Close

B&W Z2 incelemesi

B&W Z2 fiyatları Resim 1/5

B&W Z2 incelemesi

B&W Z2 incelemesi
Resim 2/5

B&W Z2 incelemesi

B&W Z2 incelemesi
Resim 3/5

B&W Z2 incelemesi

B&W Z2 incelemesi
Resim 4/5

B&W Z2 incelemesi


B&W Z2 incelemesi
Resim 5/5

B&W Z2 incelemesi

B&W Z2 incelemesi

Herkes birden çok oda sesi istemez ve Bowers & Wilkin Z2 bunu bilir. Eviniz için bağımsız, AirPlay uyumlu, kablosuz bir hoparlör yuvasına mı ihtiyacınız var? Gözlerine bayram et


Mutfak için uygun fiyatlı kablosuz hoparlörler, ses dünyasındaki tüm öfke ve görünüşe göre, Bowers & Wilkins söz konusu olduğunda 'uygun fiyatlı' kelimesi - B&W Z2'nin devreye girdiği yer burası.

Daha büyük ikenB&W Zeppelin Airve arkadaşlar çok hızlı bir şekilde diğerlerinin - hem tarzları hem de sesleriyle - yargılanacağı rıhtımlar haline geldi - şirketin en küçük ve en ucuz ürün yelpazesi, bir süredir bir güncelleme gecikti.

Neden? Öncelikle Zeppelin mini o kadar güçlü değildi. İkincisi, üç yaşın üzerinde olduğu için ve üçüncü olarak, Apple dostu şeklinde ciddi bir rekabet var.Harman Kardon Go + Kablosuz Oyna, son derece taşınabilirBüyük Jamboxve çok yönlü krakerCambridge Audio Minx Air 100.

B&W Z2: Boyut ve yapı

B&W, tasarım için çiviledi. Z2 doğru boyut, şekil, yapı, ergonomik açıdan tatmin edici ve güven verici derecede sağlam. Hepsinden iyisi, çok seksi görünmesi; belki biraz güvenli, ama seksi. Bu, smokine benzer bir görünüme sahip bir George Clooney - klasik ancak tüm kesilmiş çizgiler ve geniş kıvrımlar, herhangi bir ışıkta bir çizginin en güzelini kesecek şekilde tüm doğru yerlerde.

Z2'nin tam olarak bakmadığı bir oda bulamayacaksınız ve 180 x 320 x 100 mm boyutlarında, ses için ayırdığınız herhangi bir raf veya büfe alanına sığacaktır.


Doğru şekle, düz bir siyah veya beyaz seçeneğiyle gelir. Hangisini seçerseniz seçin, metal ön ızgaralı eliptik kesiti, sağlam bir kauçuk üst kısım ve yüzeyle aynı hizada oturan bazı sorunsuz hassas ses kontrolleri ile mükemmel bir şekilde tamamlanmıştır. Gerçekten çok temiz.

B&W Z2: Özellikler

Özellikler açısından çok fazla şey yok ve bu muhtemelen tesadüf değil. Apple Lightening konektör yuvası, çoğu üreticinin Apple konektörünün olası sürekli değişen yüzünde yaptığı gibi, S&B'nin AirPlay ile sıkışmış olabileceği göz önüne alındığında, biraz tuhaf.

Bir yandan, B&W, Z2'nin birkaç yıl içinde güncelliğini yitirebileceğini kabul ediyor. Öte yandan, kablosuz ses akışının bile çok uzak bir adım olabileceği evinizin daha az teknoloji meraklısı için bir zeytin dalı. Diğer daha ciddi sorun ise Z2'nin Lightening konektörüne sahip olsa bile iPad'i yerleştirmemesi ve bu da bizim görüşümüze göre bazı noktaları kaybetmesidir.

Daha önce bahsedilen süper pürüzsüz, kullanımı son derece kolay ses kontrollerinin yanı sıra, notun diğer tek önemli özelliği, paketlenmiş olarak gelen siyah beyaz uzaktan kumandadır. Bir aletin parlak siyah bir çakıl taşı, hoparlörün kendisi kadar kaygan bir şey değildir ve neyse ki, dock bağlantısını kullanmadığınız sürece onunla çok az şey yapmanız gerekecek.

B&W Z2: Akış

Bluetooth eksikliği, B&W Z2'de şaşırtıcı bir şey ve iOS cihazı olmayan herhangi bir arkadaşınızın ve ev arkadaşınızın yüzüne biraz tokat atıyor. Hayal etmek! Ayrıca bunun yerine Cambridge Audio Minx Air 100'ü seçmek için çok iyi bir neden sunuyor.

Aksi takdirde, burada şikayet edecek çok az şey var. Kurulum, bu cihazlar için çok standarttır ve AirPlay, akışın elde edeceği kadar kullanımı kolay olmasını sağlar. Yine, akışın kalitesi tahmin edilebileceği gibi iyidir ve yuvaya takılıyken veya başka türlüsü arasındaki farkı fark etmeyeceksiniz. Android sahipleri için tasarruf sağlayan bir lütuf, arka tarafa sıkıştırılmış 3,5 mm aux-in yuvası şeklinde gelir.

B&W Z2: Ses kalitesi

Zeppelin Air'de biraz ses derinliği eklemek için bulacağınız aynı patentli B&W Flowport ile birlikte 3,5 inç boyutunda sadece iki tam kapsamlı sürücü var. Daha da arkasında, temiz bir dinleme yaratmak için tasarlanmış, gelecek vaat eden ve dijital sinyal işleme sağlayan bir D sınıfı amplifikatör var.

Sesin kendisine gelince, Z2 kesinlikle yeterince yüksek. Sunulan 2 x 20W, evinizdeki herhangi bir odayı patlatmak için yeterlidir ve Flowport'tan bekleneceği gibi, taban bu boyut ve fiyat için çarpıcıdır.

Bununla birlikte, bu hoparlör kesinlikle ses tarafında sunarken, çıkanların dengesi konusunda pek doğru olmayan bir şey var. Üst notalar en alttaki gibi şarkı söylemez ve hatta orta aralık bu cihazda yaptığı gibi. Sonuç olarak yüksek notalar daha çok ortaya çıkıyor ve gitar sololarının büyük bir hayranıysanız bu gerçekten üzücü. Tatlı Çocuğun sesini daha iyi duyduk.


B&W Z2: Karar

Eviniz için ikincil bir kablosuz hoparlör sistemi arıyorsanız, B&W Z2 kesinlikle alışveriş listenizde olmalıdır. Ses kalitesi, aralık boyunca oldukça tutarlı olmasa da, harcama için çok iyidir ve nereye koyarsanız koyun rafta çok iyi görünecektir.

Bununla birlikte, bununla ilgili iki ana çekincemiz, Bluetooth eksikliğinin onu Android kullanan herkes için biraz hayır-hayır haline getirmesi ve Cambridge Audio Minx Air 100'ü tavsiye etmemizin, çünkü tüm boşlukları doldurmasıdır. siyah-beyaz yapraklar ve tamamen aynı fiyata.

S&B çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Siyah Beyaz Z2 fiyatı: 329,99 £