Close
 • Ana
 • /
 • Ev Aletleri
 • /
 • Temiz tıraş kralı Gillette sakal düzeltici ve bakım serisini piyasaya sürerken sakallar resmen yeni normaldir

Temiz tıraş kralı Gillette sakal düzeltici ve bakım serisini piyasaya sürerken sakallar resmen yeni normaldir

Bugünlerde nereye bakarsan bak, bir sürü sakallı adam görüyorsun. Bu, Gillette gibi tüm varlığını sakalın olmaması üzerine inşa eden bir marka için ilginç bir durum. Son hamlelerinin daha çok hedef almak olduğunu hatırlayabilirsiniz.hassas erkeklerve beğenenlersıcak ve pahalı.

Ancak şimdi, tıraşın kralları sakal pazarı için bir oyun oynuyorlar.sakal düzeltici, bir dizi sakalla ilgili balsam,sakal yağlarıve sakalla ilgili diğer şeylerin yanı sıra sakalınızın kenarlarını düzeltmek ve şekillendirmek için daha geleneksel jiletler. Yeni serinin adı? Kral C Gillette.

Günümüzün en iyi Gillette Isıtmalı Jilet fırsatları Gillette Labs Isıtmalı Jilet ... Amazon Prime 199,94 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

King C Gillette serisi, adını tam anlamıyla King C. Gillette olarak adlandırılan Gillette'in kurucusunun adını almıştır - çocuklarınıza böyle güçlü bir isim verin ve benzer şekilde başarılı olabilirler. Şimdi bildiğimiz haliyle modern tıraş makinesini icat etti ama aynı zamanda bir 'tache salladı. Sonuçta, zamanın yenilikçileri için bir tür 'başlangıç' yönetiyordu.

Gillette'in burada sattığı şey, Braun markasıyla birlikte geliştirilen bir sakal düzeltici, yüzünüzü şekillendirmek ve boynunuzu tıraş etmek için jiletler, genel sakalınızı güçlendirmek için ve çok güzel bazı tuvalet malzemeleri.


Şimdi teklif edilenleri inceleyeceğim.

Gillette King C Gillette sakal düzeltici, tıraş makineleri ve banyo malzemeleri serisi


(Resim kredisi: GIllette)
 • King C Gillette Sakal Düzeltici: bu bir Braun sakal düzelticiye oldukça benzer ve mükemmel şekilde çalışır. 1 numaralı ekin yapmak için en kısa tarak eki oldukça saçmadır, ancak bu sıra dışı değildir. 1. sakal temelde kirli sakaldır.
 • King C Gillette Çift Kenar Güvenlik Jilet: İlk Gillette tıraş makinesinin güncellenmiş versiyonu - '1901'de Kral C. Gillette tarafından öncülük edildi' - bu, bir Western filminden bir şey gibi. Harika görünüyor ama Gillette ne yazık ki benim bıçağıma herhangi bir bıçak eklemedi, bu yüzden size daha fazlasını söyleyemem.
 • King C Gillette Boyun Jilet: Bu temelde Gillette'in daha hoş bir kutuda yaptığı hassas tıraş bıçağıdır. Mükemmel bir ürün.
 • King C Gillette Tıraş ve Kenar Jilet: Bu temelde daha hoş bir kutuda bulunan beş bıçaklı Gillette Fusion. Mükemmel bir ürün.
 • King C Gillette Sakal ve Yüz Yıkama: L'Oreal'ınkine benzer gerçekten güzel bir yüz ve sakal yıkama - muhtemelen daha güzel kokulu
 • King C Gillette Sakal Yağı: yukarıdakine benzer koku, fiyat için oldukça kaliteli bir ürün
 • King C Gillette Sakal balsamı: Sakalınıza sürün ve orada bırakın veya daha çok bir saç kremi gibi kullanın ve yıkayın. Yine güzel kokuyor.

Gillette, bariz nedenlerden ötürü daha önce sakal pazarına gerçekten ayak bastıramadı, ancak yıllar boyunca onlarla tanıştığımdan, her zaman pazar trendlerine baktıklarını ve açıkçası şu anda trendin sakallı olduğunu biliyorum.

Gillette'in CEO'su Gary Coombe, 'Yüz kılı olan erkekler için tasarlanmış ilk ürün ve alet serisi olan King C. Gillette serisinin lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz' diyor. Kurucumuz King C. Gillette, bir asırdan daha uzun bir süre önce erkek bakım deneyiminde devrim yarattı ve bu yeni markanın adını taşıması çok uygun. Tüm erkeklerin kendi bakım stilleri ve kendileri için kişisel olan evde ritüelleri vardır ve bu nedenle, tüm yıllara dayanan tıraş deneyimimizi en iyi tıraş bıçağı, saç ve cilt bakımı teknolojileriyle bir araya getirerek bu eksiksiz alet ve aksesuar yelpazesini yarattık. ve tüm erkeklerin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayacak bakım ürünleri. Erkeklerin aradığı tek durak tımar dükkanı. '


Gillette King C Gillette sakal düzeltici, tıraş makineleri ve banyo malzemeleri serisi

King C Gillette: aileyle tanışın

(Resim kredisi: GIllette)

Tamam, bu temelde bir yeniden markalama alıştırması, ancak markalaşma harika, balsamlar ve yağlar ve iyi hissettirmeyen ve kokmayan şeyler ve Gillette tıraş bıçakları oldukça popüler çünkü gerçekten çok iyi. Buradaki hafif aykırı değerler, deneyemediğim ve saf retro hipster hayran hizmeti gibi görünen çift kenarlı emniyetli tıraş bıçağı ve mükemmel bir sakal düzeltici olan sakal düzelticidir.

Düzelticinin çok çeşitli uzunluk ayarları vardır ve yalnızca daha kısa olanlar onu düşürür - 1 numaralı kırpma tarağı, arkada tutan hiçbir şey olmadığı için az ya da çok işe yaramaz, böylece onu yukarı ve aşağı çalıştıramazsınız. sakal, sadece yukarı - ve ben zamanım olmayan meşgul bir adamımo. 1 numaralı tarak dışında, düzeltici gayet iyi.


Genel bir ana cadde bakım ürünleri yelpazesi olan King C. GIllette, Gillette'ten beklediğiniz kadar verimli ve zekice uygulanır.

Dünyadaki sakallıların muhtemelen eşanlamlı bir markadan gelmek yerine, kendilerine ait gördükleri markalardan ürün satın almak istediklerini iddia ediyorum.değilsakallı olmak. Ancak bunları kendim kullandığım için, Gillette'in sattığı fiyata King C. Gillette ürünlerinin kalitesinden şüphe duyulmadığını söyleyebilirim.

Herkes Kralı selamlasın (C Gillette)!

• King C. Gillette serisi, SuperDrug mağazalarında ve çevrimiçi olarak tracker.tradedoubler.com/clickvekingcgillette.co.uk20 Mayıs Çarşamba gününden itibaren.

King C Gillette sitesinin çarşambaya kadar yayınlanmayacağını lütfen unutmayın.

Hafta sonu için başka bir şey var mı efendim?