Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Beats Pill XL incelemesi

Beats Pill XL incelemesi

Beats Pill XL fiyatları Resim 1/5

Beats Pill XL incelemesi


Beats Pill XL incelemesi
Resim 2/5

Beats Pill XL incelemesi

Beats Pill XL incelemesi
Resim 3/5

Beats Pill XL incelemesi

Beats Pill XL incelemesi
Resim 4/5

Beats Pill XL incelemesi

Beats Pill XL incelemesi
Resim 5/5

Beats Pill XL incelemesi


Beats Pill XL incelemesi

Kablosuz bir hoparlör için 270 sterlin yutulamayacak kadar mı fazla? Beats Pill XL incelememizde paranızın karşılığını ne aldığınızı kontrol ediyoruz

Beats Hapısadece büyüdü. Orijinal Beats Pill hoparlörün, size Beats'in ünlü olduğu güçlü bası verecek kadar büyük olmadığı yerlerde, Beats Pill XL öyle. Ama yine de yanınızda götürebileceğiniz kadar küçük, tıpkı bir ghettoblaster'ın Dr. Mario versiyonu gibi.

270 sterlin karşılığında, süper şarjlı taşınabilirliği çok fazla önemsemiyorsanız daha iyi ses elde edebilirsiniz, ancak bu, evin içinde taşımak için oldukça harika bir paket ve kareden biraz daha büyüktür.Jawbone Big Jambox.


Beats Pill XL: Boyut ve Yapı

Beats Pill XL, küçüğüne çok benziyorVuruşlarHap, ama büyüme ışınıyla patladı. 33,8 cm uzunluğunda ve 1,5 kg ağırlığındadır, yani bu hoparlörü bir el çantasına veya ceket cebine koymayacaksınız.

Orta büyüklükte bir kablosuz hoparlör, ancak yine de taşınabilir ve kullanışlı olmasına önem veriyor. Beats Pill XL'in arkasının yaklaşık üçte biri, silindirik tasarımdan hiç dışarı çıkmayan bir taşıma sapıyla tutulur ve alt kısımdaki lastik ayaklar, düz bir yüzeyin olduğu her yere yerleştirilmeye hazır olduğu anlamına gelir.

Bu çok sağlam bir hoparlör değil, ancak Beats Pill XL oldukça iyi yapılmış hissediyor. Hoparlörün ön kısmının çoğu, kaplamalı metalden yapılmış bir hoparlör ızgarasıdır. Kalın ve esnek değil.

Arka tarafı Beats kulaklıklar gibi plastiktir, ancak aşınması veya çizilmesi daha muhtemel olan bitler parlak plastikten ziyade mantıklı bir şekilde lastiksi ve mattır. Daha az şey çizik parlak plastikten daha yırtık görünüyor.

Bazı Beats hayranlarının gittikleri her yerde yanlarında bir Beats XL taşıdıklarını hayal edebiliriz, ancak normal sosyal değerlere sahip normal insanlar için tasarım, çoğunlukla evdeki bir hoparlör olarak en mantıklıdır. Barbekü, poker oyunları ve sadece odadan odaya sürüklemek için mükemmel.

Düzgün taşıma kolu sayesinde, daha büyük boyutlu kablosuz hoparlörler, en azından tasarım açısından bundan daha kullanışlı olamaz.

Beats Pill XL: Özellikler

Çoğu kablosuz hoparlörde olduğu gibi, Beats Pill XL, entegre bataryalı bir Bluetooth hoparlördür.

Radyo yok, AirPlay yok ve Wi-Fi yok, ancak NFC alıyorsunuz. Ya da bize söylendi. Bir OnePlus One'ı 10 dakika boyunca her yere sürdükten sonra, onları NFC üzerinden konuşmaya ikna edemedik. Çoğunlukla yalnızca cihazları eşleştirmek için kullanılır, ancak iki Beats Pills XL'in bir stereo çifti oluşturmak için iletişim kurmasını da sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, siz müzik dinlerken birinin çalması durumunda arama yapmanıza izin veren entegre bir mikrofon da elde edersiniz. Biz denedik, işe yarıyor.

Çoğu kablosuz hoparlörde olduğu gibi, Beats Pill XL gerçekten oldukça basittir. Bunlar, bugün neredeyse her şeyi denemeyen ve yapmayan birkaç cihazdan bazıları.


Beats Pill XL: Kontroller ve bağlantılar

Yine de bazı güzel tasarım dokunuşları var. Ön taraftaki ışıklı Beats logosu sadece gösteriş amaçlı değil, bir düğme.

Düğmeye bastığınızda Beats Pill XL en son eşleştirildiği şeye bağlanmaya çalışacak ve düğme aynı zamanda oynatma sırasında uzaktan kumanda olarak da çalışacaktır. Kulaklık uzaktan kumandası gibi, müzik çalmak / duraklatmak veya parçaları atlamak için kullanabilirsiniz. Bir Android telefon kullanarak, yalnızca ileri atlamasını sağlayabildik, geri değil, ancak öncelikle iOS cihazlar için tasarlandığında bu fena değil.

Telefonunuz / tabletiniz kullanılarak ses seviyesi kontrol edilebilir, ancak arka tarafta da fazladan bir kontrol satırı vardır.

Bir tarafta, güç ve ses seviyesi için kauçuk düğmeler bulunur, tümü herhangi bir sızıntının içeri girmesine izin vermemesi için kapatılmıştır. Tam yanlarında, güç düğmesine hızlı bir dokunuşun ardından size pil seviyesini gösteren 5 noktalı küçük bir LED ekran vardır.

Diğer tarafta, ekstra bağlantıları gunk'tan koruyan bir lastik kapak var. Sadece biri açıkta kaldı, güç kablosu. Ne yazık ki bu bir microUSB soketi değil, silindirik bir soket ve Beats XL'i şarj etmek için kullanmanız gereken ayrı bir güç tuğlası var. Konuşmacıyı birkaç kolaylık noktasını kaybeder.

Kapağın altında 3,5 mm giriş / çıkış, ürün yazılımı güncellemeleri için kullanılan bir microUSB bağlantı noktası (ne yazık ki şarj yok) ve tam boyutlu bir USB bağlantı noktası bulacaksınız. Bu, telefonunuzu dışarıdayken ve Pill XL'nin pilini kullanırken şarj etmenizi sağlar - harika bir ekstra. #

Beats Pill XL: Ses kalitesi

Beats Pill XL'in tasarımına epeyce kafa yoruldu ve bunu, kaputun altında kullanılan hoparlörlerde de görüyoruz. Küçük Beats Pill'in 1 inçlik küçük sürücüler ve bir bas radyatörü kullandığı yerde, Pill XL çok daha ikna edici bir düzene sahiptir.

Izgaranın arkasında iki adet 3 inç orta sınıf sürücü, iki adet 1.25 inç tweeter ve - arkada - 3x3 inçlik bir bas radyatör var. Dolayısıyla, Pill XL'de tiz sağlayan sürücüler, tüm şovu standart Pill hoparlörde çalıştıran sürücülerden daha büyüktür.

Orijinal Pill'e göre çok büyük bir sonik gelişme. Ses güçlü, yüksek çıkıyor ve neredeyse yana monte edilmiş tweeter'ların eğilmesi sayesinde Pill XL sesi oldukça geniş bir şekilde dağıtıyor.

Geçtiğimiz yıl, Beats'in donanım tasarımı açısından oyununu gerçekten geliştirdiğini gördük ve Beats Pill XL bunun bir başka örneği. Oldukça iyi.

Karanlık bir karmaşadan korkanlar da rahatlamalıdır. Ses dengesi makul, bu da bir Beats ürünü için bir tamamlayıcıdır. Basta hafif bir aşırı vurgu var, ancak bu özel tweeter'lar sayesinde iyi bir tizle eşleşiyor.

Yine de bu bir audiophile rüyası değil. Ses, bir bas + tiz durumudur ve orta aralık, yıllık personel partisindeki çekingen bir coğrafya öğretmeni gibi arka odaya kilitlenir.

Zayıf orta aralık, vokallerin genellikle biraz bas tarafından domine edildiği anlamına gelir.

Düşük seviye de gerçekten gergin ve sofistike değil çünkü uygun bir aktif sürücüden ziyade bir bas radyatöre dayanıyor.

Radyatörler, çalışmak için neredeyse hiç yer olmadığında, ancak bas doğruluğu konusunda çok iyi olmadığında bas ağırlığı üretmede harikadır. Esasen, çok iyi tasarlanmış bir radyatör sistemidir. Bazı hoparlörler, ses seviyesi çok yükseldiğinde gaz distorsiyonu üretmeye başladığında, Beats Pill XL güvenle yüksek ses çıkarabilir.

Gerçek bir bas sürücüsü kullanan birkaç iyi küçük kablosuz hoparlörden biri,Loewe Speaker2Go. Beats Pill XL'den daha fazla doğruluk sunar, ancak bu durumda Hap daha büyük bir ölçeğe ve daha geniş bir yayılmaya sahip olur.

Yine de hacmi nasıl yönettiğinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Arka ses kontrolleri ve telefonunuzun kontrolleri bağımsız olarak çalışır ve Pill XL'in amplifikatörünü kaynak ses seviyesini düşük tutarken maksimuma çıkarırsanız, sessiz müzik dinlerken çirkin bir tiz sesi duyarsınız.

Beats Pill XL: Pil

Beats Pill XL ayrıca dayanıklılık konusunda oldukça iyi bir performans sergiliyor. Şarjlar arasında 15 saatlik kullanım için Beats oranlarına sahip 4400mAh bataryaya sahiptir.

Kablosuz hoparlörünüzle tüm gece çekmeden test etmeyi zorlaştıracak kadar uzun. Ancak, Beats para peşinde gibi görünüyor. Bir hafta boyunca her gün birkaç saat dinledik ve sonunda hala şarjın kaldığını gördük. Çoğunuz şarj etmeden birkaç hafta geçirebilmelisiniz.

Beats Pill XL'i şarj etme mekaniği yine de geliştirilebilir. microUSB şarj veya şarj yuvası, hoparlörü daha kullanışlı hale getirecektir.


Beats Pill XL: Karar

Beats Pill XL: daha büyük, daha iyi, daha yüksek sesle. Hem ses kalitesi hem de paranızın karşılığını alması açısından küçük Beats Pill'den çok daha iyi. Hala bazı Beats baslarının öne çıkması var ve orada daha yüksek kaliteli seçenekler var. Ancak bu iyi bir kablosuz hoparlör, hata yapmayın.

Beats Pill XL çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Beats Pill XL fiyatı: 269,99 £