Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Beats by Dr Dre Kablosuz kulaklık incelemesi: Uygulamalı

Beats by Dr Dre Kablosuz kulaklık incelemesi: Uygulamalı

Beats by Dr Dre Wireless, Beats by Dr Dre Beats X ... Macy's $ 149,95 Beats by Dr Dre - Beats ... Amazon Prime $ 149,99 Resmi Görüntüle 1 of 5

Beats by Dr Dre kablosuz kulaklık


Resim 2/5

Beats by dr dre kablosuz kulaklık

Beats by Dr Dre kablosuz kulaklık
Resim 3/5

Beats by dr dre kablosuz kulaklık

Beats by Dr Dre kablosuz kulaklık
Resim 4/5

Beats by dr dre kablosuz kulaklık

Beats by Dr Dre kablosuz kulaklık
Resim 5/5

Beats by dr dre kablosuz kulaklık


Beats by Dr Dre kablosuz kulaklık

Good Dr Dre'nin yeni kablosuz Beats kulaklığını elimize aldık ve Compton delikanlıdan harika kablosuz ses sunmak için şekilleniyor gibi görünüyorlar.

Beats by Dr Dre kulaklıklar uzun süredir ortalıkta yok, ancak incelememizin açıkça işaret ettiği gibi, kulak kutuları dünyasında büyük bir rakip. Sadece görmeyeceğizBeats by Dr Dre mağazasıyakın gelecekte, ancak akıllı telefon üreticileri HTC ile yakın zamanda kurulan bağ,HTC Sensation XL, Beats by Dr Dre incelemesi, onların yükselen gücünün bir kanıtıdır.


Ve bu yeterli değilse, önceki modellerden biri olan Dr Dre'nin Monster Beats'i kazandı bilePingtwitter'ün 2011 Yılın Müzik Aleti Ödülü.

NWA'nın Straight Outta Compton'unu veya Jedward's Planet Jedward'ı dinliyor olun, Dr Dre'nin Beats by Dre kulaklıkları, halka açık yerlerde görülebilecek birinci sınıf marka kulaklıklar haline geldi.


Premier Lig futbolcularından Lidl'in yerel şubemizin dışında takılan gençlere kadar herkes onları giyiyor. Ve şimdi kablosuzlar. Bu harika bir şey, değil mi?

Peki ... bu yeni kablosuz kutular, Bluetooth üzerinden herhangi bir müzik çalma cihazına bağlanır, bu, WiFi üzerinden kablosuz bağlantıya veya Apple'ın iTunes için AirPlay'e kıyasla ses kalitesinde düşüşe neden olabilecek bir şey.

Bununla birlikte, Bluetooth en pratik seçenek olmaya devam ediyor ve Dre'nin ekibi, Beats'in bilindiği kaliteden ödün verilmediğine söz veriyor.

Beats by Dr Dre Wireless: Kalite oluşturun

Beats By Dre'nin itibarını inşa ettiği 'klasik' Beats Studio serisinden daha küçük olan Beats Wireless, aslında daha küçük Solo 'telefonlarının ince ayarlanmış bir çiftidir.


Piller, kontroller, Bluetooth teknolojisi ve içindeki mikrofon nedeniyle biraz ağırdırlar, ancak ürünün boyutu için iyi bir ağırlıktır.

Elinizde, başınızda ve en önemlisi boynunuzda (çoğu insanın Beats taktığı yerde) hissediyor. Yumuşacık kulak pedleri ve yumuşak bir şekilde katlanan kollar, bunun kesinlikle yüksek kaliteli bir ürün olduğu genel hissine katkıda bulunuyor.

Beats by Dr Dre Wireless: Stil

Dre'den nefret etseniz bile (evet Ice Cube, burada sizinle konuşuyoruz) bu yeni kulaklıkların çok güzel göründüğünü inkar edemezsiniz. Beats'in bazı neon renkli Studio kulaklıklarını piyasaya sürdüğü bir zamanda, bunlar olağanüstü siyah, minimalist ve sıfırdan daha fazla eğriye sahip.

Neyse ki zar zor görülebilen kulaklık kontrolleri ile Solo'nun tüm sınıfı. Kontrollerin olduğu gibi olması, kulaklıkların bazıları için zor bir şekilde kullanılmasını sağlayabilir, ancak bununla yüzleşelim, yine de kulaklarınızdayken düğmelere bakmıyorsunuz. Bir çeşit tuhaf kertenkele veya baykuş olmadıkça.

Beats by Dr Dre Wireless: Kullanımda

Dahili Bluetooth teknolojisi akıllı telefonunuza, tabletinize, dizüstü bilgisayarınıza, PC'nize kablosuz olarak bağlanır. Bunu kesinlikle zahmetsizce yapıyor - çiftimiz iPhone'umuza bağlandı ve biz sormadan müzik çalmaya başladı.

Ses seviyesini yönetmek, parçaları atlamak ve telefon aramalarını cevaplamak, doğrudan kulak kaplarından yönetilir ve bu da biraz alışabilir.

Bir süre için, hangi düğmenin ne yaptığını hatırlamak için bardakları çıkarıyor olabilirsiniz, ancak bu süre yeterince hızlı geçecektir.

Bir USB ile şarj etmek basit ve zahmetsizdir ve bu arada ses kalitesi, Bluetooth'un ona ne yapabileceği konusundaki korkularımıza rağmen mükemmel. Sıkıntılıysak, belki biraz gürültülü olduğunu söyleyebiliriz, ancak çok az distorsiyon var ve ses düz olmaktan başka bir şey değil.

Beats by Dr Dre Wireless: Karar

Birleşik Krallık fiyat etiketi henüz onaylanmadı, ancak şüphesiz diğer Beats fiyatları ile uyumlu olacak (AKA ucuz değil). Tüm telefonlarda olduğu gibi, aldığınız şeyin karşılığını ödersiniz ve Beats Wireless, ses performansı ve tarzının temel alanlarında çok önemli olan kaliteyi sızdırır.

Kahretsin, katlanmaları bile çok doğru geliyor. Makul bir şekilde fiyatlandırılırsa, bu, 2012'nin sahip olması gereken ses ürünlerinden biri olabilir.

Beats Wireless kullanılabilirliği: bu yılın sonlarında yalnızca Apple mağazalarından satın alınabilir.

Beats Wireless fiyatı: TBC (279 ABD Doları)