Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • B&O, AirPods Max'ten lüks ses tacını çalmak için yeni kablosuz kulaklıkları piyasaya sürdü

B&O, AirPods Max'ten lüks ses tacını çalmak için yeni kablosuz kulaklıkları piyasaya sürdü

Bang & Olufsen, yeni bir üst düzey kulaklık seti ile geri döndü: Beoplay HX. Özel 40 mm sürücüleri, Bluetooth 5.1 ve 'Dijital Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleme' teknolojisini bir araya getirerek,en iyi kablosuz kulaklıklarseçici alıcı için. Daha spesifik olarak, lüks kulaklıklara harcamak için 449 £/499 $ ile seçici alıcı. Hemen aşağıda gördüğünüz 'Antrasit Siyahı' renginde bugün piyasaya çıkıyorlar, 'Kum' (yukarıda) ve 'Kereste' (altta) daha sonra takip edilecek - hepsi aynı fiyatta olacak.

Beoplay HX'i B&O'nun çevrimiçi mağazasında görün

Beoplay HX, B&O'nun zarif malzemelerden yapılmış güzel ürünler geleneğini sürdürüyor. Kafa bandı için alt kısımda yüksek kaliteli deri ve örme kumaş, kulak yastıkları için iç kısımda aynı deri ve hafızalı köpük, ayrıca metal detaylar için cilalı alüminyum var. Kafa bandı yeniden tasarlandı ve artık uzun süreler boyunca daha rahat dinleme için bir 'orta rahatlama bölgesi' içeriyor.

B&O Beoplay HX


Antrasit Siyah kaplama oldukça çekici ve söylemesi eğlenceli.

(İmaj kredisi: B&O)

Etkileyici hafifliği de konfora yardımcı olabilir: sadece 285g'de, normalden sadece biraz daha ağırdırlar.Sony WH-1000XM4veyaBose Gürültü Önleyici Kulaklık 700, ve iyi bir 100g daha hafiftirApple'ın AirPods Max'i.


Ses, 40 mm sürücüler tarafından işlenir ve B&O'nun her zaman olduğu gibi bunu sağlamasını bekliyoruz. B&O'nun uygulaması, ses profilini kolayca değiştirmenizi sağlar. Yeni gürültü engelleme teknolojisinin kalabalığın arasından sıyrılıp sıyrılmadığını görmemiz gerekecek – 'dijital uyarlanabilir' kelimelerini eklemek bize pek bir şey söylemiyor – ancak bunların en iyiler arasında yer alacağını umuyoruz.en iyi gürültü önleyici kulaklıklar.

Şeffaflık modu gibi özellikler doğal olarak dahil edilmiştir ve dördü dinleme için gürültü engellemeye ve dördü net aramalar için sesinizi almaya adanmış olmak üzere toplamda sekiz mikrofon vardır.


B&O Beoplay HX

İyi bir iki tonlu kulaklığı seviyoruz ve Timber kaplama hayal kırıklığına uğratmıyor.

(İmaj kredisi: B&O)

ANC açıkken 35 saatlik pil ömrü iyi bir haber – B&O, 40 saatlik yalnızca Bluetooth dinlemeyi vaat ediyor. Bluetooth'tan bahsetmişken, Bluetooth 5.1 desteği, gerçekten yüksek kalitede müzik alabilecekleri anlamına gelir, ancak yeni 5.1 varyantı, size yön ve mesafeyi söyleyerek menzil içinde olduklarında cihazları teorik olarak bulabilse de, B&O hiçbir şey olmadığını söylüyor. Ne yazık ki HX'te bunun için destek.