Close

B&W P7 incelemesi

Bowers & Wilkins P7 fiyatları 84 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Image 1/4

B&W P7 incelemesi


B&W P7 incelemesi
Resim 2/4

B&W P7 incelemesi

B&W P7 incelemesi
Resim 3/4

B&W P7 incelemesi

B&W P7 incelemesi
Resim 4/4

B&W P7 incelemesi

B&W P7 incelemesi

Yönetici görünümü, lüks yapı kalitesi ve eşsiz ses yapısı ile B&W P7 kulaklıklar, cüzdanın kan kaybına uğrayan fiyat etiketine değer mi?


Başka bir ay, fantastik bir ses markasından bir başka yüksek kaliteli kulaklık çifti, ancak yüksek kaliteli seçeneklerle dolu kalabalık bir pazarda markanın ilk kulak üstü kutuları olan B&W P7 kulaklıklar yeni bir şey sunabilir mi?

Bowers & Wilkins amiral gemisi modeli olarak pazarlandı - hemS&B P5veS&B P3hem özel hem de fiyatta tasarımlar - Siyah Beyaz P7'ler anında tanınır, zarif bir şekilde orantılıdır ve güzelce yapılır.

Kulak üstü tasarımlardan övgüyle söz ettikKef M500Ve yeniSennheiser momentumu, bu yüzden, B&W P7'nin her şeyi kapsayan kulak üstü tasarımının tüm gelenleri etkileyip etkilemeyeceğini ve sadece benzerleriyle rekabet edip edemeyeceğini bilmek istediler.B&O BeoPlay H6vePhilips Fidelio L1.


S&B P7: Boyut ve yapı

B&W P7 olağanüstü görünüyor ve birçok birinci sınıf kulaklıktan farklı olarak aslında pahalı geliyor. Kullanılan deri miktarı sayesinde kutunun yeni bir araba kokusu bile var ve biz BMW yerine Bentley'den bahsediyoruz. Süper yumuşak dikişli deri kafa bandı, klasik bir direksiyon simidini bile anımsatıyor.

Metal parçaların tamamı fırçalanmış alüminyum ve paslanmaz çeliktir ve 330 sterlin olmasını umduğunuz kadar şıktır. Menteşe mekanizması - neyse ki taşınabilir P3'ten korunur - mükemmel olacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük katlanmazlar, ancak kendi yastıklı debriyaj çantalarına (15 x 20 x 7 cm) sarılırlar ve sırt çantasında güvenli bir şekilde doldurulurlar.

Ama büyükler ve bu büyük kafataslı eleştirmen kafa bandını düşürmek zorunda kaldı - çok nadir bir olay - bu yüzden küçük kafatasına sahip olanlar kesinlikle satın almadan önce denemeliler.

S&B P7: Konfor

Kef M500s'den farklı olarak, S&B süper yumuşak gerçek deri kulak pedlerini tercih etti ve B.F.G değilseniz kulaklarınız içine tam oturacak. Daha küçük B&W P5 ve P3 tasarımlarına yönelik eleştirilerden biri aşırı sıkı kafa bandıydı ve P7 rahat olsa da rahatsız edici bir şekilde değil - yürürken kaymayı önleyecek kadar sıkı.

Gözlük takan herhangi biri uzun bir dinlemeden sonra ek bir sıkışma hissedebilir, ancak bu çoğu kulaklık tasarımından daha kötü değildir ve evrensel bir sorun olmaya devam eder. Tavsiyemizi istiyorsanız - kontakt lensleri deneyin, kulaklıklar buna değer.


B&W P7: Dayanıklılık

Bir sonrakinin ötesine geçmek için inşa edilmiş görünen teknolojiyle sık sık karşılaşmıyoruzelmaduyuru, ancak P7s ile B&W, zarif bir şekilde yaşlanacak ve gelecek yıllarda yine de lüks görünecek bir çift kulaklık üretti.

İkiye katlanmalarına rağmen günlük seyahate tam olarak uygun değiller - daha hafif yapı ve harika ses için Sennheiser Momentum'larını deneyin - ancak parmak izi mıknatıslı beyaz P3'lerin aksine sağlam ve toplu taşıma kirliliğinden etkilenmemelidirler.

P7'ler ayrıca iki adet 3,5 mm kabloyla birlikte gelir (biri kablo üstü mikrofonlu ve üç düğmeli uzaktan kumandaiosCihazlar ve bir düğme ücretsiz), özellikle kablo genellikle kırılan ilk bileşen olduğu için hoş bir ek.

S&B P7: Ses kalitesi

İlk dinlemeden nadiren bu kadar etkilendik. B&W P7'ler - büyük 40 mm dinamik sürücüler sayesinde - fevkalade açık bir ses yaratır ve genellikle ses sızıntısı olan kulak üstü tasarımlar için ayrılmıştır. Üreme, en düşük frekanslar ve mutlak sınıf ile en yüksek aralıklarla son derece ayrıntılı ve dengeli başa çıkmadır.

Parquet Courts'tan Borrowed Time'ın lo-fi punk rock'ından Elvis Presley'den That Alright'a kadar çaldığımız her parça, Bill Black'in bas hatlarının yanı sıra Elvis'in hektarlarca alan verilen vokali ile epik geliyordu.

Özellikle bas için ayarlanmasa da, hip hop ve dans parçaları güçlü ve ferahtır. Common's Sixth Sense, tam vuruşta bile en ufak bir bozulma olmadan olumlu bir şekilde destansı geliyor.

Hareket halindeyken kulak üstü tasarım ses kalitesini pekiştirmeye yardımcı olur, ancak bazıları kadar kötü olmasa da, ses sızıntısı fark edilir ve bunun sonucunda yoldaşlarınız iyi olabilir.

B&W P7: Karar

Dr Dre'nin bu post-Beats dünyasında bile 330 sterlin, bir çift kulaklık için ödenmesi gereken ağır bir bedeldir, ancak B&W P7, birinci sınıf malzemeler ve dayanıklılık, rahatlık, zamansız stil ve olağanüstü ses kalitesinin birinci sınıf bir kombinasyonunu sunar.

Elbette, büyük boyutlu tasarım günlük işe gidip gelmekten ziyade evde dinlemeye daha fazla katkıda bulunabilir, ancak bunları kullanmaya karar verirseniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Yani, ilk etapta satın almak için gereken önemli miktarda değişikliği karşılayabilirseniz.

B&W P7 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Siyah-Beyaz P7 fiyatı: 330 £