Close

B&W P3 kulaklık incelemesi

BW P3 kulaklık fiyatları Resim 1/4

B&W P3 incelemesi


B&W P3 incelemesi
Resim 2/4

B&W P3 incelemesi

B&W P3 incelemesi
Resim 3/4

B&W P3 incelemesi

B&W P3 incelemesi
Resim 4/4

B&W P3 incelemesi

B&W P3 incelemesi

B&W P3 kulaklıklar, popüler P5'leri takip ediyor ve öncekiler gibi inanılması için duyulması gerekiyor.


Teknolojide görüşü bu kadar hararetle bölen bir alan varsa, o da ses kalitesidir. Ve sıkıştırılmış müzikle yutkunmaya devam eden mücadelesi ile MP3'lerden, akış sitelerinden ve uygulamalardan en iyi sesi almanın yollarını bulmak, müzikler için çok önemlidir.

Şimdi, dünyanın en iyi ses üreticilerinin davaya bakacağını düşünürsünüz, ama hayır efendim (son zamanlardaMünih'te High-End Showsadece bir avuç saygın ses tedarikçisinin dünya düzenindeki değişimi ele almak için ürünler tasarladığını gösterdi.

İngiliz kökenli Bowers and Wilkins bunlardan biri. 2010'un başlarında, eleştirmenlerce beğenilen frekansların, akustik ve hoparlör tasarımına ilişkin tecrübeli bilgisini kulaklıklara dönüştürdü.S&B P5s.

İki yıl sonra ve Siyah-Beyaz, tasarımı değiştirerek onları daha küçük, daha hafif, daha ucuz ve katlanabilir bir kalite haline getirdi. S&B ayrıca ses kalitesinin daha iyi olduğunu düşünüyor. Yeni görünüm aynı zamanda yeni bir isim taşıyor - Siyah Beyaz P3'ler - ve biz sadece iki hafta boyunca kafamıza sarılarak geçirdik.


Onların beğenilerini yenebilirler miBeats By Dre Pro BeatsvePhilips Fidelio L1her ikisi de listemizde üst sıralarda yer alır.en iyi kulaklıksatın almak?

B&W P3: Tasarım

P5 sahiplerinin fark edeceği ilk şey, sıcak lugholes için daha rahat ve daha nefes alabilen hafif bir kumaş lehine, kulak yastığı derisinin olmamasıdır (S&B, Yeni Zelanda koyun çiftçisini bu komisyon için kovmuş gibi görünüyor).

P3'ler de gözle görülür şekilde daha küçük. Ve sadece muhteşem bir şekilde tasarlanmış geri çekilebilir kolların, bir çift Ray-Ban'dan daha büyük olmayan cepte bir ayak izi oluşturmak için ustaca içe katlanması nedeniyle değil.


Yeterince tuhaf bir şekilde, P3'lerin koruyucu sert çantası, kulaklık yerine güneş gözlüğü bulundurmaları gerektiği gibi görünüyor. Rakamlarınıza dikkat edin, kapatıp kapatmak balık avlayan bir çaylak gibidir. Ne olursa olsun, işe gidip gelirken çok daha kolay yönetilebilirler ve el bagajını toplarken çok daha temizler.

S&B P3: Ses kalitesi

Ses bahislerinde, bir dokunuş daha yuvarlak olmasa da, onları P5'lerle eşit bir seviyeye koyardık. Uygun olan yerlerde tanım, netlik ve keskinlik içeren, makul kalitede indirmeler veya akışlar pano boyunca iyi bir şekilde yeniden üretilir. Yolcuları rahatsız eden sızıntı oldukça iyidir, küçük kulak boyutlu pedler arka plan gürültüsünü engeller.

Yine de gürültü engelleyicilerle eşleşmiyorlar. Sicilya ve Inverness'e yapılan son uçuşların motor gürültüsü bunu kanıtladı.

B&W P3: Dayanıklılık

Kablo uzunluğu yeterli olup, cihazınız pantolon veya çantada dururken yeterince gevşeklik sağlar ve aramaları almak ve kesmek, ses seviyesi ayarı ve sonsuza kadar kullanışlı çift tıklama-atla özelliği için hat içi bir uzaktan kumanda vardır.


S&B P3: Konfor

Tek bir inlememiz varsa, P3'ün başın üstünden ne kadar sıkı hissettiğidir. Her dinleme vesilesiyle, üst grup kafatasımızla aşılanmaya başladığını hissettiği için yaklaşık 20 dakika sonra tutuşu gevşerken bulduk.

B&W P3: Karar

Tüm siyah-beyaz ürünlerde olduğu gibi, finiş mükemmeldir. İyi hazırlanmış, tasarlanmış ve kullanımı zevkli. Bazı premium kutular için ödenebilecek gülünç kama göz önüne alındığında, fiyat (170 £) bile o kadar dayanılmaz değil.

Bizim için P5'lerden daha iyi bir satın alma, ancak kaliteli tasarımın zamanın testini geçmesini umuyoruz. Birkaç ay içinde çok sayıda kulaklığın (ucuz ve pahalı) kırıldığını gördük ve bunları dinlemeye devam etmek istiyoruz, teşekkürler.

S&B P3 kullanılabilirliği: Haziran 2012

S&B P3 fiyatı: 170 £