Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Mattel tarafından piyasaya sürülecek Geleceğe Dönüş Hoverboard

Mattel tarafından piyasaya sürülecek Geleceğe Dönüş Hoverboard

Büyük ekrandan gerçeklik alemlerine uzun zamandır beklenen sıçramayı yapan oyuncak üreticisi Mattel, BTTF Hoverboard'u piyasaya süreceğini duyurdu.


UnutiPad 3veSamsung Galaxy s3, dünyanın en sevilen aygıtı, uçan kaykayGeleceğe Dönüşoyuncak üreticisi Mattel sayesinde gerçeklik dünyasına girmeye hazırlanıyor.

Resmi olarak New York Oyuncak Fuarı'nda bu yılın sonlarında piyasaya sürülen Mattel, Steven Spielberg'in ikonik filmleri Back to the Future 2 ve Back to the Future 3 ile ünlenen, uzun zamandır beklenen hoverboard'u ön plana çıkardı.

80'li yıllarda Marty McFly tarafından atlatılan yeni tanıtılan Mattel Geleceğe Dönüş Hoverboard, bu yılın sonlarında ürünün üreticisi potansiyel müşterileri filmden farklı olarak cihazın & ldquo; su üzerinde çalışın. & rdquo;

& ldquo; Nihayet! BTTF 2 ve BTTF 3 filmlerinden gelen hover panonun bu tamamen harika 1: 1 kopyası, birden fazla boğmaca sesi içerir ve çoğu yüzeyde kayar (aslında 'gezinmez' - bu özellik için 2015'te tekrar kontrol edin), & rdquo; resmi Mattel duyurusu doğrulandı.

Mattel Geleceğe Dönüş Hoverboard Çıkış Tarihi

Geçen yılki gelişinin ardındanGeleceğe Dönüş Nike Mag eğitmenleriMattel, hoverboard'un 2012'de ön siparişlerin ardından Noel öncesi sürümle ineceğini doğruladı.

& ldquo; 1 Mart - 20 Mart 2012 için sipariş alacağız ve son ürün Kasım / Aralık 2012 civarında gönderilecek, & rdquo; oyuncak üreticisi dedi. & ldquo; Bu çok yüksek maliyetli bir ürün olduğu için, üretime başlamak için gereken minimum sayıda sipariş olacaktır. Minimum siparişleri almazsak, [biz] üretime geçmeyeceğiz ve müşterilerden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Fiyat bu ay içinde açıklanacak. & Rdquo;

Uçan kaykay nihai fantezi aygıtıysa? Pingtwitter aracılığıyla en çok aradığınız efsanevi cihazınızı bize bildirinTwitterve www.facebook.com/Pingtwittermagbeslemeleri.

Üzerinden: MattyCollector