Close

B&O BeoPlay A9 konuşmacı incelemesi: Uygulamalı

B&O Beoplay A9 fiyatları Resim 1/8

B&O BeoPlay A9


B&O BeoPlay A9 incelemesi
Resim 2/8

B&O BeoPlay A9

B&O BeoPlay A9 incelemesi
Resim 3/8

B&O BeoPlay A9

B&O BeoPlay A9 incelemesi
Resim 4/8

B&O BeoPlay A9

B&O BeoPlay A9 incelemesi
Resim 5/8

B&O BeoPlay A9


B&O BeoPlay A9 incelemesi
Resim 6/8

B&O BeoPlay A9

B&O BeoPlay A9 incelemesi
Resim 7/8

B&O BeoPlay A9

B&O BeoPlay A9 incelemesi
Resim 8/8

B&O BeoPlay A9


B&O BeoPlay A9 incelemesi

Bang and Olufsen, 'uygun fiyatlı' ses aralığına ek olarak, çarpıcı bir şekilde tasarlanmış B&O BeoPlay A9 kablosuz ses sistemini resmen açıkladı.

Premium ses uzmanı Bang and Olufsen, BeoPlay ailesinin en yeni üyesini, Wi-Fi, DLNA ve Apple AirPlay üzerinden bir iPhone, iPad veya Android cihazdan ses akışı sağlayacak A9 hoparlör sistemi şeklinde tanıttı.

Duyurduktan sonraiPad dostu A3veBeoPlay V1 HDTVBu yılın başlarında, B&O BeoPlay A9, ister yerde ister duvarda olsun, oturma odasının odak noktası olmayı hedefliyor.

B&O BeoPlay A9: İnşa Et

Danimarkalı şirketin estetik departmanında işleri biraz daha farklı yapmaktan hoşlandığını ve genç tasarımcı Oivind Slatto ile birlikte, anında bir dart tahtası düşünmenizi sağlayan bu parlak renkli disk şeklindeki hoparlörü hayal ettiklerini hemen fark ettik. bir uydu anteni.


Hoparlör, uzatılabilir hoparlör ızgarası çıkarılabilirken ve B&O V1 TV'de bulunanlara benzer şekilde, temel performansın dengelenmesine yardımcı olan ince bir alüminyum kaplamaya sahiptir ve kırmızı, yeşil ve gümüş içeren çeşitli renkli kapaklarla değiştirilebilir. .

Tipik olarak minimalist, tüm bağlantılar ve kontroller arka tarafta Hat Girişi, USB ve Ethernet bağlantıları ile arkada gizlenirken, üst kısımda, duraklatmak, oynatmak ve sessize almak için dokunmaya duyarlı kontroller bulacaksınız. ses seviyesini kontrol etmek için kaydırılabilir.

İki küçük ışık, cihazın açık olup olmadığını ve AirPlay'in hoparlörün evin içinde taşınmasına yardımcı olacak bir tutma yeri ile kullanılıp kullanılmadığını gösterir.

Yerden tasarruf sağlayan bir görevdeyseniz hoparlörü bir braketle duvara monte edebilir veya alternatif olarak meşe, kayın veya tik kaplamalı ahşap ayaklı bir vida seti ile zeminden destekleyebilirsiniz.

B&O BeoPlay A9: Özellikler

Akustiği konuma göre ayarlamak için önceden ayarlanmış üç ses modu ile, ses netliği bir çift 0,75 inç tweeter ve 3 inç orta kademe birimi tarafından sağlanır. 160W amplifikatörden güç alan 8 inçlik bir bas birimi, gürleyen sesi getirecek ve bas tepkisini dengeleyecektir.

Uzaktan kumanda yok, ancak arkadaki dokunmaya duyarlı kontrollerin yanı sıra, ücretsiz B&O akıllı telefon ve tablet uygulamasından ses ve parça seçimi gibi özellikleri de kontrol edebileceksiniz. Birden fazlasına harcayacak paranız varsa, evin etrafına yerleştirilebilecek bir dizi hoparlör kurabilir ve kontrol edebilirsiniz.

B&O BeoPlay A9: Karar

V1, A3 ve taşınabilir Beolit ​​12 gibi, BeoPlay A9 hoparlörü de görünüş açısından benzersizdir ve harika bir dağınıklık içermeyen bir tasarıma sahiptir, ancak duvarda onu konumlandırmak için yeterli miktarda yer alanına veya odaya sahip olmanız iyi olur.

Sağduyulu dokunmatik kontrolleri ve sesi değiştirmek için elinizi arkaya kaydırmanın duyarlılığını sevdik. En önemlisi, zengin, odayı dolduran bir ses üretme vaadini yerine getiriyor, ancak kırık bir plak gibi fiyat konusuna geri dönmemiz gerekiyor.

Genç profesyonelleri hedefleyen BeoPlay A9, bankaya sahip olmak için hala bankadan önemli miktarda para çekme gerektiriyor. Elbette, göründüğü kadar iyi görünen başka bir Bang and Olufsen ürünü alacaksınız, ancak aynı işi yapabilecek daha ucuz kurulum alternatifleri de olabilir. Sadece bir ortaçağ kalkanı gibi görünmeyecek.

B&O BeoPlay A9 çıkış tarihi: Kasım 2012'nin ikinci yarısından itibaren Bang & Olufsen mağazaları, B&O PLAY çevrimiçi mağazası ve Apple çevrimiçi

B&O BeoPlay A9 fiyatı: 1.699 £