Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Bang & Olufsen İLK gerçek kablosuz performans kulaklığı Beoplay E8 Sport'u duyurdu

Bang & Olufsen İLK gerçek kablosuz performans kulaklığı Beoplay E8 Sport'u duyurdu

Bang & Olufsen, gerçek kablosuz kulaklık Beoplay E8 Sport'u duyurarak spora ilk adımını attı. Yeniçalışan kulaklıklarDanimarkalı üreticinin amacı 'ses performansı ile zanaatkarlığı' birleştirmeyi hedefliyor ve 'profesyonel sporcular ve sıradan koşucular için gerekli özellikleri' içeriyor.


Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Christoffer Poulsen'e göre, yeni Beoplay E8 Sport'u yaratırken, Bang & Olufsen tasarımcılarının üç aşamalı bir hedefi vardı:

  • uzun koşulara ve egzersizlere rahatlık getiren su geçirmez ve özelleştirilebilir bir tasarım oluşturmak için
  • 'bitiş çizgisinin ötesinde' yeteri kadar uzun pil ömrüne sahip olmak
  • ve en önemlisi mükemmel ses kalitesi (doğal olarak)

Beoplay E8 Sport'un bu vaatlerden herhangi birini yerine getirip getirmeyeceği henüz belirlenmedi, ancak B&O'nun mirası geçecek bir şeyse, Beoplay E8 Sport için büyük umutlarımız var.

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport: özellikler

Seksi görünümlü Beoplay E8 Sport kulaklıklar, kauçuk ve dokulu silikon gibi spor endüstrisinden etkilenen malzemeleri kullanan ve Bang & Olufsen'in daha uzun süredir ticari markası olan güçlü ve korozyona dayanıklı anodize alüminyum ile kompakt bir kablosuz şarj çantasına yerleştirilmiştir. 50 yıl sonra basın bülteni devam ediyor.


Görünüşe gelince, kulaklıklar gerçek Bang & Olufsen stilinde anotlanmış bir alüminyum halkaya sahiptir ve marka, kulaklıkların yan tarafındaki kazınmış B&O logosu ile daha da vurgulanmaktadır.

• Sıcak havada mı koşuyorsunuz? Buen iyi yaz koşu takımıihtiyacın olacak


Aktivite seviyelerini göz önünde bulundurarak, kulaklıklardaki çıkıntılı kavrama detayı, parmaklar ıslak ve terliyken ayarlamalara yardımcı olur ve çalışırken gereksiz durma veya dikkat dağılmasını önler. Boeplay E8 Sport ayrıca parmağınızın tek bir dokunuşuyla veya kaydırmasıyla parçalar arasında geçiş yapabilir, aramaları yanıtlayabilir ve Şeffaflık Modunu etkinleştirebilir.

Beoplay E8 Sport, IP57 sertifikasına sahiptir ve 30 dakika boyunca 1 metreye kadar toz, ter ve su girişine karşı tam korumalıdır. Çeşitli beş çıkarılabilir kulak ucu ve üç kanatçıkla birlikte gelir, bu yüzden umarız WOD'nuzu tamamlamaya çalışırken kulaklarınızdan düşmez.


Bluetooth 5.1, AAC ve aptX codec bileşenleri, tüm iOS ve Android cihazlarda kararlı bağlantı ve ses üretimi sağlar.

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport: fiyat ve stok durumu

Beoplay E8 Sport kulaklıklar Oksijen Mavisi ve Siyah renkte piyasaya sürülüyor ve 9 Temmuz 2020'den itibaren Bang & Olufsen web sitesinde, mağazalarda ve belirli üçüncü taraf perakendecilerde satışa sunulacak.

Kulaklıklar, birinci sınıf kablosuz şarj kutusu, beş kulak ucu, üç kulak kanadı ve bir USB-C şarj kablosuyla birlikte gelir.


Önerilen perakende satış fiyatı 300 £ / 350 € 'dur.

Günümüzün en iyi çalışan kulaklıkları, Beats by Dr.Dre Powerbeats ...Beats by Dr.Dre Powerbeats Kulak İçiBHPhoto129,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDr Dre Tarafından İndirilmiş Fiyat Atımları - Powerbeats ... Beats Powerbeats Pro Best Buy $ 249.99 $ 149.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Kablosuz Kulaklık Anker ... Anker Soundcore Spirit Sports Amazon $ 38.99 $ 16.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Jabra - Elite 65t True ... Jabra Elite 65t Best Buy $ 119.99 $ 79.99 İnceleTüm fiyatları görünOptoma NuForce BE Sport4 ... Optoma NuForce Be Sport4 Amazon $ 79 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat RHA Trueconnect - Carbon ... RHA TrueConnect Amazon $ 169.95 $ 79.95 GörüntüleTüm fiyatları görün2019 Yükseltildi, Anker ... Soundcore Liberty Neo Amazon $ 39.99 GörüntüleTüm fiyatları görünBose SoundSport kablosuz ... Bose SoundSport Kulak İçi Kulaklık Crutchfield 89 ₺ İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz