Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yarın teslim edilen BU İngiltere portatif klima anlaşmasıyla sıcağı yenin!

Yarın teslim edilen BU İngiltere portatif klima anlaşmasıyla sıcağı yenin!

Sıcaklığın arttığını hissedebiliyor musunuz? Yapabiliriz ve en ucuz taşınabilir saç kremi anlaşmasını umutsuzca aramanıza şaşmamalı. İngiltere'de bu hafta için 30°C (90°F) ve üzeri ısı dalgası sıcaklıkları bekleniyor. Hatta Cuma gününe kadar bir 'kehribar ısısı uyarısı' var ve sıcak sıcaklıklar Ağustos'ta okul tatillerinin başlangıcına kadar devam edecek - veya kaybolup sonra geri dönecek - ve bu noktada 6 hafta boyunca hemen kar yağacak.

Nelly, hit kaydı 'Hot In Herre'de (sic) 'burası sıcak' olacaksa 'bütün kıyafetlerinizi çıkarmanız' gerektiğini önerdi. Şimdi, bunaltıcı sıcağa bir çözüm olarak bunu dışlamasak da, oturma koşullandırma çoğumuz için daha pratiktir. Özellikle mülkünüz gözden kaçıyorsa.

Umutsuzluğa kapılmayın: Bu Amcor 7000 şimdi sunulmaktadır ve teslimat için hazırdır. Bu ay Pingtwitter.com'daki en az seksi ürünler arasında yer alıyor, ancak önümüzdeki sıcak haftalar/aylar/on yıllar için en önemli ürün de olabilir.

• Appliances Direct'ten Amcor 7000'i 349 £ karşılığında satın alın– görünüşe göre normal fiyattan 20 sterlin, bu da olduğu gibi endişe verici40 £dün ve geçen hafta bu hikayeyi başlattığımızda 90 £ indirim. Perşembeye kadar bekleyin ve 400 sterlin ödüyor olabilirsiniz.


• Tüm Cihazlara Göz Atın Doğrudan taşınabilir klima

Bunu satın alın ve aşırı ısınma sefaletini ısıtmak için adios teklif edebilirsiniz. Evet, sıcaklıklar yükseldikçe ve öfkeler yıprandıkça güleceksiniz; buzlu kokteylleri yudumlamak ve serinletici, şartlandırılmış havayı hissetmek normalde dört yıldızlı otellere mahsustur.


Amcor 7000 £ 329| Appliances Direct'te £20 tasarruf edin
Bu 7,000BTU taşınabilir klima, kolay manevra için tekerleklere sahiptir ve 18 m²'ye kadar olan bir odayı zahmetsizce soğutabilir. En önemlisi, bugün sipariş verirseniz Appliances Direct ürünü yarın size ulaştırabilir. Ve bu mini sıcak hava dalgası gerçekten çok küçük olsa bile, bir dahaki sefere ısıtma açıldığında Amcor SF8000E sizin için hazır olacaktır.Ertesi gün teslimat Mevcuttur!Fırsatı Görüntüle


Amcor 7000 klimayı neden satın almalısınız?

Maksimum 48dB'de bu ince klima oldukça sessizdir ve 2,2kW güç ve 7,000BTU ile makul büyüklükte bir odayı hızla soğutabilir. 24 saatlik zamanlayıcı, siz dışarıdayken de ön soğutma yapabileceğiniz anlamına gelir.

Uzaktan kumanda ve 12 ay garanti ile gelen bu makine, şimdiye kadarki en muhteşem ürün değil, ancak yatak odanızı ne kadar havalı hale getirdiğine bayılacaksınız. Her neyse, sadece Y 68 x G31 x D33cm'de ve tabandaki tekerleklerle, sıcaklıklar yeniden sertleşene kadar kimsenin göremeyeceği bir yere saklanmak kolaydır.

Bu birim, halkın bir şeyleri para ödemeden incelemesini sağlayan ve ardından sonuçları satan bir site olan Revoo'da çok iyi incelemelere sahip.

Bunun için ayarlandığı 18 metrekareden daha büyük bir odanız varsa, Appliances Direct sizi bir üst sınıfa satabilir.12.000 BTU Electriq klima30 metrekareye kadar olan odaları soğutabilir.


…Ve sizin için başka seçenekler