıza ve boyunuza bağlıdır. Ben daha hafif taraftayım, ağırlık açısından, bu kesinlikle yardımcı oluyor. Ancak, bu şiltenin 55 kg ve üzeri olanlar için yeterli desteği olduğundan şüpheleniyorum, yalnızca size sırtınızda dinlendirici bir gece yaşatmakla kalmıyor, aynı zamanda sabahları daha hafif bir şilte üzerinde hissettiğiniz sırt ağrılarını da önlüyor.

Burada çok sayıda kenar desteği var, ki bu çok hoş. Yatağının kenarına oturmayı sevenler, burada derin bir batma olmadığını takdir edeceklerdir. Ne yazık ki, yataklarını daha uzun tercih edenler, sadece dokuz inç kalınlığında olduğunu öğrendiklerinde hayal kırıklığına uğrayacaklar. Alçak yatağın bir dezavantajı, özellikle gittikleri her yerde çöpleri takip eden kedileriniz varsa, döküntüleri daha hızlı biriktirmesidir.

Hareket aktarımı beklemiyorsanız, ne yazık ki bunu Avokado Lateks şiltede bulamazsınız. Burada, bir tepside olsa bile yanınıza bir kadeh şarap koymamanız için yeterli derecede belirgin bir hareket aktarımı vardır - belki de eşiniz sağa sola savuruyor ve dönüyorsa sizi uyandırmak için yeterli olmayabilir. sen.

Avokado Lateks Yatak incelemesi: fiyat

Daha önce de belirttiğimiz gibi Avokado Lateks Yatak, rakiplerine göre biraz daha pahalıdır. Şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcuttur, MSRP'de size bir ikiz için 1,199 $, bir kraliçe için 1,799 $ ve bölünmüş bir California kralı için ağır bir 2.598 $ geri getirecektir.

Bunu perspektife koymak gerekirse, WinkBeds EcoCloud ve Awara Organic Hybrid Latex gibi rakiplerin her ikisi de 999 dolardan (ikiz) başlayacak ve bir California kralı için sırasıyla 1.899 dolar ve 1.799 dolardan başlayacak. Bu arada, Birch Natural ikiz için 1.049 dolar, bir kraliçe için 1.499 dolar ve bir California kralı için 1.799 dolar.

Ancak, şirketin karbon negatif ayak izini ve sürdürülebilirlik konusundaki büyük çabalarını da hesaba katmalısınız. Çevreyi korumaya yardımcı olmak asla ucuz olmayacak. Aynı zamanda, oradaki en pahalı seçenek de değil. Saatva'nın Zenhaven Latex'i, ikiz için 1.399 $ ve California kralını seçerseniz 2.799 $'a kadar geri ödeyecek.

Avokado Lateks Yatak incelemesi: teslimat ve iadeler

Avokado, Amerika kıtasındaki siparişler için iki nakliye seçeneği sunar. Tüm ikizden kraliçeye Avokado Lateks Yatak siparişleri için ücretsiz FedEx gönderimi sunulmaktadır. King ve California kral yatakları da ücretsiz olarak gönderilir, ancak nakliye hizmeti AGS aracılığıyla olacaktır.

Avokado şilteler ağır olduğu için şirket, müsaitlik durumunuza göre dört saatlik bir süre içinde planlanacak olan eve teslimat da sunuyor. Ancak bu teslimat hizmeti ücretsiz değildir ve sipariş başına 249 ABD dolarıdır. İyi haber şu ki, bu hizmet “kurulum” yatağınızın çıkarılması ve eskisinin çıkarılması, onu çok iyi bir anlaşma haline getiriyor.

Avokado Lateks şilte, 365 günlük bir uyku deneme süresiyle birlikte gelir; bu, size uygun olup olmadığına karar vermek için bir yılınız olduğu anlamına gelir. Avokado, iade talebinde bulunmadan önce 30 günlük bir ayarlama süresi talep eder, ancak bu, yatağınız hasar görmedikçe veya normal kullanım sırasında hasar görmedikçe, iade sürecini 30 gün sonrasına kadar başlatamazsınız. Bunun nedeni, bazılarının yeni yatağına yerleşmesi veya alışması biraz zaman alabilir.

Bununla birlikte, yeniden stoklama veya iade alma işlemleri için herhangi bir ücret alınmaz. Ayrıca, doğrulanmış hayır kurumlarına ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlara bağış yapma seçeneğiniz de var. Aslında Avocado, iade edilen yataklarının %95'inin bağışlandığını söylüyor. Bu, markanın sürdürülebilirlik çabalarıyla uyumludur. İade yatakları asla satmadığından ve tüm ürünleri için sadece yeni malzemeler kullandığından, iade edilen yataklar ihtiyaç sahiplerine daha iyi hizmet edecektir.

Avokado Lateks Yatak incelemesi

(İmaj kredisi: Michelle Rae Oops)

Karar: Avokado Lateks Şilteyi satın almalı mıyım?

Avocado'nun yalnızca çevre dostu ürünler üretmek için değil, aynı zamanda sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak ve sahip olduğu düşük karbon emisyonlarını dengelemek için uyguladığı tüm yeşil girişimleri okuduğunuzda, şirketi desteklememek ve ürünlerini rekabette seçmemek zor. .

Bu yatak mükemmel değil. Birçok yan travers için çok sert olacağından şüpheleniyoruz, yerine manevra yapmak çok zor ve bir miktar hareket aktarımı var. Bununla birlikte, sırt üstü ve karın üstü uyuyanlar için mükemmel bir destek sağlar ve daha etik bir seçenek için prim ödemeye gücünüz yetiyorsa, Avokado Lateks Yatak harika bir seçenektir.

Bugünün en iyi Avokado Lateks Yatak fırsatlarıAvokado Yeşil Yatak -... Avokado Yatak 1.499 $ Görünüm Avokado Yeşil Yatak - Kraliçe - 11...Avokado Yeşil Yatak - Kraliçe - 11 inç - Doğal ve Organik Lateks Hibrit Yatak Avokado Yeşil Lateks Yatak... Avokado Yatak 1.499 $ Görünüm Avokado Yeşil Lateks Yatak - İki Yataklı Avokado Yeşil Lateks Yatak... Avokado Yatak 1.799 $ Görünüm Avokado Yeşil Lateks Yatak - Full Avokado Yeşil Lateks Yatak... Avokado Yatak 2.099 $ Görünüm Avokado Yeşil Lateks Yatak - KraliçeDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz