Close

Beats Pill incelemesi

Resim 1/4
Beats Pill incelemesi
Resim 2/4

Beats Pill incelemesi


Beats Pill incelemesi
Resim 3/4

Beats Pill incelemesi

Beats Pill incelemesi
Resim 4/4

Beats Pill incelemesi

Beats Pill incelemesi

Beats by Dr Dre Beats Pill Bluetooth hoparlör hafiftir, taşınabilirdir ve dört adet 1 inçlik sürücü ve NFC teknolojisine sahiptir, ancak bunu sağlayabilir mi?

Beats by Dre, kulaklık pazarını göze çarpan görünümü, basları yutan kalitesi ve harika müzik mirasıyla dönüştürdü, ancak mükemmelJawbone Jambox, Philips Shoqbox ve Braven 600 şimdiden etkileyici, Beats Pill Bluetooth hoparlör pazarına yeni bir şey sunabilir mi?


Beats Pill: Boyutlandır ve inşa et

19cm uzunluğunda, 4.5cm genişliğinde ve 0.31kg ağırlığında olan Beats Pill, Jambox'tan biraz daha uzun ve önemli ölçüde daha incedir. Sıkıca oturan bir çanta ve karabina klipsi ile birlikte gelir ve düzgün bir şekilde taşınabilir.

Sert metal ızgaralar ve kauçuk kaplı plastik orta bölüm ve arka kısım ile yapı kalitesi sağlamdır. Siyah, beyaz ve kırmızı renklerde mevcuttur.

Beats Pill güzel görünüyor, ancak Beats kulaklıkların aksine bir 'vay' faktöründen yoksundur. Hayran çocuklar kırmızı parlayan 'b'yi sevecekler ama bu o kadar da heyecan verici değil. Kaşmir kaplamaya sahip Libratone Zipp ve Jabra Solemate spor ayakkabı basamakları ile Beats Pill biraz 2010 hissi veriyor.

Beats Pill: Kontroller ve bağlantılar

Beats Pill'i kurmak, olması gerektiği kadar kolaydır. NFC teknolojisine sahip bir akıllı telefonunuz / tabletiniz varsa, Bluetooth'unuzu açmanız, ayrı NFC logosuna dokunmanız yeterlidir; gerisini Beats Pill halleder. Diğer herkes için sadece büyük kırmızı 'b'ye basın ve eşleştirme sorunsuz olmalıdır.

Güç, ses ve eşleştirme düğmeleriyle kontroller minimum düzeydedir. Şarj etmek için bir MicroUSB portu ve kablolu bağlantılar için 3,5 mm giriş ve çıkış var.

Kutuda ayrıca iyi bir kalite elde edersiniz - Beats Studio tarzı 1,5 m, 3,5 mm - 3,5 mm, kablo USB 2.0 şarj / veri kablosu ve AC güç adaptörü.


Beats Pill: Aramalar

Beats Pill'i kullanarak arama yapmak ve almak iyidir, ancak alıntı yapılan 30 metrelik menzili biraz iddialı bulabilirsiniz. Yerleşik hoparlör iyi ses çıkarır ve ses seviyeleri tutarlı kalır, böylece Anneniz aradığında sağır olmazsınız.

Beats Pill: Pil

Yedi saatlik bir pil ömrü ile Beats Pill, 10 saatlik Jawbone Jambox'a kıyasla biraz hastalıklı. Bir felaket değil ve bir gün için fazlasıyla yeterli. Chillin ', Chillin', Chillin '.


Beats Pill: Ses kalitesi

Küçük, taşınabilir bir hoparlör için Beats Pill kulağa harika geliyor. Jambox ile eşit ve biraz daha ucuz, iyi bir Bluetooth alternatifi sunuyor. Ve boyutu için etkileyici derecede gürültülü, komşuları rahatsız edecek kadar homurtu.

Ancak Beats Pill'in büyük bir kusuru var; bası kaldıramaz. Adil olmak gerekirse, rekabetin yanı sıra büyük ritimleri ve düşük frekansları sürmeyi de ele alıyor, ancak 'sanatçının amaçladığı gibi' dans müziği sunma vaadi etrafında tasarlanan, inşa edilen ve tanıtılan bir şirket için çok daha fazlasını bekliyorduk.

Beats Pill: Karar

İnce stili, rekabetçi fiyatları, sağlam yapısı ve Beats by Dr. Dre ile Beats Pill, Viagra'dan daha hızlı satacak. Mükemmel paketleme, kaliteli çevre birimleri ve sorunsuz NFC bağlantısı ile zarif bir teklif.

Basit kontrollere, zahmetsiz bağlantıya ve ortalama sesten daha iyi bir sese sahip portatif bir hoparlör arıyorsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız, ancak Dr.Dre'den ilham alan pantolon çırpma bası bekliyorsanız, her şey yolunda gittiğinde şaşırmayın. biraz gevşek.

Beats Pill çıkış tarihi: 14 Ocak 2013, şimdi Ön Sipariş verilebilir

Beats Hapı: 144,99 £

Chris Haslam tarafından incelendi