Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 fırsatları Resim 1/13

Battlefield 4 incelemesi


Battlefield 4 incelemesi
Resim 2/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
Resim 3/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
Resim 4/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
Resim 5/13

Battlefield 4 incelemesi


Battlefield 4 incelemesi
Resim 6/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
Resim 7/13

Battlefield 4 incelemesi


Battlefield 4 incelemesi
Resim 8/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
Resim 9/13

Battlefield 4 incelemesi


Battlefield 4 incelemesi
Resim 10/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
Resim 11/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
Resim 12/13

Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 incelemesi
13 görsel

Battlefield 4 incelemesi


Battlefield 4 incelemesi

Battlefield 4 - EA'nın gişe rekorları kıran fragfest / yıkım simülatörü her zamankinden daha iyi ve adımlarını Xbox 360'ta uyguluyoruz ...

Savaş alanı 3hala EA'in tüm zamanların en başarılı oyunlarından biri ve ilk haftasında 5 milyondan fazla kopya satıyor. Ama 5 milyon size çok benziyorsa, şunu aklınızda bulundurun -Call of Duty: Modern Warfare 3Battlefield 3 ile birlikte piyasaya sürüldü ve 24 saat içinde 6,5 milyon adet sattı.

Birkaç ay önce Stockholm'de DICE'ı ziyaret ettiğimizde, atıcıları gelecek nesle taşıyacak bir oyun sözü aldık ...

Bu elbette Battlefield 4'ün gelecek nesil versiyonuna atıfta bulunuyordu - oynadığımız ancak henüz inceleme için yeterince kapsamlı olmayan bir versiyon. Önümüzdeki günlerde PC sürümüne ilişkin izlenimlerimizi ekleyeceğiz, ancak şimdilik, mevcut nesil sürümü gözümüzün önünde (Xbox 360).

Açıkçası, Battlefield 4 PC ile tasarlanmış bir oyundur,Xbox Oneve sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewakılda. Yakın zamanda bu platformlardan herhangi birine yatırım yapmayı planlamıyorsanız, mevcut gen sürümü hala almaya değer mi? Hadi bir bakalım.

Battlefield 4: Kampanya

Beklediğiniz gibi, tek oyunculu mod - en iyi ihtimalle - çevrimiçi çok oyunculu bir pastanın üstündeki kiraz. Ve kirazlar gittikçe, bu zevkli, ama muhtemelen kısa bir süre sonra yediğini unutacaksın.

Tedavi gördüğümüz 'Bakü'de Balıkçılık' misyonu ile açılıyor.E3ve 4-5 saatlik iyi bir oyun için aynı temayı sürdürüyor. Bazıları 5 saatin tek oyunculu mod için yeterli olmadığından şikayet edecek, bazıları ise başarılar için oynamak zorunda olduklarından şikayet edecek, yani patates potahto. Kirazınızı alıp yiyemezsiniz çocuklar.

Oyun eğlencelidir, ancak fazlasıyla unutulabilir. Atıcılar için duvardan duvara senaryolu, set parça aksiyon şablonu Call of Duty 4'ten beri piyasada ve biraz yorgun hissetmeye başlıyor.

Düşman yapay zekası bazen, daha yüksek zorluk seviyelerinde bile gerçekten aptalca şeyler yapar. Düşmanların bize dönmeden ve bize ateş etmeden önce yanımızdan ve mangamızın içinden el değmeden koştuğunu gördük. Bunun kuşatma olarak sayıldığını tahmin ediyoruz, ancak bunu herhangi bir taktik kılavuzda bulacağınızı düşünmüyoruz.

Battlefield 4'ün harekatı yıpranmış olmaktan çok uzak, ancak çoğu insanın onu oynamaktan rahatsızlık duymayacağını ve daha fazlasının sadece başarıları elde etmek için oynayacağını umuyoruz. Bir deneyin - hoşunuza gidebilir.

Battlefield 4: Grafikler

Onları düzgün bir şekilde oynama şansımız olduğunda, oyunun yeni nesil sürümleri ve PC sürümüne ilişkin izlenimlerimizi güncelleyeceğiz.

Test ettiğimiz Xbox 360 sürümü şaşırtıcı derecede iyi görünüyor. Test ettiğimizdeCrysis 3, muhteşem PC sürümü ile konsol sürümü arasındaki düşüş çok büyüktü, doku patlaması, çizim mesafesi sorunları ve her türden.

Karşılaştırıldığında, Battlefield 4 hala konsolda harika görünüyor. Açıkçası, oyunun bir sonraki nesli ve PC sürümleri için bir mum tutmuyor - dokular süper ayrıntılı değil ve ortamlar hala uzun mesafelerde oldukça çıplak görünüyor (çok oyunculu modda kampanyadan daha belirgindir), ancak bunun dışında, Bu, mevcut nesilde bulacağınız kadar iyi görünümlü bir oyun. DICE - şapkalarımızı size devrediyoruz.

Battlefield 4: Çok Oyunculu

Çok oyunculu, Battlefield 4'ün ekmeği ve tereyağıdır. Bu yüzden çoğunluk onu satın alacak ve DICE'ın her ne pahasına olursa olsun doğru yapması gereken alandır.

İlk olarak, resmi sunucular geri döndü - bu harika bir haber. DICE'daki adamlar, standart oyun türlerini destekleyen sunucular olduğundan emin olacaklarını söylediler, bu da Battlefield 3'ün kullanım ömrünün sonuna yaklaşan özel sunucu sorunlarını önleyeceğini umuyoruz.

Büyük ölçekli savaşların alışılagelmiş karışımı, Battlefield 3'ten çok farklı değil, yani hala inanılmaz derecede eğlenceli. Xbox 360'ta vePS3Aksiyon, 30FPS'de maksimum 24 oyuncuyu desteklerken, PC, Xbox One ve PS4 sürümleri tek bir oyunda 64 oyuncuya kadar uzanırken, tümü sağlıklı bir 60FPS'de çalışıyor.

Yeni tablet tabanlı Komutan Modu'na gerçek bir test vermek için yeni nesil sürümleri beklememiz gerekse de, oyunun tüm sürümlerinde diğer büyük oyun değiştirici mevcut ve doğrudur. Bu, DICE'ın 'Levolution' olarak adlandırdığı bir kavramdır - özünde, bir oyun sırasında bir haritanın evrimi.

Örneğin, Şangay şehir merkezindeki devasa bir gökdeleni dümdüz edebilir, araziyi tamamen değiştirebilir ve görmeyi engelleyen bir toz bulutuna neden olabilirsiniz. Taşkın Bölgesi haritasında bir havzayı patlatmak, kentsel bir savaş bölgesini hain kanallardan oluşan bir labirente dönüştürür. Paracel Storm'da bir maç ilerledikçe, bir fırtına adaya çarptığında gökyüzü kararır ve dalgalar toplanır ve sonunda bir savaş gemisini çapasından koparır ve anakaraya çarpar.

Bir eleştirimiz varsa, o da bu Levolution anlarının çoğu tamamen doğal hissetmiyor. Tek oyuncu gibi, bu anlar ne kadar inanılmaz olsa da, zaman zaman biraz senaryolu hissedebilirler.

Birçoğu, anı tetiklemek için bir alanın özel olarak hedeflenmesini gerektirirken, fikrin, içindeki kaos nedeniyle doğal olarak değişen bir savaş alanı yaratmak olduğundan şüpheleniyoruz.

Gerçi bu küçük bir sıkıntı ve muhtemelen birkaç hafta sonra herkes biraz sakinleşip sadece oyunu oynadığında çok daha az belirgin olacak. Kayıt için, Battlefield 4'teki - Levolution anlarıyla tamamlanan haritaların, bir nişancı oyununda gördüğümüz en iyi haritalardan bazıları olduğunu düşünüyoruz.

Bunun da ötesinde, karıştırılabilecek çok sayıda silah, araç ve alet var. Sonuç olarak, Battlefield'ın bugüne kadar sunduğu en iyi çok oyunculu deneyim. Ve sadece Xbox One ve PS4 ile daha iyi olacak.

Battlefield 4: Karar

JJ Abrams ve Michael Bay'in gayri meşru bir aşk çocuğu olsaydı, Battlefield 4'e çok benzeyecekti. Gökkuşağı mercek parlamasıyla kör olmadığınız zaman, çökmekte olan gökdelenlerden ve dünyayı sarsan patlamalardan geçiyorsunuz. İstediğin bu değilse, muhtemelen yanlış yerdesin. Ve muhtemelen yakınımız için geri gelmelisinGörevin çağrısı: Hayaletlergözden geçirmek.

Bu, Battlefield DICE'ın şimdiye kadar yaptığı en iyi oyun. Franchise'ı harika kılan her şey sağlam tutuldu veya bir şekilde geliştirildi. Evet, tek oyuncu biraz cansız, ancak oyunun genel kalitesinden çok az şey çıkarıyor.

Yapılan harika eklemeleri ekleyin - akıllara durgunluk veren Levolution anları, yeni nesil konsollara gelen ikinci ekran tablet özellikleri ve çarpıcı grafik performansı ve Battlefield 4, şüphesiz şu anda satın alınacak FPS.

Battlefield 4 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Battlefield 4 fiyatı: £ 40