Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Batman: Arkham Origins Collector's Edition açıklandı

Batman: Arkham Origins Collector's Edition açıklandı

Batman: Arkham Origins Collector's Edition ortaya çıktı ve bir heykel, 80 sayfalık bir kitap ve PS3 için özel DLC içerecek


Serbest bırakılacağı için biraz heyecanlı olduğumuzu söylemekten çekinmiyoruz.Batman arkham'ın kökenleri.

Evet, selefi ile pek çok ortak noktayı paylaştığını biliyoruz - savaş, hareket, karla kaplı Gotham - ama başrolde pelerinli haçlıların yer aldığı yeni bir macerayı dört gözle bekliyoruz.

Warner Bros, çıkış gününde biraz daha fazla para kazanmak isteyen Dark Knight hayranları için bir Batman: Arkham Origins Collectors Edition'ı duyurmalarının da gösterdiği gibi, muhtemelen yalnız olmadığımızı biliyor.

79 sterline hayranlar, Joker'i yakalarıyla havada tutan son derece ayrıntılı bir Batman heykeli, oyundan sanat eserleri içeren 80 sayfalık bir ciltli kitap ve 8 dosya Assassins Dosyası alacak. Doğal olarak bu, oyunun bir kopyasını çelik kasada içerecektir.


Daha da ilginci, Collector's Edition'da bazı DLC'ler olacak. İki bonus mücadele haritası ve iki bonus Deathstroke Skins içeren Deathstroke Challenge Pack DLC var.

İşte önemli: Bir PS3'e sahipseniz, birkaç ay önce E3'te duyurulan Knightfall paketini elde edeceksiniz. Bu, Knightfall hikayesine bağlı bir dizi haritayı içerir, bir & ldquo; erken TV şovu görünümü & rdquo; ve bir Azreal derisi.


Batman: Arkham Origins 25 Ekim'de PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için çıktı.