Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Muhteşem Best Buy TV fırsatları! Bu Kara Cuma satışında 450 doların altında bir Samsung QLED alın

Muhteşem Best Buy TV fırsatları! Bu Kara Cuma satışında 450 doların altında bir Samsung QLED alın

SüreBlack Friday TV fırsatlarıyolda, ucuz bir 4K TV almak için Kasım ayının sonunu beklemenize gerçekten gerek yok. Daha da iyisi, Samsung'un QLED serisine göz kulak olsaydınız, Best Buy'ın en son indirimleri, 43 inçlik Samsung Q60T'yi 427,99 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, 102 dolarlık bir tasarruf ve Samsung'un QLED teknolojisini cüzdanınızı ağlatmayacak bir fiyata evinize taşımanın mükemmel bir yolu anlamına gelir.


Bizim tarafından onaylandığı gibiSamsung Q60T incelemesibu, mükemmel görüntü kalitesi ve etkileyici yükseltme sunan bir seridir. Daha da iyisi, Best Buy'ın 55 inçlik modeli 699 $ 'dan 597.99 $' a düşürmesi, böylece daha büyük olmak isteseniz bile, çok fazla harcamanıza gerek kalmıyor. Kim beklemek zorundaBlack Friday fırsatlarıböyle teklifler olduğunda

İster 43 inçlik modeli ister 55 inçlik modeli tercih edin, Q80T, Samsung'un tescilli QLED teknolojisinden en iyi şekilde yararlanıyor. Bu, Samsung'un 2020 serisindeki en ucuz settir ve gelişmiş arka aydınlatma teknolojisini kullanmazkenSamsung Q80TveyaSamsung Q90TQ80T, fiyatına göre mükemmel kontrast ve olağanüstü etkileyici renkler sunar.

Samsung 43 inç Q60T Serisi QLED 4K TV @ Best Buy$ 529,99 olduşimdi $ 427.99
• Samsung 55 inç Q60T Serisi QLED 4K TV @ Best Buy597,99 dolardışimdi $ 597.99

Samsung Q60T incelememizde de söylediğimiz gibi, yansıma önleyici teknoloji olmamasına rağmen, Q60T 'makul derecede parlak güneş ışığında bile parlak, ayrıntılı ve tamamen etkileyici bir saat' yaratıyor. Bir konsolu takıyorsanız, çok keskin yanıt süreleri de vardır.


• Seçimlerimizi görünen iyi televizyonlarher çeşit
• Bkz.
en iyi OLED TV'ler
• ile sesinizi yükseltin
en iyi ses çubukları

Ayrıca incelememizde belirtildiği gibi, Tizen akıllı TV arayüzü hoş bir ek sağlar. Bu, Samsung'un tüm QLED serisinde kullanılır ve ihtiyacınız olan içeriği bulmak için gezinmesi son derece kolaydır. Ve bahsetmişken, burası 'her temel yakalama ve akış hizmetinin yanı sıra pek çok temel olmayan öğeye de ev sahipliği yapıyor. Alternatif markaların çok az sayıda TV'si buna uyabilir. ' Böyle uygun bir fiyata daha da iyi.


Samsung Q60T 43 inç QLED TV | 102 $ tasarruf edin | Şimdi Best Buy'da 427,99 $
Onayladığımız gibiSamsung Q60T incelemesiBu, harika bir 4K görüntü ve etkileyici bir yükseltme sunan ucuz bir 4K QLED TV'dir. Düşük gecikme oyun oynamak için iyidir ve geri kalanımız için harika işletim sistemi ve mükemmel tasarım, bunun harika bir yatırım ve uygun fiyatlı 4K yükseltmesi olduğu anlamına gelir.Anlaşmayı Görüntüle

Unutmuş olacağınızdan değil ama Noel yolda ve Pingtwitter'ün elfleri yardım etmek için burada. Bizimle sarmaya hazır olunen iyi Noel hediyelerive hattaen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıher zaman en iyi fiyatları aldığınızdan emin olmak için.

Pingtwitter Kara Cuma satışları (ABD) için kılavuzlar