Close

Beats Mixr incelemesi

Beats by Dre Mixr fiyatları 925 Amazon müşteri yorumu Image 1 of 4

Beats Mixr incelemesi


Beats Mixr incelemesi
Resim 2/4

Beats Mixr incelemesi

Beats Mixr incelemesi
Resim 3/4

Beats Mixr incelemesi

Beats Mixr incelemesi
Resim 4/4

Beats Mixr incelemesi

Beats Mixr incelemesi

Beats by Dre Mixr, bir DJ'in istediği her şeyi yapabilen ve yolda hayatta kalabilen bir çift kulaklık sağlamak için tek bir amaçla üretildi ...


/ *

* /

Beats by Dre Mixr kulaklıklar, halihazırda yerleşik olan serisinin benzersiz bir parçasıdır. Şirket, birinci sınıf teneke kutu pazarında zaten zemin için mücadele ediyor.Philips Fidelio L1veB&O BeoPlay H6.


Beats Hapıkulaklıktan taşınabilir hoparlör pazarına geçerek bunun bir örneğidir. Mixr başka bir şey. Hala kulaklıklar olsa da bunlar, hedef kitlesi olan DJ'i göz önünde bulunduran ilk Beats kulaklıklarıdır.

Şirket, Studio serileriyle aynı ses kalitesini sağlayan bir çift süper güçlü, ultra taşınabilir kulaklık oluşturma özetiyle kesinlikle buna karşı çıktı. Soru, başardılar mı?

Beats by Dre Mixr: Tasarım

Onlar hakkında fark edeceğiniz ilk şey boyuttur, bunlar muhtemelen en küçük ve en kompakt Beats'dir, ancak Beats by Dre Solo kulaklıkların küçültülmüş bir versiyonu gibi görünüyorlar.

Kanmayın, bunlar çok daha pahalı olmadıklarından, yapı kalitesi açısından da tamamen farklılar. Mixr, Solo'nun plastik kullandığı sağlam bir alüminyum çerçeve kullanır.


Ayrıca, itildiklerinde şaşırtıcı derecede esnek olmalarına ve günlük olarak makul miktarda sert ve yuvarlanmaya dayanacaklarını hissetmelerine rağmen, tasarımda artan bir sertlik var.

Beats by Dre Mixr: Rahatlık

Elbette tasarım denklemin sadece yarısı ve giyme hissi de aynı derecede önemli. Neyse ki Beats by Dre Mixr'ler, yumuşak yastıklarıyla yumrularınız için yeterli destek sağlayan yeterince rahat.

İşlerin biraz daha karmaşık hale geldiği yer, sert alüminyum tasarımın, yaklaşık üç saatlik bir kullanımdan sonra kulaklarınızda ağrıya neden olan bir kıstırma hissi yaratmaya başlamasıyla uzun süren kullanımdan sonradır.

Pek çok kulaklık bu sorundan muzdarip olduğu için bu tam bir felaket değil, ancak özellikle kafatası bölümünde kutsanmışsanız, nakit paranızı vermeden önce muhtemelen denemenizi tavsiye ederiz.

Beats by Dre Mixr: Ses kalitesi

Beats by Dre, Mixr'i şimdiye kadar yaratılmış en hafif ve en gürültülü kulaklıklardan biri ilan etti ve en hafifiyle tartışırken kesinlikle en yüksek sesle tartışamayız.

Bazı şirketler hedef kitleye sahip olduklarını iddia edebilirken, Beats by Dre, Mixr'leri ses kalitesinde gerçek bir bozulma olmadan inanılmaz derecede yüksek hacimler pompalayan sürücülerle kutsayarak bunu açıkça düşündü.

Güzel bir numara ama bunun için bir tanesi, ortalama kullanıcılar için, hepimiz uyanma anlarımızı bir DJ kabininin karanlık sınırları içinde sıkışmış halde geçirmediğimiz gerçeğinden dolayı tamamen anlamsız olabilir.

Yine de sizi çekebilecek şey bas reprodüksiyonudur. Bunlar, çok fazla bozulma olmadan inanılmaz derecede derin bas sağlayan şimdiye kadar karşılaştığımız en derin ses veren kulaklıklardan bazıları.

Ne yazık ki bu, bir bilgisayar tarafından üretilmemiş herhangi bir şeyi dinlemenin pencerenin dışında olabileceği anlamına gelir, ancak bu sizin işinizse, o zaman bunlar sizin için kutulardır.

Beats by Dre Mixr: Karar

Mixr'ler tuhaf bir teklif. DJ düşünülerek oluşturuldular, aynı zamanda sizin ve benim gibi ortalama bahisçiler tarafından erişilebilir ve erişilebilir olacak şekilde tasarlandılar.

Ses kalitesi inkar edilemez derecede iyi iken, yapım kalitesi mükemmel, fiyat düşük olsa da, bu kulaklıkların fiyatı 219.95 £.

Bu, yapı kalitesinde hafif bir düşüş sunabilecek, ancak muhtemelen Beats by Dre'den beklediğimiz normal bas ağırlıklı seviyelere sahip ancak kulaksız olarak çok daha dengeli bir deneyim sunan SoloHD kutularından 50 £ daha fazla. Mixr'lerden gelen bölünme derinliği.

Beats by Dre Mixr çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Beats by Dre fiyatı: 219,95 £