Close

Beats Executive incelemesi

Beats By Dre Yönetici fırsatları Resim 1/6

Beats Executive incelemesi


Beats Executive incelemesi
Resim 2/6

Beats Executive incelemesi

Beats Executive incelemesi
Resim 3/6

Beats Executive incelemesi

Beats Executive incelemesi
Resim 4/6

Beats Executive incelemesi

Beats Executive incelemesi
Resim 5/6

Beats Executive incelemesi


Beats Executive incelemesi
Resim 6/6

Beats Executive incelemesi

Beats Executive incelemesi

Beats Studio kulaklıkları, modern beyefendiler için Beats Executive formunda akıllı bir revizyondan geçer. Ama fiyat etiketini haklı çıkarıyorlar mı?


Başlangıçta Dr Dre tarafından tasarlandı veCanavar,VuruşlarKulaklık yelpazesi, gürültü engelleyici kulaklıklar için performans çıtasını yükseltti ve seriye en son eklenen Beats by Dre Executive, yapı kalitesi ve stil katıyor. Ama bunu bizim listemize girmek için gerekenlere sahipler mi?satın almak için en iyi kulaklık?

Beats Executive: Tasarım

Katlanabilir, kulak üstü tasarım, orijinal Beats Studio kulaklıkların akıllı telefon tarzı parlak plastiği yerine artık metalle geliştirildi. Bardaklar daha kalın, kafa bandı daha büyük ve sonuç olarak bu kulaklıklar daha doğal bir şekilde kafanıza oturuyor. Son derece rahatlar ve kafatasınıza boxfresh rakipler gibi kenetlenmiyorlar.


Sol kapak, standart olarak iki adet AAA pil alan pil kapağını gizler ve kablo, kablo üzeri bir hat ile Beats Studio kulaklıklarla aynı kalır.elmaparça değiştirme ve aramalar için uzaktan kumanda. Sağ fincan, elinizi ona karşı tutarak sesi durdurmanızı sağlar.

Beats Executive: Konfor

Bardaklar, Beats Studio kulaklıklara kıyasla kafanıza daha düz durur ve genel ağırlık kadar biraz daha büyüktür, ancak fark etmekte zorlanacaksınız. Daha kalın kafa bandı da hoş bir değişiklik - aslında daha geniştir, bu yüzden seyahat ederken daha güvenli hissediyor.

Beats Executive: Dayanıklılık

Plastik ve metal kombinasyonu, yeni biriPhone 5. Katlanabilir tasarım, fincanları nakliye sırasında korur ve yeni ince, sağlam taşıma çantası, uzun yolculuklar veya uzun mesafeli uçuşlar sırasında kulaklıkların korunmasına yardımcı olur. Ticari marka kırmızı Beats kablosu sağlamdır ve kutuda bir hi-fi sistemi için bir havayolu adaptörü ve adaptörün yanında bir yedek bir tane vardır.

Beats Executive: Ses kalitesi

Bir çift Beats Studio dinlediyseniz, ne bekleyeceğinizi bilirsiniz. Pop ve rock için ideal olan, ancak daha sessiz bir ev ortamının konforunda akustik parçaları da yönetebilen ayrıntılı, yüksek ses.


Dr Dre tarafından üretilen bir üründen bekleyebileceğiniz kadar çok bas var, ancak dinleyiciyi, örneğin, bas tonlarında kulaklarınızı boğan bir çift Bose kulaklık gibi bunaltmıyor. Elbette, etkileyici olsa da pil gerektiren gürültü engelleme modunda dinleyebilirsiniz - pil bittiğinde, sesiniz de öyle.

Yönetici Beats: Karar

Akıllı telefonunuz için kulaklıklara 269 £ harcıyorsanız, Beats Studio, onlardan önceki Beats Studio gibi, satın alabileceğiniz en iyiler arasındadır. Daha fazla harcayarak daha iyi ses elde edeceksiniz, ancak akıllı telefonunuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan değil - daha sonra hi-fi alanına giriyorsunuz ve sesiniz için daha iyi bir kaynağa ihtiyacınız var.

Konfor ve mahremiyet için tasarlanan aktif gürültü engelleme, sesten ödün vermeden mükemmel bir şekilde çalışır. Müzik, filmler ve oyunlar için, Beats Executive olağanüstü kulaklıklardır. Bununla birlikte, hala pahalı taraflar ve piller bittiğinde sese boğulmanız gerçeği biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Beats Executive çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Beats Executive fiyatı: £ 269