Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • Okula Dönüş İhtiyaçları: Dijital çağda öğrenmek için temel unsurlara sahip olmalıdır

Okula Dönüş İhtiyaçları: Dijital çağda öğrenmek için temel unsurlara sahip olmalıdır

Okula Dönüş sezonu burada ve 2020'nin vahşi yolculuk olmasıyla birlikte, önümüzdeki okul yılı için hazırlanmak hepimizin alıştığından biraz farklı olacak.


Pek çok okul, çevrimiçi öğrenim programlarına ve sosyal mesafe önlemlerine geçiş yapmayanlar için uygulandığında, her yaştan öğrenci, site dışı ve yerinde öğrenme etkinliklerinin yanı sıra çevrimiçi bir müfredat karışımı yoluyla öğrenecek.

 • Okula Dönüş En İyi Satışları 2020;Amazon, Kohl's ve Walmart gibi perakendecilerdeki Okula Dönüş fırsatları ile kıyafet, ayakkabı, okul malzemeleri ve daha fazlasından tasarruf edin
 • En iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları 2020: Okula geri dönmek ve uzaktan çalışmak için en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarını keşfedin
 • En iyi öğrenci planlayıcıları 2020: Scribbler, scrawler, scheduler veya aradaki herhangi bir şey - günlük tutma tarzınız ne olursa olsun, bu öğrenci planlayıcıları sizi doğru görecek

Evde eğitim ve çevrimiçi öğrenme programları, çocuklar için standart K-12 okul ortamının popüler alternatifleri haline geliyor ve çoğu kolej, sosyal uzaklaşma önlemlerine uymak için çevrimiçi derslere ve sınıflara yöneldi. Bu dijital anahtar, öğrencilerin en iyi şekilde öğrenmeye devam etmek için yeni bir araç setine ihtiyaç duyacağı anlamına gelir.

Dizüstü bilgisayarlar not defterlerinin yerini alıyor, uçlar kalemlerin yerini alıyor, tabletler kitapların yerini alıyor ve yatak odaları sınıflara dönüşüyor. Kendinizin veya çocuğunuzun evde en iyi öğrenme ortamına sahip olmasını sağlamak, başarılı bir öğrenme deneyimi için çok önemlidir.

Öğrencilerin ve ebeveynlerin bu yeni okul yılı türüne hazırlanmalarına yardımcı olmak için, dijital öğrenme çağında başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız temel unsurlara ilişkin kısa bir kılavuz hazırladık.


Okul sezonunun temelleri

Eğitimin çevrimiçi platformlara geçmesiyle, 2020 okul yılının sizin için başarılı olmasını sağlamak veya çocuğunuz biraz daha hazırlık yapacaktır. Nasıl ki evden çalışmanın bu yıl birçok ebeveyn için yeni ve zorlu bir norm haline gelmesi gibi, evde eğitim de hem çocuklar hem de yetişkinler için yeni bir norm haline gelmek kadar zor olacak.

Televizyonlar, akış hizmetleri, video oyunları ve odağımızı işten veya okuldan uzaklaştırabilecek bitmeyen zaman kaybı listesi ile evlerde dikkat dağıtıcı şeyler yaygındır. Dikkatini en önemli olduğu yerde tutmak için kendinizin veya çocuğunuzun sessiz ve rahat bir yere sahip olmasını sağlamak önemlidir.


İşte her yaştan öğrenciye çevrimiçi eğitime geçiş yaparken sahip olmasını önerdiğimiz birkaç şey:

 • Uygun bir öğrenme alanı

Kendinizin veya çocuğunuzun okul çalışmalarını tamamlamak için sessiz bir yere sahip olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Dikkat dağıtıcı unsurları olabildiğince en aza indirin, ders veya ev ödevi yapmak için belirli zamanlar belirleyin, çocuğunuzla oturun ve mümkünse onlara yardım edin. Hepimiz farklı yöntemlerle öğreniriz ve kendiniz veya çocuğunuz için en uygun yöntemi belirlemek, çevrimiçi eğitimde başarılı olmak için çok önemlidir.


Kendinize kişisel bir ofis düzeni satın alın veya mümkünse çocuklar için bir okul masasına yatırım yapın, size veya çocuğunuza ayrı bir öğrenme alanı sağlamanın bir yolunu bulmak isteyeceksiniz. Özel bir öğrenme alanı, tıpkı bir ev ofis kurulumunun uzaktan çalışmayı ayırması gibi, kişisel zamanımızı okul zamanımızdan ayırmaya yardımcı olur. Evden çalışanlar, kişisel ve ticari konuların zaman içinde nasıl birleşme eğiliminde olduğunu ve kontrol edilmediği takdirde sağlığınız için zararlı olabileceğini anlar.

Aynı ilke eğitim için de geçerlidir. Kişisel zamanı okuldan ayrı tutmayı öğrenmek, meşgul kalmak ve başarılı bir evde okul deneyimi yaşamak için çok önemlidir.

Bugünün En İyi Okula Dönüş Fırsatları: Çocuk Çalışma Masaları ve Sandalyeleri Flack 26 'W Yazı Masası ve ... Wayfair129,99 Anlaşmayı GörüntüleFlack 26 'W Yazı Masası ve ... Wayfair129,99 Anlaşmayı GörüntüleFlack 26 'W Yazı Masası ve ... Wayfair 133,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Benzer Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Çevrimiçi derslere ve derslere katılmak için güvenilir bir bilgisayar

Okula Dönüş sezonunda birçok dizüstü bilgisayar, tablet ve masaüstü bilgisayar satışa sunulurken, çocuğunuz için doğru dizüstü bilgisayar türünü almanız önemlidir. Çok az harcarsanız, ihtiyaç duyulan yerde tam olarak performans gösteremeyen idealden daha az bir dizüstü bilgisayar elde edebilirsiniz, ancak kişisel bir dizüstü bilgisayara binlerce dolar harcamanıza da gerek yoktur.

Best Buy ve Dell gibi mağazalar, uygun fiyatlarla indirimli öğrenci dizüstü bilgisayarlarını bulmak için harika bir yerdir. Her ikisi de herhangi bir bütçeye uygun bir dizüstü bilgisayar bulmayı kolaylaştırır, ancak satın aldığınız dizüstü bilgisayarın minimum 500 GB yerleşik depolama alanıyla birlikte geldiğinden emin olmak istersiniz. Atamalar ve belgeler gerçekten hızlı bir şekilde eklenmeye başlayacak ve uzun vadede daha küçük depolama seçeneklerini daha az uygulanabilir hale getirecektir.


Her zaman harici sabit diskler ve SSD'ler satın alabilirsiniz (bunlar hakkında daha fazla bilgi için, 102020'nin en iyi harici sabit disklerimakale), ancak dizüstü bilgisayarda başlangıçtan itibaren yeterli depolama alanı varsa, çocuklar için biraz daha basit ve daha kullanışlıdır.

Best Buy | Okula giden yeni bir yol için yeni teknoloji
Best Buy, öğrencilerin dizüstü bilgisayarları, tabletleri ve daha fazlasıyla ilgili anlaşmalarla öğrencilerin dijital öğrenim çağına hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Hatta öğrenciler için özel teklifler almak için Best Buy'a çevrimiçi kaydolabilir ve yeni okul yılında üstlenmek için gereken teknolojiyle ilgili en iyi anlaşmayı elde etmenizi sağlar.

Dell | Öğrenci dizüstü bilgisayar fırsatları ve satışta bilgisayarlar
Dell'in Okula Dönüş satışına gidin ve öğrenci dizüstü bilgisayarlarından, oyun dizüstü bilgisayarlarından, aksesuarlardan ve daha fazlasından tasarruf edin. Çevrimiçi okul yılına hazırlanmanızı sağlayacak Dell XPS dizüstü bilgisayarlar, Alienware Aurora ve G5 dizüstü bilgisayarlar, monitörler ve dizüstü bilgisayar çantalarında fırsatlar bulacaksınız. Ödemeleri daha yönetilebilir hale getirmek için Dell'in 12 aylık finansman programını 699 ABD Doları veya üzeri satın alımlarda da kullanabilirsiniz. Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün En İyi Okula Dönüş Fırsatları: Öğrenci Dizüstü Bilgisayarları Önerilen Perakendeci Surface Pro 7 - Platin, ... Microsoft US749,99 Anlaşmayı GörüntüleMicrosoft - Surface Pro 7 -... En İyi Satın Al 749,99 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 7 –... Amazon Prime $ 1.329.98 $ 899 Anlaşmayı Görüntüle Öğrenciler Macbook satın alıyor, Airpods İndirimli Fiyat Al Macbook Air - 1.1GHz ... Apple999 $ 899 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
 • Onaylanmış bir çevrimiçi okul programı

Siz veya çocuğunuz zaten bir okula kaydolduysanız, muhtemelen çevrimiçi bir öğrenme planı kurulumuna sahip olacaklardır. Öğretmenler, kullanılan çevrimiçi toplantı uygulaması veya çocuğunuzun katılması gerekebilecek uygulamalar gibi sınıflarla ilgili bilgileri sağlayacaktır.

Alternatif öğrenim seçenekleri ve çevrimiçi evde eğitim arayan ebeveynler için, 2 yaş ve üstü çocuklar için bir dizi akredite kuruluş vardır. ABCmouse gibi çevrimiçi öğrenim akademileri, 8 yaşına kadar olan çocuklar için eksiksiz öğrenme planları sağlarken, K12 gibi diğer hizmetler ücretsiz çevrimiçi eğitim programlarına öneriler sunar. Çocuğunuz için doğru olan çevrimiçi bir okul bulmak için araştırmanızı yapmanız önemlidir.

ABCmouse | Erken Öğrenme Akademisi
2-8 yaş arası öğrenciler için eksiksiz bir çevrimiçi akademi olan ABCmouse, sanat, fen, matematik, okuma ve daha fazlası için akredite öğretmenler tarafından tasarlanan ders planları ve aktiviteler sunar. Şu anda ABCmouse, yıllık aboneliklerde% 49'a varan indirimler sunarak şimdiye kadarki en ucuza kaydolmasını sağlıyor!

K12 | Çevrimiçi Öğrenme Programları
K12'nin başarılı çevrimiçi öğrenme araçları ve yüz yüze öğrenme deneyimleri kombinasyonu ile çocuğunuzun eğitiminin sorumluluğunu üstlenin. Hem ebeveynler hem de öğrenciler için kaynaklarla ücretsiz devlet okulu programlarını, özel okulları, bağımsız kursları ve daha fazlasını keşfedin.

Okula dönüş satışları ve anlaşmaları: Bu perakendecilerdeki Okula Dönüş tasarruflarıyla paradan tasarruf edin

İster çocukları için alışveriş yapan bir ebeveyn isterse bir üniversite öğrencisi olun, şu anda bir sürü Okula Dönüş satışı devam ediyor. Temel okul malzemelerinden dizüstü bilgisayarlara, kıyafetlere ve elektronik cihazlara kadar hemen hemen her şey satışta, bu da bütçeyle okul yılına hazırlanmak için mükemmel bir zaman.

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak doğrudan her perakendecinin Okula Dönüş satış sayfasına gidebilirsiniz, ancak dizüstü bilgisayarlar, kırtasiye malzemeleri, sıralar ve daha fazlası dahil olmak üzere okul malzemeleriyle ilgili en iyi Okula Dönüş fırsatlarından bazılarına göz atmak için daha da ileriye gitmeyi unutmayın.