Close

Beats by Dre Studio Wireless incelemesi

Beats by Dre Studio Wireless fiyatları 444 Amazon müşteri yorumu Beats Studio3 Wireless Noise ... Amazon Prime £ 169,95 Beats by Dre Studio 3'ü görüntüleyin ... argos.co.uk169,95 £ GörünümResim 1/4

Beats Studio Wireless incelemesi


Beats Studio Wireless incelemesi
Resim 2/4

Beats Studio Wireless incelemesi

Beats Studio Wireless incelemesi
Resim 3/4

Beats Studio Wireless incelemesi

Beats Studio Wireless incelemesi
Resim 4/4

Beats Studio Wireless incelemesi

Beats Studio Wireless incelemesi

Beats kulaklıkları güçlü baslarıyla tanınır, ancak daha ince bir ses hayranları kazanabilir mi? Beats by Dre Wireless Studio incelememizi okuyun


Bunlar ikinci yinelemedirVuruşlarStudio Wireless (2014) kulaklıklar ve hem içinde hem de dışında tamamen yeniden tasarlandı.

Bu yeni tasarımla birlikte yeni zorluklar da getiriyor - Bluetooth teknolojisi rekabette ilerledikçe, Apt-X artık standart hale geliyor ve kablosuz kulaklıklar için baskı artıyor.Papağan Zik, kablolu muadillerinde bulunabilen aynı ses kalitesini sağlamak içinBeats StudioveBeats Mixr.

Beats by Dre Studio Wireless: Tasarım

Başlangıç ​​olarak, yeni bir tasarım var, Beats by Dre Studio serisini yeni bir görünümle tamamen yeniledi ve bu daha ince görünümü tercih ettiğimiz kadar göz alıcı olmasa da.

Herhangi bir negatifimiz olsaydı, kullanılan malzemelerde olurdu - gibi kulaklıklarlaPhilips Fidelio L1Neredeyse sadece plastikten yapılan bir şeye neredeyse iki katına mal olmak çok tuhaf görünüyor.

Beats Executiveşirketin daha dayanıklı malzemelere yönelmesi durumunda ne olacağının en iyi örneğiydi ve serinin geri kalanına genişlediğini görmeye hayır diyemeyiz.


Beats by Dre Studio Wireless: Konfor

Bu bizi bir sonraki düşünceye oldukça düzgün bir şekilde getiriyor - kulaklıklar iyi görünmek zorunda olsa da, yüzlerce pound harcamanın ana nedeni, kulağa inanılmaz gelmeleri ve her gün onları takabilmenizdir.

Bu bağlamda, Studio Wireless mükemmeldir - yeniden tasarlanan kulaklık kapakları sayesinde son derece rahatlar ve uzun süreli dinleme sürelerinin herhangi bir sıkışma veya ağrı olmadan mümkün olandan daha fazla olduğunu gördük.

Beats by Dre Studio Wireless: Dayanıklılık

Plastik kullanılmasına rağmen, bu kulaklıkları kırmak için zorlanacaksınız, iyi inşa edilmiş ve son derece iyi bir araya getirilmiş hissediyorlar ve kendi sert kılıflarıyla geldiklerinde, aslında onları bir çantaya koymakla ilgili hiçbir sorunumuz olmayacak.

İşin garibi, iyileştirme ile yapılabilecek bir alan olsaydı, son çiftte olduğu gibi, teller üzerindeki sıralı uzaktan kumandaydı, çünkü onlar sadece ucuz ve nihai aşınma ve yıpranmaya duyarlıydılar. Neyse ki, çoğunlukla bu kablosuzları kullanacak olsanız da, bu her şeyden çok bir kıkırdama.


Beats by Dre Studio Wireless: Ses kalitesi

İşlerin ilginçleştiği yer burası. İlk önce, özellikle ses seviyesinde harika geliyorlar. Aynı şekilde, bir yarış arabasını ne kadar çok iterseniz, yola o kadar çok tutunur, Studio Wireless kutulara ne kadar yüksek sesle sahipseniz, sesleri o kadar iyi olur.

Bas aslında geçen yılın versiyonuna göre azalmış hissediyor ve bazıları için bir rahatlama olarak gelecek, bunun yerine orta menzile önemli ölçüde destek verildi ve bu da açıkça daha dengeli bir sesle sonuçlandı.

Bu, çoğu müzik için iyi çalışıyor, ancak tuhaf bir şekilde, her bölümün netliğinin azaldığını ve bunun sonucunda yüksek çözünürlüklü sesin bile genellikle sahip olduğu karmaşık vuruştan yoksun olduğu anlamına geliyordu.

Neredeyse tamamen gürültü engelleme sayesinde bu sorun daha düşük ses seviyelerinde önemli ölçüde daha kötü hale gelir.

Geçen yılın versiyonunda düşük ses seviyelerinde çok zayıf bir tıslama sesi vardı, maalesef bu tıslama sesi bu yılki modelde gerçekten arttı.

Bunun anlamı, düşük ses seviyesinde müzik dinlerken veya düşük veya sessiz bölümleri olan müzik türlerinde, arka planda bir tıslama sesinin çarpıcı bir şekilde belirgin hale gelmesidir.

Sizi ertelemek yeterli değildir, ancak kendinize ortam gürültüsünü engelleme yeteneğinin ne kadar değerli olduğunu sormanız gerekir.

Biraz daha olumlu bir not olarak, yeni Beats by Dre Studio Kablosuz kulaklıklar artık dahili pillere sahip, bu da mikro USB ile şarj edebileceğiniz anlamına geliyor. Bu aynı zamanda pil ömrünü önemli ölçüde artırma avantajına da sahiptir, böylece tekrar prize takmadan önce 9-12 saat kesintisiz dinleme deneyimini kolayca elde edebilirsiniz.

Beats by Dre Studio Wireless: Karar

2014 Studio Wireless kulaklıkları birçok yönden önceki sürümlerden belirgin şekilde daha iyidir.

Daha hafif, daha güçlü ve harika görünüyorlar, son derece rahatlar ve Bluetooth üzerinden iyi performans gösteriyorlar.

Ses bölücüdür: Beats kulaklıklarla eşanlamlı hale gelen devasa bas sesi tercih ettiyseniz, önceki yılın modelini tavsiye ederiz, ancak daha dengeli bir ses arıyorsanız, 2014 sizin yılınızdır.

Büyük kararın verildiği yerde gürültü engelleme, inanılmaz derecede iyi çalışıyor, ancak düşük ses seviyelerinde dinlerken bu sessiz tıslamayı duymamak için zorlanacaksınız.

Kıkırdamalar bir yana, bu harika bir kutu çifti, eğer Beats adı için ödeme yapmazsanız.

Beats Studio Wireless çıkış tarihi: şimdi çıktı

Beats Studio Wireless fiyatı: £ 330