Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • B&O Beosound Stage incelemesi: hem ses hem de görsel olarak çarpıcı bir ses çubuğu

B&O Beosound Stage incelemesi: hem ses hem de görsel olarak çarpıcı bir ses çubuğu

Pingtwitter'ün B&O Beosound Stage soundbar incelemesine hoş geldiniz. Belki de şaşırtıcı bir şekilde, bu Danimarka markasının ilk özel ses çubuğu - partiye geç geleceğini düşündüğünüz için affedilebilirsiniz, ancak işleri yoluna koymak için geride kaldığı ortaya çıktı.Çokdoğru, olduğu gibi - bu,en iyi ses çubuklarısatın alabilirsin.


Tek parçalı bir tasarım olan Stage kablosuz subwoofer olmadan gönderilir ve bir yükseltme olarak da çalışmaz - ancak daha sonra keşfettiğimiz gibi, gerçekten buna ihtiyacı yoktur. Ve bir surround ses deneyimi olmaya da çalışmıyor, ancak yine de olması gerekmiyor - bunun yerine size önden alabileceğiniz en geniş ve en uzun ses sahnesini vermeye odaklanıyor.

Basit bir tek kutu tasarımı ve yerleşik bir dizi kablosuz müzik akışı teknolojisi ile bu, B & O'nunSonos Kirişsoundbar - sadece takıp çalıştırdığınız basit, güzel görünümlü bir ev sineması yükseltmesi. Ancak Sonos, orta sınıf fiyatı için mükemmel olsa da, Beosound Stage her şeyi on bire çıkarır. Özellikle uzunluğu boyunca yayılmış on bir yüksek kaliteli sürücü.

Bugünün en iyi Bang & Olufsen Beosound Stage fırsatları Bang & Olufsen Beosound Stage ... Amazon Prime 2.000 $ Bang & Olufsen Beosound Stage'i görüntüle ... Amazon Prime 2.543,43 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bang & Olufsen Beosound Stage: Fiyat ve tasarım

Beosound Stage birkaç farklı yüzeyde mevcuttur. Beosound'un mevcut en güzel versiyonu olan Smoked Oak versiyonunu inceledik, ancak 1,900 £ / 2,600 $ fiyatla listelenmiş yüksek bir fiyat primi ile geliyor. Ahşap çevreye rağmen, kaynak, ses, güç ve Bluetooth eşleştirme için dokunmaya duyarlı kontroller hala sunulmaktadır.

Normal Doğal alüminyum kaplama ve Bronz Ton sürümleri biraz daha makul bir fiyatla 1.250 £ / 1.750 $ 'a satılıyor - kesinlikle ucuz değil, ancak diğer premium soundbar'larla uyumlu değil. Bunların her ikisi de tek bir alüminyum parçasından yapılmış muhafazalara sahiptir. Ayrıca 1.350 £ / 1.900 $ fiyatıyla bir Anthracite sınırlı sürümü de var. Aralarında ses farkı yoktur. Her şey pozla ilgili.


Danimarka stüdyosu NORM Architects'teki gösterişli tipler tarafından şekillendirilen, sergilenen çok sayıda Scandi incelemesi var.

Izgara, akustik olarak şeffaf Kvadrat bezidir. Çerçeve ile arasındaki 2 mm'lik boşluk, havada süzülüyormuş izlenimi verir. Bu kapak, altındaki sürücü düzenlemesini ortaya çıkaracak şekilde çıkarılabilir.

110 cm genişliğindeki Sahne Alanı, 55 inç ve üzeri ekranlar için uygun olarak değerlendirilebilir. Şaşırtıcı bir şekilde, düz (ızgara yukarı bakacak şekilde tabanı üzerinde oturarak) veya duvara monte (ızgara öne bakacak şekilde) kullanılabilir. Çoğunlukla dik pozisyonda test ettik ve bu yönelimde en iyi performans gösterdiğini düşünüyoruz, ancak yine de çok iyi görünmesine rağmen.


B&O Beosound Stage incelemesi

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

Bang & Olufsen Beosound Stage: Özellikler

Bağlantılar iki HDMI bağlantısıyla sınırlıdır: tek bir HDMI 2.0 girişi ve hem 4K HDR hem de Dolby Vision desteği ile TV'ye girmek için HDMI eARC. Wi-Fi kullanmak istemiyorsanız ağınız için Ethernet ve yerel bir medya oynatıcı için 3,5 mm mini jak da vardır.

Sadece bir girişe sahip olmak, bu fiyat aralığında bir soundbar için şaşırtıcı derecede cimri bir durumdur, ancak en azından hala bir tane alırsınız, böylece TV'nizdeki o portu tamamen kaybetmezsiniz.

Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 kablosuz bağlantısının yanı sıra, Apple AirPlay 2 desteği vardır ve Chromecast yerleşiktir, böylece istediğiniz herhangi bir sesi sorunsuz bir şekilde ona gönderebilirsiniz.


Dolby Atmos desteği dahildir, ancak ek son işlem istiyorsanız şanslısınız. Bang & Olufsen’in ekolayzeri ToneTouch kullanılarak ayarlanabilen EQ ile TV, Müzik, Film ve Gece (sıkıştırılmış dinamikleri sayesinde en kullanışlı olan) çeşitli dinleme modları vardır.

Uzaktan kumanda aramaya da zahmet etmeyin. Mevcut TV uzaktan kumandanızla veya özel Bang & Olufsen uygulamasıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

B&O Beosound Stage incelemesi

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

Bang & Olufsen Beosound Sahnesi: Performans

Dış cephenin havalı olmasına rağmen, Sahne Alanı'nda tümü ince ayarlı bir orkestra gibi birlikte çalışan en az on bir sürücü yer alıyor. Stereo konfigürasyonda dört bas sürücüsü, artı iki adet 38 mm orta korucu ve merkezi bir 19 mm kubbe tweeter vardır. Ek olarak, 45 derece açılı (duvara monte edilen yöndeyken) sola ve sağa ciyaklayıcılar ve tweeter'lar vardır. Hepsi kendi 50W amfi modüllerinden faydalanır.

Bang & Olufsen, Stage'i bir 3.0 sistemi olarak tanımlıyor, ancak bu, ürettiği gürültünün büyüklüğünün altını çiziyor.

Dolby Atmos'un teatral olarak ünlü olduğu türden bir sarmalayıcı efekt elde edemezsiniz, ancak Sahne, abartılı ses yüksekliği ve genişliği kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda oldukça dinamiktir. O & lsquo; sessiz… sessiz… BANG ’korku filmlerinden birini izleyin ve başınızı belaya sokmak istiyorsunuz.

Nabzı atan bir aksiyon sahnesi oynayın ve muazzam bir ölçek hissi var. Döndürme efektleri ve arka efektler olmadan bile saran bir ses için bu açılı kenar sürücülerine ve yükseklik sanallaştırma DSP'ye teşekkür edebiliriz.

Soundbar ayrıca konuşma ve çevresel etkileri birbirinden ayıran ince ses nüanslarını yakalayarak ince ayrıntıları mükemmel bir şekilde işliyor. Sunumunda kesinlikle ikna edici bir gerçekçilik var.

Dıştan takmalı bir subwoofer olmamasına rağmen, Stage'in varlığını hissettirme konusunda hiçbir sorunu yoktur. Bas çıkışını 31,5 Hz'e kadar ölçtük, bu da aksiyon filmleri ve benzerlerinde kayda değer bir çarpışma anlamına geliyor - film gerektirdiğinde olumlu bir şekilde gök gürültülü olabilir. Silah ateşi ve oyun, tam gövdeli, güçlü saldırısından faydalanır.

Bang & Olufsen, bunu yalnızca TV ses yükselticilerinde ses çubuğuna hedeflemiyor. Ayrıca Stage'i bağımsız bir müzik hoparlörü olarak kullanan alıcılara da güveniyor. Güveni iyi yerleştirilmiş.

Bol miktarda kablosuz ses çubuğu hoş bir ses çıkarırken, Sahne Alanı'nın gerçek bir müzikalitesi ve ritmi vardır. Dinlemek çok eğlenceli - büyük ölçekte bir gürültü yaratıyor, ancak gerektiğinde hassas bir şekilde.

B&O Beosound Stage incelemesi

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

Bang & Olufsen Beosound Sahnesi: Karar

Kuşkusuz bu pahalı bir seçenek, ancak performans ve işlev açısından en yakın rakibini muhtemelen alüminyum tasarımların iki katı fiyatına satan Sennheiser Ambeo olduğunu düşündüğünüzde, fiyat daha makul hissetmeye başlıyor.

Tabii ki uyarılar var. Tüm kitinizin TV üzerinden geçmesini gerektirdiğinden, bir HDMI girişi biraz tutumludur. Yalnızca bir HDMI akış çubuğuna güç sağlamak için bir USB bağlantı noktası da yardımcı olabilirdi.

Ancak MØ'den daha fazla stile ve orantılı bir performans seviyesine sahip olduğumuz için, bu kusurları affedecek kadar mutluyuz.

Sahne, yılın en tatmin edici ses barı olabilir. Gerçekten o kadar iyi.

Bugünün en iyi Bang & Olufsen Beosound Stage fırsatları Bang & Olufsen Beosound Stage ... Amazon Prime 2.000 $ Bang & Olufsen Beosound Stage'i görüntüle ... Amazon Prime 2.543,43 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz